София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 678
  • 304
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 114
здравейте мами от хаджи димитър, отскоро съм във форума и чак сега видях тази тема,
живея в бл. 102, и се разхождаме самички или с тати като се прибере от работа,

# 106
  • Мнения: 7
здравейте на всички от ХД. Аз живея тук цели 25 години и сега имам малка девойка - на 3 месеца сме. Много топло стана и затова обикновено по обяд сме вкъщи на хлад, пък и да ми поспи детенцето, че навън вече стана прекалено интересно и не иска да спи. От приятелка съм чувала, че градинката при герена е много приятна и има много майки с техните слънчица, иначе аз обикалям квартала и много, много не се заседявам някъде (трябва да се свалят тия килца). Градинката на Европата е добра алтернатива, но за кафето зад читалището не съм съгласна - много силна е музиката. Ей все пак градинката Заимов е прекрасна, а е само на 5-10 минути пеша. Предлагам едно шествие до нея!!! Които мами желаят да пишат и да правим срещи...Отворена съм за всъкакви разстояния! Joy

# 107
  • Мнения: 114
здравейте на всички от ХД. Аз живея тук цели 25 години и сега имам малка девойка - на 3 месеца сме. Много топло стана и затова обикновено по обяд сме вкъщи на хлад, пък и да ми поспи детенцето, че навън вече стана прекалено интересно и не иска да спи. От приятелка съм чувала, че градинката при герена е много приятна и има много майки с техните слънчица, иначе аз обикалям квартала и много, много не се заседявам някъде (трябва да се свалят тия килца). Градинката на Европата е добра алтернатива, но за кафето зад читалището не съм съгласна - много силна е музиката. Ей все пак градинката Заимов е прекрасна, а е само на 5-10 минути пеша. Предлагам едно шествие до нея!!! Които мами желаят да пишат и да правим срещи...Отворена съм за всъкакви разстояния! Joy
аз живея в Х. Димитър от 2 години, а не съм на работа от март месец  и единствено градинката пред Европата я знам, не знам къде е читалището и къде е градинката Заимов.Ще ходя събота и неделя в Перник , какво ще кажеш другата седмица за една среща

# 108
  • Мнения: 7
веднага пояснявам - читалището е зад спирката на рейсовете на пазара, а градинката заимов е през моста чавдар - т.е. срещу бившата Лиляна Димитрова.... Може да ми пишеш и лични съобщения - няма проблем за срещи...само да не е по обяд, че е много топло и мартина не ми спи Peace

# 109
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен ! Ние сме в Сухата река! Има ли някой за разходка на Герена?

# 110
  • Мнения: 2 070
Здравейте! Аз се казвам Деси, а дъщеря ми Яна. Досега си живеехме в Плевен и аз само бременеех в Хаджито, но скоро пак се завръщаме и моля за малко информация...Кажете ми как са яслите в квартала и как ги преценявате от опит. За мен е много важно дворът да не е крайно обгазен от минаващите коли и по възможност в яслата да им готвят на място, а да не са към "Млечна кухня" Естествено ще се съобразим с каквото си има де, но все пак...Ние сме в 70-ти блок, много близо има ясла с градина, ама хич не ми харесва двора, а и там май няма места и за догодина даже. Казаха ми за някаква с голям и малко по- закътан двор, някъде около последната спирка на 85. Събирам всякаква информация и ще съм ви много благодарна. Яна на 19 юни ще стане на 2 години, засега си ходи на ясла в Плевен, ама ще го стресираме милото с промяна. Ще се радвам да се запозная с майки в района, като дойдем ще ви пиша за среща. Grinning

# 111
  • Мнения: 114
ехо, има ли мами  от хаджи димитър

# 112
  • Мнения: 58
Здрасти!

И аз съм от Хаджи Димитър - живея в бл. 79 между пазара и магазин Европа. Основно се разхождаме наоколо и понякога ходим до Герена. Вече бях започнала да си мисля, че в Х.Д. има много малко майки с нет, но сега видях тази тема. Ще се радвам да се срещнем.

