Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 34 ~

  • 31 819
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
Не е нова. Страхотни са.  Two Hearts

# 17
  • Мнения: 2 177
Благодаря ти за снимките.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 177
Нищо, че не е нова. Благодаря ти, че я качи.   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 007
Здравейте!  Hug Heart Eyes
Вече сме с нова тема - да ни е честита!  newsm51  bouquet
Колажът на Мария Стоева е великолепен - браво , Мими!   love001 newsm10




Доста се чудих за коя да гласувам в анкетата , но избрах Музо!
Харесвам я повече и според мен тя си играе ролята по - добре от Лейля напоследък покрай случая с Тарък!  newsm78  bouquet
Не крия , че харесвам и Лейля и тя е наистина голяма красавица , но за мен Музо е по - добра до колкото успях да си направя изводи до момента!  Peace И двете ми са симпатични , но трябваше да избера само една!   bouquet Peace Hug


Снимката , която публикувах не е нова и сигурно е пускана в темите , но тук Гизем е толкова лъчезарна , усмихната и красива , за това реших да я пусна отново!  Peace Hug  Heart newsm10 Two Hearts

# 20
  • Мнения: 3 007


Нова снимка на Зафер Ергин ( Татко Ръза ) пусната в Instagram преди час ( най - вероятно е нова , но съм с чувството , че съм я виждала и друг път  Mr. Green ) от сета на Опасни Улици ..  Peace  

# 21
  • Мнения: 0
Зафер пусна нова снимка, супер е .. smile3525

# 22
  • Мнения: 0


Нова снимка на Зафер Ергин ( Татко Ръза ) пусната в Instagram преди час ( най - вероятно е нова , но съм с чувството , че съм я виждала и друг път  Mr. Green ) от сета на Опасни Улици ..  Peace  bouquet

Какинта, изпреварила си ме с 2 минути, сорка тогава за поста. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 177
Интересно ми е дали ще дадат нещо за Тарък или ще го оставят само със задържането?!?Дано в следващия епизод да го покажат какъв е. Или ако като са решили да го покажат като негативен персонаж, да не бяха казвали, че ще има нов главен комисар.
Мъчно ми е за Музо. За тези 3-4 епизода тя се влюби в него и то си пролича при задържането му. Тя се разплака. Сега като го задържа и ще го разследват, тя ще страда. Тя е силна и ще го забрави. Но през това време ще страда.
 Сценаристите какво искат? Не стига, че от както е почнал 8 сезон Мурат страда заради смъртта на Зейнеп, а сега и Музо. При Мурат е логична болката- при неговия случай причината за страданието е починалата му съпруга, любима и майка на сина му. А при Музо?- тя страда, защото мъжът, в когото се влюби не е такъв, за какъвто се представя. Нейният любим се оказа един престъпник, издирван от полицията. Още по-тежко е, че точно на нея се падна да го задържи. Да задържи любимия си... Това е едно страдание за нея. НО тя има подкрепата на екипа и съм сигурна, че ще се оправи. Само дано това стане още в следващия епизод, освен ако сценаристите не са решили да развият историята с Тарък.

# 24
  • Мнения: 3 007


Нова снимка на Зафер Ергин ( Татко Ръза ) пусната в Instagram преди час ( най - вероятно е нова , но съм с чувството , че съм я виждала и друг път  Mr. Green ) от сета на Опасни Улици ..  Peace  bouquet

Какинта, изпреварила си ме с 2 минути, сорка тогава за поста. Mr. Green

Карай сега , аз на кака си не мога да се сърдя , простено ти е ..  Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 177
Зафер пусна нова снимка, супер е .. smile3525


Благодаря ти за снимката.  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 007


Нова снимка от Гамзе на Муратхан!  Hug Heart Eyes
Много е сладък!  Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 0


Нова снимка от Гамзе на Муратхан!  Hug Heart Eyes
Много е сладък!  Heart Eyes Heart Eyes


Aww, много е сладък, Гамзе е написала; Моето момчета, иска парти през цялото време, чудя се то или тя ..  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 007


Нова снимка от Гамзе на Муратхан!  Hug Heart Eyes
Много е сладък!  Heart Eyes Heart Eyes


Aww, много е сладък, Гамзе е написала; Моето момчета, иска парти през цялото време, чудя се то или тя ..  Mr. Green

И ДВАМАТА ..  Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 177
До известна степен разбирам феновете на Зейнеп и Мурат. Те искат да си гледат ЗейМур и затова не приемат Лейля. Не я приемат, защото тя се навърта около Мурат. Не приемат, че сценаристите искат да сближат Лейля и Мурат. И аз не го одобрявам. Но ние няма какво да направим. Въпреки че сценаристите се опитват да съберат Мурат и Лейля, аз продължавам да гледам сериала.
От друга страна не ги разбирам. Както казах, много добре разбирам как се чувстват като гледат Лейля близо до Мурат, но защо се сърдят на Гюлджан? Уур няма никаква вина, а Гюлджан още по-никаква, че Гамзе послуша Мерт и с това си решение накара сценаристите да убият Зейнеп. Не разбирам защо обиждат Уур и Гюлджан при положение, че те нямат никаква вина и те само играят това, което им е написано в сценария. А и защо бъркат сериала с личния живот? Това, че в сериала Лейля харесва Мурат едва ли означава, че и в живота е така. А и да е така, ние трябва да уважим избора на Уур дали ще бъде сам или с Гюлджан, или с която и де е жена. Разбирам, че си искат Зейнеп и Мурат, а и Гамзе и Уур, но няма какво да се направи. Зейнеп умря, Гамзе напусна сериала. Тя е с Мерт, а Уур няма право да продължи живота си както му харесва. Така ли?
Аз мисля, че сериала не трябва да се бойкотира. Разбирам, че искат Зейнеп, но както казах просто няма какво да се направи. Зейнеп умря и Гамзе не е в сериала. Нито един актьор, сценарист и продуцент в този сериал няма вина, че тя реши да напусне заради Мерт. Затова не трябва да се бойкотира този невероятен сериал.
А колкото до Уур - колкото и да ми е мъчно, той заслужава да бъде с тази жена, която той поиска да бъде. Дори и това да не е Гамзе...

Общи условия

Активация на акаунт