Отговори
# 690
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотуууу

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=751088.new#new

Екип:

Романтика - Жани

Комикси - Аз

Клипара - Нарцисчева, кога ми прати... Mr. Green

Ай да се чичечнем тукя със Жани и Нарцисчева, че сме просто стрАотни... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
newsm51

# 691
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Да се изкажа и за йени снимката на Ча ............ еми, все едно не е той  Embarassed Искам си Ча с визията от АФК и/или продълженията  Crossing Arms

Бел, снощи постнах клипа от предаването, в което Ча гостува с Джейда и Юсуф и рисува. Ама, как гледаше Хазал  Heart Eyes (знам, че ти го беше споменавала преди време този момент)

И аз си го искам, ама няма- ако преди е бил лъскава ябълка, сега е огризка Sick на нищо не прилича вече. На къде повече с това отслабване ooooh!Аз още в началото казах, че е изчезнало момчето и имаме мъж. Преди имахме момче в мъжка роля, а сега е мъж в момчешка и ми е направо нелепа гледката на моменти ooooh!

Мише, аз и преди съм казвала за клипчето- всъщност същия момент от интервюто в друг клип, но започва с реакцията на Юсуф...е там е просто Laughing Crazy Нашия колкото и да хапе устни и да се опитва да рисува.... пък акъла му и очите му горките хвърчат на друго място и не може да ги отлепи от там Mr. Green На Юсуф акъла му си е на мястото и никой не го провокира с любими гледки, та и реакцията му е много интересна и изобщо не беше прикрита:mrgreen:

пп Наде, няма да го пострижат, поне не и скоро- на мен на два пъти ми заприлича на Емко- на първия купон като беше, вкара неговия поглед и на предната или по -предната серия вкара някаква сърдита емоция със свъсените Емкови вежди,(чак станах ей така Shocked Shocked Shocked...обърка се нещо човекът) а напоследък и той ги дипли веждите V-образно по средата на челото като Серка...остава и да го пострижат и въпреки сваленото тегло, ще имаме дежавю....много добре си знаят те и не бързат с косата PeaceМисля че целият първи сезон ще го гледаме така Peace Ще се надяват да се позабрави АФК и може би ще му кръцнат малко косата....

# 692
  • Мнения: 21 201
Наде, за мен проблемът не е само в прическата. Лицето му е някак изпито, скулите прекалено изпъкнали. Няма го онзи сексапил  Embarassed
Нормално е, героя му изисква тази трансформация.
Емир беше гъзар, нахранен и наспал се, имащ всичко, за което другите само може да мечтаят-охолен живот, пари, момиче, което си пожелае, скъпи коли, дом, име в обществото и т.н. Не му се налагаше да полага каквито и да е неимоверни усилия за да постигне нещо стойностно и значимо, защото получаваше всичко само с едно щракване на пръсти(изключвам първоначалното му усилие да спечели Фериха).
Докато Яман е пълна противоположност на Емир като социално положение-бедно, недохранено, недоспало си от проблеми момче, израсло в крайно-беден квартал с втори баща, познаващ и глада, и сития стомах, постоянно му се налага да се бори с неправдите на живота, за да постигне и получи нещо трябва да се труди за да успее, проблемен брат, който все го тласка в неправилната посока и т.н.
И като Яман си е хубав Чаатай, даже сега за първи път виждам и усещам детското в него на моменти, докато при Емир ни за миг не усетих детинското излъчване, беше си млад мъж, а в последствие и зрял, докато Яман си е тийн.
Има си го сексапила, защото дали е Емир или Яман това си е Чаатай, просто видоизменен е заради поредната си роля.
В началото когато го подстригаха много късо заради игралния филм АО ми беше много странен, после отново го видях като Емир, в АФКПЕ пък беше с много къса коса, в ПЕ пък беше съвсем друг, сега е поредното му превъплъщение и евала му правя, че има желание изцяло да се слива с образите, които пресъздава и го прави със сърце и душа.
Така както смятам, че Мурат Йълдаръм е най-добрия турски актьор играещ с очи, така както мисля, че Киво направи зашеметяващи роли и превъплъщения чак до коренна промяна и неузнаваемост заради образите, които пресъздаваше, така и смятам, че Чаатай е следващия Къванч.
П.П. Чета темите за Киво от отдавна и това, което забелязах през всичките тези месеци, че и години е, че никога никой не използва кофти епитети и сравнения заради визията му заради дадена роля, даже напротив отдаваха му заслуженото и се прекланяха с уважение пред играта му, докато за Чаатай нищо подобно не прочитам тук, даже обратното, което е много жалко.

