Отговори
# 30
  • Мнения: 34
тия може и да сте гивидяли,ама аз не съм Wink така нахилен мноУ шекерст Joy Joy Joy Joy Joy




 


# 31
  • Мнения: 34
няма ли поне едно здрасти бе   newsm78 newsm78 newsm78 Sad Sad Sad

# 32
# 33
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
няма ли поне едно здрасти бе   newsm78 newsm78 newsm78 Sad Sad Sad



Драстиии  Hug Hug Hug

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирче,а  кадъра откъдето прихвана по серията с хубаво качество ли беше по принцип,откъдето си пуснала да гледаш защото,ако качеството не е добро,снимката ще стане със същото качество  Peace
Същото правя Дани,от тубето уж с HD,ама нали видя кви мацаници стават,и да едно апаратче имам горе на екрана  newsm78
Здрасти бе Жанек  Hug Hug

# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирче,а  кадъра откъдето прихвана по серията с хубаво качество ли беше по принцип,откъдето си пуснала да гледаш защото,ако качеството не е добро,снимката ще стане със същото качество  Peace
Същото правя Дани,от тубето уж с HD,ама нали видя кви мацаници стават,и да едно апаратче имам горе на екрана  newsm78
Здрасти бе Жанек  Hug Hug

Брей, кви светкавици, кви снимки мъдрите бре newsm78 Това за гепване на снимка от филм или клип ли newsm78 Не съм го използвала, ама ми стана интересно Grinning Нъл съм и аз по снимките  Joy Иначе аз ползвам принт скрийна за снимчици  Grinning
Дани  Hug Heart Eyes

Жани  Hug Heart Eyes

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирче,а  кадъра откъдето прихвана по серията с хубаво качество ли беше по принцип,откъдето си пуснала да гледаш защото,ако качеството не е добро,снимката ще стане със същото качество  Peace
Същото правя Дани,от тубето уж с HD,ама нали видя кви мацаници стават,и да едно апаратче имам горе на екрана  newsm78
Здрасти бе Жанек  Hug Hug


Брей, кви светкавици, кви снимки мъдрите бре newsm78 Това за гепване на снимка от филм или клип ли newsm78 Не съм го използвала, ама ми стана интересно Grinning Нъл съм и аз по снимките  Joy Иначе аз ползвам принт скриина  Grinning
Дани  Hug Heart Eyes

Жани  Hug Heart Eyes
Туй кво е ,абе давайте повече обяснение молим Naughty Ама Гъбке,я виж на Дани какви снимки кристални излизат,аз ми трябват да нащракам за колажите за това се интересувам  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 34
'ам тЪй де Joy Joy Joy ха мераба Peace Peace Peace никой нищо неказва  за днес Wink явно няма йени инфо за к'вото и да е Wink ама гледам че бая странички сте къдрили та рекох чек да питам да знам,ама джевап йок Joy Joy

# 38
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 hahaha hahaha hahaha



Изчакайте,че се сменя снимката  Joy

Ирче,а кадъра след като си го спряла на пауза ли го прави или,докато върви клипчето?

# 39
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирче,а  кадъра откъдето прихвана по серията с хубаво качество ли беше по принцип,откъдето си пуснала да гледаш защото,ако качеството не е добро,снимката ще стане със същото качество  Peace
Същото правя Дани,от тубето уж с HD,ама нали видя кви мацаници стават,и да едно апаратче имам горе на екрана  newsm78
Здрасти бе Жанек  Hug Hug


Брей, кви светкавици, кви снимки мъдрите бре newsm78 Това за гепване на снимка от филм или клип ли newsm78 Не съм го използвала, ама ми стана интересно Grinning Нъл съм и аз по снимките  Joy Иначе аз ползвам принт скриина  Grinning
Дани  Hug Heart Eyes

Жани  Hug Heart Eyes
Туй кво е ,абе давайте повече обяснение молим Naughty Ама Гъбке,я виж на Дани какви снимки кристални излизат,аз ми трябват да нащракам за колажите за това се интересувам  Heart Eyes

Много са й качествени, ама тя е права, че трябва източникът да е добър, за да излязат добри и снимките Laughing Peace
Скрит текст:
Ами то принт скрийна е едно копче на клавиатурата, обикновено горе след функционалните клавиши. Та, като пускаш клип или епизод, стопираш екрана на което искаш да ти е снимката (тук проблема е, че някой път трябва да нагласяш - ха напред, ха назат, това което искаш да ти е снимка, после натискаш копчето Print Screen, което е все едно копи на страницата, после го пестваш в програмата (ти май Пейнт ползваше) и там вече режеш, правиш, кот си искаш  Joy Joy

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
'ам тЪй де Joy Joy Joy ха мераба Peace Peace Peace никой нищо неказва  за днес Wink явно няма йени инфо за к'вото и да е Wink ама гледам че бая странички сте къдрили та рекох чек да питам да знам,ама джевап йок Joy Joy
Жани,ядосваме се на Серка повечето,че пратила писмо на медиите повечето да помолели да изтрият лошите коментари за нея повечето,и направо сега вече хептен не я дишам аз,та и писах в туитър,че е лоша актриса и да напусне моля (сериала имам в предвид),и на Еджето писах ,че е лоша актриса и да я махнат  Mr. Green

# 41
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
hahaha hahaha hahaha



Изчакайте,че се сменя снимката  Joy

Ирче,а кадъра след като си го спряла на пауза ли го прави или,докато върви клипчето?

Трябва да му се лее куршум на момчето с тая Серка... Joy

# 42
  • Мнения: 2 788
Защитникът на морала

За Зиз Hug, Ирка Hug и Релакс Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Скрит текст:

Ръзато яко се е разгонил, какво сте му давали да пие  newsm78 hahaha hahaha hahaha

Жани Hug, има ново фрагманчи на Хазал

# 43
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Дани,и на пауза пробвах и на без пауза все същото ,ей тая стана по свястна

# 44
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
hahaha hahaha hahaha



Изчакайте,че се сменя снимката  Joy

Ирче,а кадъра след като си го спряла на пауза ли го прави или,докато върви клипчето?

Трябва да му се лее куршум на момчето с тая Серка... Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ох, Даниииии, много е готино hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт