Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 426
Линче, имам в предвид, че следейки темите за Киво, за Кенан, за Халтит, за Мурат, за Йит, дотолкова, че да съм информирана за развитието им като актьори, защото са ми познати от бг екрана и четейки тук сравненията, които се използват за Чаатай нещата са различни.
Аааа, искаш да кажеш, че се шегувате....ми извинете ме тогава, не съм разбрала явно шегите Ви.
Различни хора,различни епитети,знаеш как е,на един му харесва,  на друг не,но хубавото е че всеки си споделя каквото му е на душата.На мен ми харесва,че няма ограничения.Иначе да ти кажа честно доста лицемерно ми е всички да твърдят че харесват всичко на даден актьор,няма начин Laughing.
Да,шегуваме се,знаеш обаче че и в шегата понякога има голям доза истина Hug

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Линче, Надето може да има предвид мое изказване, че не ми харесва как интерпретира емоция като смущение- единствано в нея на мен ми е неубедителен до степен че ме дразни дори ooooh!
Казах също и за три сцени, които според мен бяха преиграни- момента в една от първите серии, със Мира на строежа... Миналата серия с писмото, но там вина може и да имат други, защото бяха прекалили с лютивия спрей в очите му и изглеждаше така все едно не е спирал да реве от два дни ooooh! И третия момент, който не ми хареса никак, е на виенското колело- страх, смущение...преигра много там ooooh! Бях подразнена и от това, че по принцип не харесвам плахи мъже, стоят ми нелепо във всякаква ситуация, та порцията беше двойно пресолена и от Едже и от Чаатай! Затова казах също, че за мен Серенай беше по-добрата там.... Но да не се тълкува казаното от мен по друг начин- само на тези места не ми хареса играта му  Peace Иначе с най-голяма лекота са изиграни сцените му с Мерт и на хорото- там си личи че се забавлява наистина Crazy

пп Наде,  Относно визията и играта на Киво, може все още никой да не го е дялкал, защото все още никой не се е опитвал да направи от мъж като него, тийнейджър, дори и като много млад в първите му роли - и слава богу Crazy

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 11:35 от Беллора

# 707
  • София
  • Мнения: 1 426
Бел, Hug,Наде, Hugаз просто си казвам моето мнение,смятам,че не съм засегнала никой.Всеки си споделя кой какво вижда Hug.Нали затова сме тук,да коментираме,да размишляваме,да се смеем,да тъжим.....така ги виждам нещата аз Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 30 256
Бел, може би и при мен причината е, че не харесвам плахи мъже  Rolling Eyes Ролята му в АФК разкриваше доста от самия него т.е. изкара доста от таланта му на яве. Вероятно е по-лесно момче да изиграе мъж, отколкото мъж- момче, знам ли  Rolling Eyes
Виж сега за сцените Ча- Мерт и Ча-Баръш ... нямам никакви оплаквания  Peace

# 709
# 710
  • Мнения: 21 201
Вярно Ивче, все още не сме видяли Киво като тинейджър. Laughing Не се бях замисляла, как ли би изглеждал!? newsm78
Превъплъщението на Чаатай в тийн според мен му се получава перфектно, даже като Емир нямах възможност да усетя смутените му реакции от момиче, докато като Яман усетих смут в него, нещо ново като емоция, което не бях виждала досега да пресъздава.
Като Емир беше наперен мачо, само Ферка го приземяваше, а като Яман е свенлив, принизен до дъното и само с-во Серез го извисява помагайки му да учи, защото има капацитет, и в крайна сметка да успее като Селим тръгнал от нищото, и станал стойностен в живота.

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Бе хайде сега Холивудския актьор Чаатай,Киво колко роли има ,преди да се трансформира,щом ще сравняваме да почнем тогава ,да видим къде ще са повече плюсове ,и не не се шегуваме,наистина има катерици по главата и мърмоти ,подскачат и ни правят "дзак"даже .

