Английски коледен кекс - 2 тема

  • 89 256
  • 644
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 830
Наистина еленчетата са с изключително сполучиливо предадени емоции!! Grinning

# 91
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аха, спящо, опиянчено от рома е. hahaha

# 92
  • Мнения: 327
Направих го Grinning най-после! Снощи!
Разделих го в 2 кутии.... но когато се опитах да ги сложа във фурната- ниц! Не се събраха - прехвърхих сместа в по-голямата, 2ч40 м пекох... една идея се препече в единия край, но то е така т.к. фурната ми не пече много равномерно. Докато го прехвърлях на решетката обаче, го сцепих малко - много тежък бе!!! Тази сутрин го прибрах обратно в кутията.
От кога да започвам да го поливам - чак след седмица ли?
А така ли ще се яде? Някаква добавка ще има ли преди Коледа точно? - не че няма да е вкусен и така, но ще пътуваме извън града и искам да съм подготвена предварително

# 93
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Поляхте ли си кекса?

# 94
  • Мнения: 6 960
Аз си полях кекса.  Rolling Eyes Този път го извадих от кутията и полях от долната страна. Общо взето е мекичък както миналата година.

adi_rz, да, след седмица ще полееш (по-скоро ще го напръскаш). Преди Коледа може да го украсиш (аз наръсих с пудра захар по шаблон, а отстрани завързах панделка).

# 95
  • Мнения: 2 788
smile3521, стриктно спазвам указанията   Grinning

Ето и ваниловите ми рохлички от днес, станаха добри, не можах само да ги направя еднакви, но ги пробвах и са много вкусни

Скрит текст:

# 96
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 370
smile3521, стриктно спазвам указанията   Grinning

Ето и ваниловите ми рохлички от днес, станаха добри, не можах само да ги направя еднакви, но ги пробвах и са много вкусни

Скрит текст:

а моите сега се пекат  Joy да не сме се наговаряли?

# 97
  • Мнения: 2 788
smile3521, стриктно спазвам указанията   Grinning

Ето и ваниловите ми рохлички от днес, станаха добри, не можах само да ги направя еднакви, но ги пробвах и са много вкусни

Скрит текст:

а моите сега се пекат  Joy да не сме се наговаряли?
Joy Joy не, но чакам да ги видя Hug

# 98
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 370
не е по темата  Laughing

Скрит текст:
много са вкусни пустите рохли-рокли-кравайчета, но са гаднярчета. дебнат те да станеш да се похвалиш в темата и веднага прегарят.
сега успешно конкурират варненски гларус в края на сезона Wink
на цвят, вие какво си помислихте  Whistling

# 99
  • Мнения: 1 080
не е по темата  Laughing

Скрит текст:
много са вкусни пустите рохли-рокли-кравайчета, но са гаднярчета. дебнат те да станеш да се похвалиш в темата и веднага прегарят.
сега успешно конкурират варненски гларус в края на сезона Wink
на цвят, вие какво си помислихте  Whistling

На вкус сигурно са и по-хубави (не съм пробвала гларусите)  Laughing  Моя мъж все се сърди, че не ги препичам, пращай ги насам  Mr. Green

# 100
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 370
 Blush от пробване стават ли за ядене не остана нищо, освен единия срам Blush

проверихме и кекса Simple Smile няма нужда от поливане; ухае добре; половинката даде предложение да го направим квадратен  Crazy за сега си е кръгъл, но не знам до кога  Crazy

# 101
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
половинката даде предложение да го направим квадратен  Crazy за сега си е кръгъл, но не знам до кога  Crazy

 hahaha

# 102
  • Мнения: 1 080
хахааха идеи да търсиш значи  Laughing

# 103
  • София
  • Мнения: 2 658
Отивам за последно да си полея кекса!  Simple Smile

# 104
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз полях днес моя. Hug

Общи условия

Активация на акаунт