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 10:40 от Neidjal

# 693
  • Мнения: 0
Дибо Hug Линко Hug по евтино ше ми излезе да си сложа некви усилватели на мойте ушаци Mr. Green

# 694
  • Мнения: 18 785
Ех ма Гъбка как знае какво правя,еее забавих се че нещо ми правеше парчета едната песен и след много рязане успях най-сетне,но ми се струва,че си заслужаваше усилията

Влъхи,честит рожден ден,пожеланието съм го написала в клипарата  Heart Eyes Hug Hug Hug
ееее Влъхи страхотно е  Heart Eyes Hug много ти благодаря от сърце се смях и с Чачо и с поздрава на Бу  Joy

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галеееее, Hug коя серия е ся на Дзверо? newsm78

# 696
  • Мнения: 16 938
Вери поздрав специялно за теб.

http://www.youtube.com/watch?v=qCJSNMqub8g
Зизу 8 епизод.

# 697
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Субове правят ли се, че в адикта няма даже на английски Shocked

# 698
  • Мнения: 18 785
хайде милички аз изчезвам на работа  Sad оставям ви да си имате пиене за довечера,аз все по някое време ще си дойда  Mr. Green
Скрит текст:


# 699
  • София
  • Мнения: 1 426
Наде, за мен проблемът не е само в прическата. Лицето му е някак изпито, скулите прекалено изпъкнали. Няма го онзи сексапил  Embarassed
Нормално е, героя му изисква тази трансформация.
Емир беше гъзар, нахранен и наспал се, имащ всичко, за което другите само може да мечтаят-охолен живот, пари, момиче, което си пожелае, скъпи коли, дом, име в обществото и т.н. Не му се налагаше да полага каквито и да е неимоверни усилия за да постигне нещо стойностно и значимо, защото получаваше всичко само с едно щракване на пръсти(изключвам първоначалното му усилие да спечели Фериха).
Докато Яман е пълна противоположност на Емир като социално положение-бедно, недохранено, недоспало си от проблеми момче, израсло в крайно-беден квартал с втори баща, познаващ и глада, и сития стомах, постоянно му се налага да се бори с неправдите на живота, за да постигне и получи нещо трябва да се труди за да успее, проблемен брат, който все го тласка в неправилната посока и т.н.
И като Яман си е хубав Чаатай, даже сега за първи път виждам и усещам детското в него на моменти, докато при Емир ни за миг не усетих детинското излъчване, беше си млад мъж, а в последствие и зрял, докато Яман си е тийн.
Има си го сексапила, защото дали е Емир или Яман това си е Чаатай, просто видоизменен е заради поредната си роля.
В началото когато го подстригаха много късо заради игралния филм АО ми беше много странен, после отново го видях като Емир, в АФКПЕ пък беше с много къса коса, в ПЕ пък беше съвсем друг, сега е поредното му превъплъщение и евала му правя, че има желание изцяло да се слива с образите, които пресъздава и го прави със сърце и душа.
Така както смятам, че Мурат Йълдаръм е най-добрия турски актьор играещ с очи, така както мисля, че Киво направи зашеметяващи роли и превъплъщения чак до коренна промяна и неузнаваемост заради образите, които пресъздаваше, така и смятам, че Чаатай е следващия Къванч.
П.П. Чета темите за Киво от отдавна и това, което забелязах през всичките тези месеци, че и години е, че никога никой не използва кофти епитети и сравнения заради визията му заради дадена роля, даже напротив отдаваха му заслуженото и се прекланяха с уважение пред играта му, докато за Чаатай нищо подобно не прочитам тук, даже обратното, което е много жалко.

