Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 30 206
А кое е по-добре според Вас...мениджърката ти да е пасивна, както в случая, или да е находчива най-вероятно с цел и да те изработи по такъв начин, че даже да те грози затвор?!


Най-добре е баланс да се намери, но е почти невъзможно в този бизнес, затова според мен за условията в ТР е по-добре да е активен, но не активен като аблата, защото при нея имаше повече личен интерес, отколкото работа в полза на Ча. Не отричам това, че го е направила първи на конкурса и му е намерила после главна роля.

ПР-ът трябва да работи за актьора. Ча няма никаква връзка с феновете си, няма почти никакви участия в предавания, няма почти никакви свястни интервюта, в които да се наблегне на това, че той е главният герой, на него се разчита в сериала и т.н. Където и да го засекат, бяга, мълчи, качва се в коли и т.н. Според мен по-добрият вариант е да си открит с папараците, така те виждат, че вероятността да направят някаква сензация около теб е по-малка  Peace

Ако има връзка с феновете си (макар и чрез ПР), при всяка глупост, написана по негов адрес, феновете ще очакват той да потвърди или отрече и тогава ще вярват.

Скрит текст:
Пример в това отношение е Джансел Елчин. Пишат глупости за интервюта негови, той влиза в соц. мрежи и само пише: "не е истина". Без да пише за какво се отнася и да се обяснява, а феновете му веднага разбират, за какво иде реч. При следващи слухове, чакат първо неговата реакция, а после коментират. Вярно, изнервящо е, но това са рисковете на професията  Rolling Eyes Да не говорим, че често пише песни или имена на филми, които му харесват и така скъсява дистанцията и можеш да го опознаеш по някакъв начин, не само чрез героите му.

# 736
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Габо... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

А, здрасти Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 737
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, как си седим...а ше се красотни Филанкишията... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
А кое е по-добре според Вас...мениджърката ти да е пасивна, както в случая, или да е находчива най-вероятно с цел и да те изработи по такъв начин, че даже да те грози затвор?!


Ни едното, ни другото. В първия случай, твърде много се е сближил с нея и доста неща са споделяли в даден момент, заблудил се е че може да и вярва, защото тя много му помогна наистина. И преди е опитвал да пробие но без успех...По отношение на наркоскандала съм на мнение, че дим без огън няма- обещано му е нещо и в замяна той е приел Naughty Призна и че е опитвал- каза веднъж, но кой може да каже така ли е ?!? Няма оправдание за това-аз съм майка и всеки ден до посиняване обяснявам някои неща на детето си...за хората висящи около училище и т.н. от където се стръгва с тази гадост ( да не почвам, че няма да имам спиране- имам братовчедка останала завинаги на 15 години, първо излизане на дискотека с хиляди уговорки и условия, сокче с екстри и до там Cry)
Пасивния вариант също не е добър, още повече за актьор с огромен потенциал какъвто има той. Не знам дали съм го казвала и не знам кой стои зад Къванч и Кенан, но техните герои са ми по-интересни. Явно и хората които управляват кариерите им се грижат повече за тях. Къванч е много успешен в рекламата- това до голяма степен е заслуга на мениджъра, той предлага продукта, а фирмите решават ще го наемат ли... Историята в ПО ми е прекалено насилена, да не кажа изнасилена- определено можеха да му скроят друга роля, като за него, но това е за момента Whistling

# 739
  • Мнения: 21 201
Ясно е, че баланса, златната среда е най-добре, но така както съм задала въпроса си кое е по-добре в случая Ви попитах какво мислите, не по принцип.

# 740
  • София
  • Мнения: 30 206
Ясно е, че баланса, златната среда е най-добре, но така както съм задала въпроса си кое е по-добре в случая Ви попитах какво мислите, не по принцип.

Аз отговорих: активен PR, работа в полза на актьора + активност от страна и на актьора  Peace

Я, да направим ретроспекция на героите на Къванч (понеже заговорихме за него)? Той се съгласява с ролята, но съм далеч от мисълта, че откакто е в този бизнес, все сам преценява. Да, крайната дума може да е негова, но му се подбират роли, в които може да се разкрие талантът му, да му паснат, да ги изиграе с лекота и т.н. Актьори като Къванч и Ча могат да изиграят почти всичко, но въпросът е дали ще е зорлем или с лекота  Peace

***

Не смесвайте активен PR с мешавицата от лични отношения и работа м/у него и аблата  Stop Това не е никакъв пример за PR, а по-скоро за т.нар. протежета  Rolling Eyes

# 741
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Ясно е, че баланса, златната среда е най-добре, но така както съм задала въпроса си кое е по-добре в случая Ви попитах какво мислите, не по принцип.
Ами излиза, че е по-добре да е пасивна, щом трябва да се избира само в тези два случая....

# 742
  • Мнения: 21 201
Ясно е, че баланса, златната среда е най-добре, но така както съм задала въпроса си кое е по-добре в случая Ви попитах какво мислите, не по принцип.
Ами излиза, че е по-добре да е пасивна, щом трябва да се избира само в тези два случая....
И аз така мисля, защото в случая пасивността не носи ползи, но не носи и съществени вреди.....а няма смисъл от лъжовна полза, щом вредата я заличава със замах и е била умишлена, защото съм убедена, че всичко е било целенасочено от самото начало.....друг е въпроса на кой колко му е умствения багаж и дали е манипулатор или манипулиран.

# 743
  • София
  • Мнения: 30 206
Ясно е, че баланса, златната среда е най-добре, но така както съм задала въпроса си кое е по-добре в случая Ви попитах какво мислите, не по принцип.
Ами излиза, че е по-добре да е пасивна, щом трябва да се избира само в тези два случая....
И аз така мисля, защото в случая пасивността не носи ползи, но не носи и вреди.....а няма смисъл от лъжовна полза, щом вредата я заличава със замах и е била умишлена, защото съм убедена, че всичко е било целенасочено от самото начало.

Аз пак казвам, това на аблата не е било PR. Харесала го е, предложила му е вероятно победа в конкурса и главна роля с/у някакви услуги от негова страна  Wink Той и преди е опитвал да пробие, без голям успех и е видял своя шанс.

Друго е да имаш PR професионалист зад гърба си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт