На годинка стана вече ОКТОМВРИЙСКОТО човече.

  • 67 595
  • 762
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 87
Благодаря момичета за подкрепата, явно всички през това минаваме.
По назад четох, че сте коментирали дали ще махате бордовете на колички. Ами аз определено няма да го махам. Днес падна за втори път тази седмица от количката. Не знам защото се хвърля това дете от количката. Но за първи път ми се случи в движение да се хвърли. После веднага я завързах, че направо ще ме побърка вече с тези падания.
Тази вечер е на тема пищене и направо в чудо сме се видели. Иска на татко си телефона. После отива на лаптопа на батко си и т.н. 
Пожелава бързо оздравяване на всички.
Понеже не съм показвала скоро Криста ето една снимка 
Скрит текст:
Сега като качих снимката се сетих, че постоянно и викат момченце. Аз не им се сърдя на хората рядко се дразня. Понеже и аз не винаги мога да позная пола на детето в тази възраст макар, че ако детето е с розов  панталон и червени ботуши с камъчета се предполага, че е момиче.

# 586
  • Мнения: 295
Здравейте! И Мишо в отбора на болничките  Sad Още миналата неделя започна да вдига Т и стана много кисел и крив. Поддържа Т около 38 градуса 3 дена без да се появят други симптоми. И така плачеше, не съм го чувала до сега така. Плачеше безутешно постоянно, направо се видях в чудо! Ходихме на лекар, преслушаха го прегледаха го и доктора каза че нищо му няма. Поисках да му пуснат кръв и урина и ПАК има бактерии в урината и съответно разширение на бъбречните легенчета. От къде идва тази инфекция не ми е ясно! Сега ще пие антибиотик 7 дни и дано се изчистят. После започвам да му давам от сиропите с червена боровинка и дано вече да не се появяват.
Рали, и Мишо се пусна от ръката ми късно. Ходи от 11 месечен, но хванат за пръста ми. Не съм го насилвала, пусна се самичък когато беше на година и 2 месеца. Сега си ходи добре и не е падал. И сега като се почувства несигурен протяга ръка за пръста ми  Mr. Green А ако не се отзова веднага сяда и преминава в пълзене  hahaha Много е смешен.
И на мен ми е интересно като ме попитат дали Мишо е момиче... Той целият в синьо облечен, ама карай да върви.
Хубава вечер на всички, бързо оздравяване на болничките.

# 587
  • Мнения: 40
Здравей те, повече ви чета отколкото пиша.Имам един въпрос, ако може някой да ми помогне.
Мисля да заминавам на студентска бригада в Англия,как стои въпрос с майчинството?Трябва ли да го спра,прехвърля или може да вземам поливната, като детето не посещава ДЯ.

# 588
  • Мнения: 6 726
Здравейте!   bouquet
tanchoo, можеш да прехвърлиш майчинството на бащата на детето, на баба или дядо.  Peace
Рали, тези дни си мислех за теб, радвам се, че се включи.  Hug Криста е много сладка. Дано свършат вече неволите ти и не се връщат. Не се притеснявай, ще проходи Криста, явно се страхува да се пусне, не я притискай, когато се чувства готова, ще го направи.
късметче, не се притеснявай да се оплакваш.  Hug Бързо оздравяване!
Ива, бързо оздравяване на Мишо.  Hug

Хубав ден! Честито на празнуващите днес!   bouquet

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 152
Добро утро, момичета  Coffee
Аз пак се разболях Sad Лошо тръгна тая година за мен Sad Та няма да правим прощъпулник, докато не оздравея Sad
Ива, наливай го с повече вода и течности (чай от липа знам, че помага при проблеми с бъбреците) Sad Много е неприятно мъниците като са болни  Hug
Рали, радвам се, че писа! Аз гледам твои красоти във фейса  Two Hearts Бързо да оздравявате  Hug А относно пола на порасналите бебоци... толкова деца износват дрешки и обувки от батко/ кака, че се говори наизуст Simple Smile Криста е много сладка бузанка Simple Smile За ходенето- не го мисли... И Иво проходи преди дни. Да са здрави, а за ходенето... когато- тогава Simple Smile
Момичета, хубави почивни дни и дано всички бързо оздравеем  Hug