# 113
  • Мнения: 588
Здравейте момичета, понеже сте съкварталки копвам тази темичка и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104454.0

Надявам се да съм полезна на някой Simple Smile  Hug
Цункайте бебетата Simple Smile
Аз съм в 128 блок.

# 114
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 499
Ейй и аз най-накрая да се разпиша в кварталната тема:)

Здравейте всички  Grinning Аз живея в 193-ти блок от 4 год вече (на квартира сме). Имам син - Кристиян и почти всеки ден се разхождаме заедно със siska в градинката при Герена.

# 115
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 116
  • Мнения: 2 070
Здравейте! Аз се казвам Деси, а дъщеря ми Яна. Досега си живеехме в Плевен и аз само бременеех в Хаджито, но скоро пак се завръщаме и моля за малко информация...Кажете ми как са яслите в квартала и как ги преценявате от опит. За мен е много важно дворът да не е крайно обгазен от минаващите коли и по възможност в яслата да им готвят на място, а да не са към "Млечна кухня" Естествено ще се съобразим с каквото си има де, но все пак...Ние сме в 70-ти блок, много близо има ясла с градина, ама хич не ми харесва двора, а и там май няма места и за догодина даже. Казаха ми за някаква с голям и малко по- закътан двор, някъде около последната спирка на 85. Събирам всякаква информация и ще съм ви много благодарна. Яна на 19 юни ще стане на 2 години, засега си ходи на ясла в Плевен, ама ще го стресираме милото с промяна. Ще се радвам да се запозная с майки в района, като дойдем ще ви пиша за среща. Grinning

Някой може ли да ми отговори?Всички ли сте с малки бебта?

# 117
  • Мнения: 275
Здравейте мами!

Аз съм в Левски - комшийка .... Ще се радвам да се запозная с някого, защото от 2 седмици сме тук.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 743
Мили момичета.Всички познавате Криси (беше Вики1).Тя е в болница със сина си  Cry и няма да може да проведе ежемесечната си акция за памперси.  Sad
Ще я заместя аз  Peace .Този път ще съчетаем 2 в 1  Grinning
Ще чакам да дойдете и да спестите с нас едно кафе, за да е сухо едно бебешко дупе  Heart Eyes
Разчитаме на вашата подкрепа за тези страхотни дечица които си нямат майка и татко, но имат всички нас  Hug



Наближава първият учебен ден!Нека помогнем и на по-големите да тръгнат спокойни на училище  Hug
Освен средства, ще набираме всякакви учебни помагала и пособия като тетрадки, химикалки, боички, пастели, моливи, линии, пергели, нисесери, гумички, фулмастри, блокове, скицници, гланцови блокчета, картон, кадастрон, обвивки за учебници (найлонови) и всякакви такива подобни неща!!


Събраните помагала ще бъдат за ДОВДЛРГ с.Доганово, ДОРДЛРГ гр.Трън и ДОВДЛРГ Ас.Златаров гр.София  Grinning


Ще ви чакам в Южен парк на 2 и 3 септември от 10:00 до 14:00 часа 
(входа от към ул.Нишава)

 Hug  Heart Eyes   bouquet

# 119
  • София
  • Мнения: 1 254
Хм.. Хайде малко да избутам темичката напред, та дано се присети някой за нея...
Аз съм живяла винаги в Хаджи Димитър освен последната година и половина... Сега отново съм тук, но съм си загубила всякакви контакти... Кукуригам си сама из квартала с бебето и се чудя с кой да си говоря...
Дайте да се организираме и да се позапознаем...
Аз вчера се запознах с Попова пред Фантстико, но ще е супер да се посъберем повече!
Вече съм го писала, но на който не му се връща назад в страниците, аз съм в блок 140!
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт