София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 646
  • 304
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 609
Благодаря много на всички, който са ми отговорили!   bouquet

# 91
  • Мнения: 1 341
Кари,вече са ти казали как върват квартирите.Вие двустаен ли търсите?Ние сме в гарсониера и плащаме 150 ЛВ. но скоро ще се изнасяме в по-голямо жилище в Суха река.И ако те интересува....пиши.Ще говоря с хазайката.Не съм сигурна дали ще я пуска на същата цена!Но определено ударихме 6-ца от тотото с наема,а и жилището не е лошо,дори никак не е лошо!!!

# 92
  • Мнения: 1 313
и ние сме на квартира-гарсониера, мисля, че края на април я освобождаваме .160 лв

# 93
  • Мнения: 636
Как сте момичета? Ние бяхме малко болни и затова не излизахме. Като оздравеем съвсем, ще се видим в парка. Някой дали ходи на площадката с люлките?

# 94
  • Мнения: 1 608
Ние сме на линия всеки ден!

# 95
  • Мнения: 277
И ние сме всеки ден в парка, но седим на други пейки, 4е там е шумно за нас и се разхождаме  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 636
Всички на разходка явно са излезли тези дни. Никой не пише. Аз пък си имам баба на гости и докато тя разхожда внучето, си почивам, къпя се на воля, чатя, чета книжки, много ми е добре Mr. Green Mr. Green

# 97
  • Мнения: 277
Вънка вчера духаше ужасен вятър, вдигаше целия прахоляк на Сф на 1-2 метра във въздуха, докато сложа дъждобрана /т.е. докато се сетя , де/  Габи беше ве4е с черни точки по лицето  Crazy Само се забърсвахме с кърпички. И днес като гледам духа, ама ще излезем  пък ще видим, може да е по-добре от вчера. Rolling Eyes
Някой днес ще излиза ли?

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 12:22 от siska

# 98
  • Мнения: 277
Уф, няма да се излиза днес, много духа... Дано утре е по-добро времето, 4е не искам вкъщи  Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 277
Желаещи за днес?  Flutter

# 100
  • Мнения: 1 608
Хайде в парка!
Аз ще съм там към 11:30 и смятам да остана по-дълго.  На пейките около паметника ще бъда.
Чакам компания  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 631
Аз съм  пропуснала да се представя тук.
От Хаджи Димитър сме в 140 бл. Разхождаме се в парка на герена и посещаваме гладината - кафе зад читалището

# 102
  • Мнения: 277
Много интересен квартал сме  Rolling Eyes всички пишем, бришем, представяме се, а срещичка не си уговаряме, уж нови запознанства търсим...  Confused
И ние сме всеки ден в градинката на Герена, от 12 до 14 ч. и после от 15-16 до 18 ч.

# 103
  • Мнения: 631
Ами..... аз съм за. Само ми кажете какво да гледам - колички, майки "особени белези"  Laughing

# 104
  • Мнения: 277
Ами за особени белези незнам  Mr. Green ама все трябва по нещо да се познаем, а то коли4ки еднакви има много, по-скоро например в някакъв 4ас на някакво място да се огледаме ???

Общи условия

Активация на акаунт