# 590
  • Мнения: 168
Рали, Нелитка, Иве  и на вас бързо оздравяване!
Много лоши са вирусите тази зима.
Рали, Криста е страхотна и хич не ми прилича на момченце, ама и Сианчето все за момче я мислят,, така, че ... да са ни живи и здрави Hug
Фортуна,  Hug
Приятна събота и неделя момичета   bouquet

# 591
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Здравейте и от нас   bouquet
Ние сме добре.Излизаме всеки ден по 1-3 часа.Времето е страхотно.Пролет направо  Simple Smile
В Бургас има грипна епидемия и избягваме моловете и местата с много деца.Преди месец някъде и давах коластра от крава,но в момента нищо не пие за повишаване на имунитета.
Страхотни снимки качвате на дечицата  Heart Eyes Нашите октомврийчета са най-чаровни.Личи си,че са везнички  Simple Smile
И аз бих качила снимка,но не знам как.Ако на някой му се обяснява...

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 21:35 от stefanel

# 592
  • Мнения: 6 726
Добро утро!  Hug
stefanel, първо качваш снимката в мрежата (снимка.бг , прикачи). След това кликваш върху нея и с десен бутон избираш "копирай адреса на изображението". После като пишеш отговор във форума избираш иконката, която е на втория ред, втората отляво надясно, между средните скоби пействаш линка. Така ще се вижда снимката. Ако искаш да е само линк, не поместваш в иконката за изображение. Дано обясних добре. Hug

При нас е мъгливо.  Sad Днес ще правим прощъпулника на Катрин. Вчера направих "Домашна торта Василия", днес ще омеся питката на Деси.
Хубав ден!   bouquet

# 593
  • Мнения: 168
Здравейте и от нас, времето вчера и днес беше прекрасно, играхме навън. И аз вече съм малко по-добре, поне гърлото спря да ме боли.
На болните - здраве!  Hug

# 594
  • Мнения: 295
Zdravejte! Lo6a rabota pri nas sno6ti Mi6o vdigna 40 gradusa I ni prieha v bolnica. Dano barzo razberat kakvo stava, 4e hi4 ne mi e veselo:(

# 595
  • София
  • Мнения: 268
iva_83 Много неприятно  Sad Чак за болница... И Адриан два пъти вдига 40, но и двата пъти се оказаха кътници...

# 596
  • Мнения: 168
Иве, дано се оправите бързо  Hug На колежката ми детето от 2 дни е така, с 40 градуса, пак я някаква модификация на вирус.

# 597
  • Мнения: 1 359
iva_83 надявам се бързо да се оправи Мишо. Hug

# 598
  • Мнения: 87
iva_83, бързо да оздравява малкия. Оф този новият вирус май бил с много висока температура. Направо съм в ужас с тези болести.
Аз искам да ви се похваля тази вечер Криста проходи. Просто стана изведнъж не просто една две крачки направо дръгна из апартамента. От кога е чаках и съм много развълнувана и страшно щастлива. Сега трябва да направя питка и т.н. но ще бъде в тесен семеен кръг, че не ми се занимава с гости. Гледам и не мога да повярвам, че малко ми момиченце вече ходи сама.
red_nelitka благодаря smile3525 ако не беше мъжът ми всяка вечер да ме ръчка да правя пръстени и обеци нямаше нищо да съм направила. Малко ми е изморително, защото всичко това става през нощта.
Fortuna newsm51,

# 599
  • Мнения: 1 270
Еее, тя е чакала да се оплачеш тук и да те изненада  Laughing
Отивам сега да ти гледам красотите, че май нещо съм изпуснала.

Общи условия

Активация на акаунт