Наде, Hugмного ми хареса поста ти и съм съгласна с него,но за последната част не.Досега не съм прочела поне в тази тема някой да е казал нещо против играта на Чаатай,никой не отрича,коментирано е много пъти,че носи сериал на гърба си заедно още 3-ма,4-ма колеги.Обсъждаме външността му-да,така е,шегуваме се,приказка да става дет се вика,но за актьорлъка му лошо не съм прочела тук Hug
Верче, Hugлека работа,ще се почерпим Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 21 201
Линче, имам в предвид, че следейки темите за Киво, за Кенан, за Халтит, за Мурат, за Йит, дотолкова, че да съм информирана за развитието им като актьори, защото са ми познати от бг екрана и четейки тук сравненията, които се използват за Чаатай нещата са различни.
Аааа, искаш да кажеш, че се шегувате....ми извинете ме тогава, не съм разбрала явно шегите Ви.

# 701
  • Мнения: 16 938
Зизу епиздите би трябвало да излизат днеска и утре да са пусна ти в нета ама явно има изтичане и се пускат по рано и кагото излъчат тая вечер епизода ще има утре субтитри и промо за следващият епизод.

# 702
  • Мнения: 123
Дибо Hug Линко Hug по евтино ше ми излезе да си сложа некви усилватели на мойте ушаци Mr. Green

Ренка,  Hug Hug Hug

Скрит текст:

Рожденичка ли си имаме? Rolling Eyes

Верчето,  newsm59  Бъди здрава, много щастлива и успешна! Мечтай наволя и сбъдвай мечтите си!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пожелавам ти празник, пълен с любов и усмивки!   bouquet  bouquet  bouquet

# 703
  • София
  • Мнения: 30 256
Наде, аз когато нещо не ми харесва, си го казвам. Не съм привърженик на постоянно възхваляване и поклонничество. Ча ми харесва като актьор. Визията му в АФК е перфектна, почти през целия сериал, но сега не ми харесва, как го кипрят. Серенай не я харесвам като актриса, но напр. в Лалето я обличаха доста по-добре.
Виж сега какво да кажа за Мине и Баръш  Heart Eyes

На мен ми е ясно, че Ча го играе тук 18 годишен, беден и т.н., ама това не е извинение на стилистите   Rolling Eyes Надявам се с времето да си възвърне формата, защото ми липсва и чарът му  Embarassed

В АФК играеше мъж, но някак игрзеше освободено и по детски. Това ми харесваше много  Heart Eyes Нямаше притеснение, скованост и т.н. Както се казва, от подиума връхлетя пред камерите. Като гледам снимки зад кадър, в АФК ми е доста по детски непринуден, докато в ПО ми е леко скован  Rolling Eyes Но явно с годините идва опитът и промяната у човек  Peace

С 2 думи се надявам в следващ проект да го играе мъж  Wink

Даже тайно се надявам съседите (при добър рейтинг) да скипрят и сезон след смъртта на Мариса (Мира), в който той е вече завършил, улегнал и намира истинската любов, след изживяната тийн таква  Peace

# 704
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз не мога да разбера тая почти всекидневна критика към нас, ако не е за Серка,сега вече към Чаатай,кой не му отдава заслуженото за играта, ами да застанем сериозни,и скуката ще е на макс,честно казано вече ми писна да чета упреци, да хулим Серка постоянно и не признаваме играта на Чатай,ужасни сме Наде,не гледаме играта и до сега никога не сме даже и на моменти превъзнасяли таланта му.

Общи условия

Активация на акаунт