На годинка стана вече ОКТОМВРИЙСКОТО човече.

  • 65 912
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 789
Деска защо така да няма Еозин спрей  newsm78 Аз наскоро взех, ама верно как цапа ... първо пробвам А-дермата, судокрема и бочко. Но и Бузан е ходел с цикламено дупе де  Mr. Green Лошото е, че така не виждам развитието на зачервяването, то просто всичко е ярко пембе  Mr. Green

Може би си намерила стара партида  newsm78 Човекът от аптеката провери и в централния склад - нямаше. Дано да е било временно, защото след едно такова мазане с капсула изглеждам все едно яйца съм боядисвала  ooooh! Иначе мислех да прелея капсулата в някое пръскало, ама нямах подходящо в момента.

# 706
  • Мнения: 263
 offtopic

Само да кажа на тези, които искат старата версия, че ако кликнете горе в дясно има начин да си четете удобно и спокойно.

# 707
  • Мнения: 16
Аз ще се опитам да свикна с новото, пък да видим...
Благодаря за хубавите думи, момичета.
През лятото, като си дойдохме с морския вирус за разстройство давах чайче от кора от нар, може да пробвате.
Сега надникнах във фейса и като гледам, който има може да изпрати снимка с "усмивки" на снега. Май никое още не му се радва особено. Много смешни мутри правят Simple Smile И аз нямам такава снимка, но може да успея да направя. То и снега ни е един утрепан...
Калинката 2 пъти се гмурва по алеята в парка и си ожули нослето, но вече й опада струпчето.
Да се оплача - от няколко седмици вечер заспива много трудно Sad Голяма игра пада, за щипането и драскането да не споменавам пак - явно не съм сама... Не знам защо, може би не се уморява достатъчно. Но завчера бяхме в детски център и там голямо катерене и игра беше, мислех че ще заспи още в колата каталясала, но пак се мяткаше до 23 и 30. Като дойде време за приспиване и лошо ми става. От къде ги взехте тия деца дето сами си заспиват в креватчетата?!  Tired

# 708
  • Мнения: 1 203
От къде ги взехте тия деца дето сами си заспиват в креватчетата?!  Tired

Aaaaa, хич не се коси, то само на simonap се е паднало демо-версията на бебе  Mr. Green както виждаш много сме нащипаните, наскубани и вампирясали от неспящи караконджули  Laughing

Абе, снощи ми дойде и друга идея за снимките този месец. Малко или много повечето (знам, че не всички) направихме проща(ъ?)пулници (все още не съм сигурна как се пише таз чудна дума). Може тези, които сме направили да пратим снимки с какво са хванали децата. А другите каквото си изберат да пратят Simple Smile На мен ще ми е интересно  Peace

Иначе дневен отчет - добре сме (пу пу)  Mr. Green Аз бавно и славно натрупвам недоспиване и до петък ще съм  #Silly Работа имам доста, после бързам вкъщи, ама нали сме здрави - другото се оправя.

Хайде хубав, снежен ден  Peace

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 152
Aaaaa, хич не се коси, то само на simonap се е паднало демо-версията на бебе  Mr. Green както виждаш много сме нащипаните, наскубани и вампирясали от неспящи караконджули  Laughing

+1  #Crazy

Тук вали дъжд и няма да се излиза Sad Ние вчера пак излизахме на снега, ама много бързо се уморява и трябва да го нося. А как тежи вече...
Ние още не сме направили прощъпулника, че нали все съм болна.
Не помня какво друго щях да пиша, че ме щипе и ме гъделичка. Вече като види, че сядам на компютъра и започва да крещи и скача да го удря. Голяма ревност. На няколко пъти се пробва да го вдига и носи. Добре, че го хващам навреме Simple Smile То ми стига да го удари в земята Sad А преди се чудех, как малки деца чупят лаптопи  Crazy
Хубав ден и кротки дечица  Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 268
хаха Птиците верно демо версия, ама на бяс го докарва Simple Smile Вече се издокара с два белега на лицето - един на веждата и един по средата на челото. Първият път се нацепи в касата на вратата, а онзи ден се покатерил на колелото, хлъзнал се и се фраснал в някой ръб на пианото... така че компенсираме.

А иначе за спането и той почва от време на време да се лигави.... Аз тъкмо се похваля и той вземе да ме конадва да стоя до него или да му държа пръста...., но това стана след като си беше сцепил главата и се смилих над него Simple Smile

Вчера пак се опита да ме изкомандва да стоя при него ама не му се получи, измрънка няколко пъти и заспа като пън.

# 711
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, на нас вчера ни умря Джесика  Cry Зари не спира да обикаля, да я търси, да я вика... направо ми се къса сърцето като го гледам Cry

# 712
  • Мнения: 168
Ох, Деси съчувствам ти  Hug горкият Зари  Sad

# 713
  • София
  • Мнения: 268
ОООО колко тъжно Деси Weary. То на вас сигурно ви е по-тежко.

# 714
  • София
  • Мнения: 595
Деси, много тъжно, съжалявам...

# 715
  • Мнения: 100
Деси, съжалявам!  Sad  Hug

# 716
  • Мнения: 25
Много съжалявам, Деси! Съчувствам, защото знам какво ви е!

# 717
  • Мнения: 6 689
О, Деси, съжалявам много. Знам какво е да загубиш домашен любимец, те са част от семейството.  Weary

# 718
  • Мнения: 16
Деси, силно съчувствам Sad Много, много е тъжно. Витко ми е 3-тото куче и знам колко е тежко, а без куче вече не мога.
Какво се случи, тя не изглеждаше възрастна? Не отговаряй, ако не ти се споделя Sad Съжалявам!Сигурна съм, че е била щастлива с вас!

# 719
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря ви, момичета!  Hug Всичко стана много бързо и неочаквано - Джесика нямаше и 4 години.

Светле,
Скрит текст:
Преди 2 седмици направи инсулт, оправи се практически напълно, а сега в понеделник изведнъж започна да залита, да се върти в кръг, пак започнахме системи, а вчера изведнъж отпадна, стана абсолютно неадекватна и край  Tired Ето тук в първия пост съм написала подробности, ако ти се чете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=762276.45

Общи условия

Активация на акаунт