Защо изневерява Той?

  • 18 837
  • 518
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 6 214
Случва се понякога и някой умен и интелигентен мъж да изневери.  Wink

Образованието и интелекта нямат нищо общо с "оня" акъл. Напротив, много умни и преуспели хора са свикнали с това да манипулират, да владеят езика на тялото, да са егоисти и т.н. И не особено рядко го прилагат и в личния си живот.
Което съвсем не значи, че всички са такива, просто тя друго имаше предвид  Simple Smile
Разбира се, че имаше съвсем друго предвид. Не че мъжът е прост, необразован или пък изманипулиран от някоя любовница.

# 511
  • Мнения: 135

Опазил ме Господ!!!  Laughing



Случва се понякога и някой умен и интелигентен мъж да изневери.  Wink

Простия по трудно би изневерил, че и то и за тази работа си требе и акъл.  Laughing
Случва се е глупаво понятие... нищо не се случва ей така... просто има жени на които е трудно да се устои.

# 512
  • Мнения: 46 650

Отдъхнах си. Откъде тогава знаеш, че мъжете са зле по практика?  Laughing

# 513
  • Мнения: 6 214


Случва се е глупаво понятие... нищо не се случва ей така... просто има жени на които е трудно да се устои.
Ох, завалийката.  Wink

# 514
  • Мнения: 135

Отдъхнах си. Откъде тогава знаеш, че мъжете са зле по практика?  Laughing

Констатация на жени, споделили нощните си премеждия.
Сигурно си наясно че всеки иска да намери по доброто... е, и в двата отбора съществуват паметници!!!  tooth
И не забравяйте че част от изневерите, са точно заради статуята на свободата!!!!  tooth

Скрит текст:





# 515
  • Мнения: 62


Случва се е глупаво понятие... нищо не се случва ей така... просто има жени на които е трудно да се устои.
Ох, завалийката.  Wink
И на мен ми дожаля  Cry
Значи ако се случи да ми изневери моя, ще трябва да го гушна и с ласкави слова ще го успокоя, да не страда, че така гадно го е употребила тази неустоима гаднярка    hug Или по-добре така да го гушна  bash newsm12

# 516
  • Мнения: 1 040

Простия по трудно би изневерил, че и то и за тази работа си требе и акъл.  Laughing
Случва се е глупаво понятие... нищо не се случва ей така... просто има жени на които е трудно да се устои.

Като се знае,че не всички жени са с голям умствен багаж,хич не му е трудно и на простия.
прости все ще намери да му вържат...Виж,ако е хем прост,хем без пари,тогава е сложното

# 517
  • Мнения: 6 214
Виж,ако е хем прост,хем без пари,тогава е сложното
Лежи ти на тая. Няма такова нещо. И прост, грозен и беден да е, пак ще се намери някоя.  Peace Който търси, намира.

# 518
  • Мнения: 1 040
Виж,ако е хем прост,хем без пари,тогава е сложното
Лежи ти на тая. Няма такова нещо. И прост, грозен и беден да е, пак ще се намери някоя.  Peace Който търси, намира.
така е,особено ако го е треснала мъжката критическа или не го е хванал синдрома "ицо 100-те манекенки" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт