Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 30 253
Има един смутен момент, който ме разтърси... всъщност, на фона на огромната вина, която пресъздаваше, смущението е капката в сцената, но толкова ярко и истинско му се получи- гледахме го съвсем наскоро и дори с бг дублажа го почувствах и ми настръхна косата на тила Crazy Говоря за момента в 53 серия на АФК, когато двете клявки ги чакаха с горещата новина пред вратата и когато нашите си влязоха вкъщи и като го отпочна Ферка за Руята....и вина, и срам, неудобство да я погледне в очите и какво ли не изигра там, сякаш искаше да изчезне, да потъне в земята ако може, беше смазан от погледа и....даже по едно време имах чувството, че ей сега сам ще си бие един шамар.... Много убедителен беше Peace

Ооо, тази сцена ме разтърси  Peace

***

Наде, първо трябва да се заеме с ПР-а, а сегашната му ПР-ка нещо не ми харесва (като начин на работа говоря).  Wink

# 721
  • Мнения: 11 820
Дека е новата тема  newsm78

# 722
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър ви ден, прекраснички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не съм успяла още да прочета нищо от сутринта, но да си кажа аз първо добрия ден Grinning Heart Eyes
Със сигурност има кафенца, ама и от мен едно love кафенце  Grinning Heart Eyes
Скрит текст:

И ФЕмирчетата ни оф корс  Grinning Heart Eyes Heart Eyes



Хубава и усмихната седмица  Hug Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 21 201
А кое е по-добре според Вас...мениджърката ти да е пасивна, както в случая, или да е находчива най-вероятно с цел и да те изработи по такъв начин, че даже да те грози затвор?!

# 724
  • Мнения: 0
Дека е новата тема  newsm78
HugКажи едно здрастииииии Laughing па после тражи крилото Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=751088.0

Гъбке Hugтц глозно е Sickлиляво ужасттттт ooooh!

Павлина Hug

# 725
  • Мнения: 11 820
Аз го самонамерих вие сте мноу бавни  Mr. Green

# 726
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Дека е новата тема  newsm78
HugКажи едно здрастииииии Laughing па после тражи крилото Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=751088.0

Гъбке Hugтц глозно е Sickлиляво ужасттттт ooooh!

Павлина Hug

Ренка  Hug Heart Eyes Ига ти и цвета, викаш  Sick  Joy Joy

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ами къде е още,Ча е много млад има няма към поне 15 години още за да е колкото Киво,до тогава мисля,че може да се възхвалява таланта му,защото ще е изградил име и достатъчно роли и опит  Peace

# 728
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз го самонамерих вие сте мноу бавни  Mr. Green

Щот си Нарцис, та моиш да си САМОнаправиш нещата  Mr. Green Joy Joy

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ами къде е още,Ча е много млад има няма към поне 15 години още за да е колкото Киво,до тогава мисля,че може да се възхвалява таланта му,защото ще е изградил име и достатъчно роли и опит  Peace

Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Хелоу и тъдява  Laughing
Ни моа влеза в дискусията, че не съм я чела назад, кат я изчета ... ша видим  Mr. Green Joy Joy Joy

За клипарата на Верчето  Grinning Heart Eyes  bouquet  bouquet Много готино, първо едно нежно и любовно и накрая с поздрава си умрях за пореден път от смях с въодушевеното пеене на Бу Joy Joy

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ами къде е още,Ча е много млад има няма към поне 15 години още за да е колкото Киво,до тогава мисля,че може да се възхвалява таланта му,защото ще е изградил име и достатъчно роли и опит  Peace

Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Хелоу и тъдява  Laughing
Ни моа влеза в дискусията, че не съм я чела назад, кат я изчета ... ша видим  Mr. Green Joy Joy Joy

За клипарата на Верчето  Grinning Heart Eyes  bouquet  bouquet Много готино, първо едно нежно и любовно и накрая с поздрава си умрях за пореден път от смях с въодушевеното пеене на Бу Joy Joy
Гъбке Heart Eyes Ами Чачко как рипа  hahaha hahaha hahaha

# 731
  • Мнения: 11 820
къде е тоя клип дайте го да го видя как рипа Ча и пее Бу  newsm78

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Оле,разрева ме братчето на Езел ,как му се моли в затвора милото,не можел да порасне без него  newsm45 newsm45

# 733
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
къде е тоя клип дайте го да го видя как рипа Ча и пее Бу  newsm78

Ето го  Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 21 201
Ооо, Ирка, ти си си сменила титлата, сега я забелязах.


http://www.youtube.com/watch?v=-rYfGJqKUXw&feature=c4-feed-u&app=desktop

Общи условия

Активация на акаунт