София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 619
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 277
Айде, ама аз след около половин час ще мога да съм там, сега още хапва, после обличане и ще стане 11.00ч.Ама да си в парка! Mr. Green
А другата мама ще идва ли?

# 76
  • Мнения: 277
Хайде бъдещи и настоящи мами сериозно да се срещнем ве4е.Аз като се постопли времето и издивявам вкъщи, така че който е като мен да свирка.

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 11:11 от siska

# 77
  • Мнения: 1 608
Хайде в 13ч. в парка!

# 78
  • Мнения: 1 313
?!jzzabela,ти си ми комшиика бре мила,аз съм в 133 блок!

миналата седмица нямахме нет и сега така ме е яд. иначе сама си се разхождах с малкия, а сега си го оставям за две седмици в бургас. Но ако искаш пиши на лични да се уговорим все пак нещо

# 79
  • Мнения: 277
Дай за понеделник нещо, 4е събота и неделя съм с мъжо!
Ей, мацки, ами 4е аз пък съм в 135 блок!

# 80
.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 20:49 от i5g

# 81
  • Мнения: 2 609
Здрвейте момичета.
Включвам се във вашата тема само за да ви попитам нещо Simple Smile.На мъжът ми му предлагат работа в София, та въпросът ми е, ако има някоя мама от вас на квартира, да ми кажете, как вървят наемите?Обръщам се към вас, защото ако евентуално решим да се местим, най-вероятно ще бъде във вашия квартал Wink.
Благодаря ви предварително  bouquet.

# 82
  • Мнения: 277
И ние днес бяхме в парка, но не влязох в темата и не съм видяла, 4е и вие сте излизали...
Относно наемите -  300-350 - двустаен

# 83
  • Мнения: 636
Преди около година плащах за гарсониера 200 лв. Но това беше най-ниската цена, която успях да намеря тогава. Информацията ми не е много актуална за момента.

# 84
  • Мнения: 1 608
Хайде утре в 11ч.?!?
На площадката с ракетата. Hug

# 85
.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 20:48 от i5g

# 86
  • Мнения: 277
Колко следобяда? Защото аз мога следобяда още един път ще изляза, даже мога изобщо да не се прибирам  Mr. Green Днес беше сефтето ни на хапване на зеленчуково пюренце навън и се справихме добре  Peace Та мога пак така..

# 87
  • Мнения: 277
Излизаме в парка!  Sunglasses

# 88
.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 20:47 от i5g

# 89
  • Мнения: 277
i5g , айде за утре да се разаберем, 4е днес се прибрахме многоскоростно, понеже заваля.Предполагам и вие.Но утре сме там от обяд поне до 2 -2.30 часа, а може и до по-късно, зависи. Аз съм с тъмно синя-черна триколка, ще бъда най-вероятно с една друга мама със светло синя количка с 4 гуми.Аз съм с 4ерна права коса с бритон, а тя е на руси кичури. Обикновено седим на пейките до оградата на двора при стадиона /редицата от пейки с/у параклиса, 3 от които са съборени/. Направо идвай при нас  Mr. Green Или кажи утре сутринта дали ще излизате по-късно и аз да се оглеждам.

Общи условия

Активация на акаунт