# 712
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро утрооооооооо Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нямах нет и съм бясна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Хубу чи дойдах на работа да вида ко стаа по света и у нас #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Имаме си рожденичка  Hug Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 21 201
Бе хайде сега Холивудския актьор Чаатай,Киво колко роли има ,преди да се трансформира,щом ще сравняваме да почнем тогава ,да видим къде ще са повече плюсове ,и не не се шегуваме,наистина има катерици по главата и мърмоти ,подскачат и ни правят "дзак"даже .
Joy Joy
За мен Киво като превъплъщения си е номер едно, не мога да му отрека таланта...ако в началото той е работил за създаване на името си, то сега името му работи за него.
Смятам, че и Чаатай е тръгнал по неговия път, а и не само аз така мисля....и видеа, и статии сме виждали с подобни изказвания. Това го пиша, при все, че не съм фенка на никого, просто се старая да гледам обективно.

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 12:01 от Neidjal

# 714
  • Мнения: 0
Ели Hug spoko

Ша са удавите бре Laughing пояси искате ли Laughing

# 715
  • Мнения: 21 201
Момичета, хич не Ви критикувам, че коя съм аз за да го правя. Явно Вие взимате навътре моите изказвания на база личните ми наблюдения, аз трябва ли да взимам навътре пък вашите, ми не!?!
Забелязяла съм нещо, защо да него споделя, нима Вие не споделяте когато забележите нещо различно....хайде моля Ви се!?! Stop
Далеч съм от мисълта за възхваляване на някого, дори аз не го правя, камоли пък да изисквам от някого подобно нещо, дори през ум не ми е минавало. ooooh!

# 716
  • София
  • Мнения: 30 256
Бе хайде сега Холивудския актьор Чаатай,Киво колко роли има ,преди да се трансформира,щом ще сравняваме да почнем тогава ,да видим къде ще са повече плюсове ,и не не се шегуваме,наистина има катерици по главата и мърмоти ,подскачат и ни правят "дзак"даже .
Joy Joy
За мен Киво като превъплъщения си е номер едно, не мога да му отрека таланта...ако в началото той е работил за създаване на името си, то сега името му работи за него.
Смятам, че и Чаатай е тръгнал по неговия път, а и не само аз така мисля....и видеа, и статии сме виждали с подобни изказвания.

Аз и преди съм казвала: За мен Киво е супер добре смазана машина за пари. Зад него стои огромен екип от хора, които се грижат за PR-а му, визията му, ролите му, рекламите му, интервютата му и т.н. Определено има и голям талант, но само с талант не става. Ча е тръгнал по неговите стъпки, но все още не е така обигран, а и за мен не си е намерил все още най-добрия за него PR и не е сформирал екип зад гърба си. Липсва му контакта с феновете, някой, който да филтрира информацията за него, липсва му опитът в интервютата и изявите и т.н.

Всичко с времето вероятно  Peace

# 717
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
добър ден, желая ви хубава и успешна седмица Hug
 newsm51 newsm51 newsm51
Верче, пак те поздравявам и да ти е весело и хубаво на сърцето днес  bdbaloni

# 718
  • Мнения: 21 201
Абсолютно съм съгласна с теб Мишенце, Киво е завършен продукт(въпреки, че човек трябва постоянно да се усъвършенства и да не спира да го прави), който се лансира безпроблемно, а Чаатай има доста хляб да изяде и му е нужен сериозен PR...ама разбира се, че е така, не съм казала обратното.

# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Има един смутен момент, който ме разтърси... всъщност, на фона на огромната вина, която пресъздаваше, смущението е капката в сцената, но толкова ярко и истинско му се получи- гледахме го съвсем наскоро и дори с бг дублажа го почувствах и ми настръхна косата на тила Crazy Говоря за момента в 53 серия на АФК, когато двете клявки ги чакаха с горещата новина пред вратата и когато нашите си влязоха вкъщи и като го отпочна Ферка за Руята....и вина, и срам, неудобство да я погледне в очите и какво ли не изигра там, сякаш искаше да изчезне, да потъне в земята ако може, беше смазан от погледа и....даже по едно време имах чувството, че ей сега сам ще си бие един шамар.... Много убедителен беше Peace

Общи условия

Активация на акаунт