Отговори
# 60
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Всички горееееееееееееееее Mr. Green newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Скрит текст:

Айдееееееее newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 време за джангър е Mr. Green
newsm44 newsm44 newsm44

Ели Hug, голям смях онуй последното Joy Joy Joy Joy Joy

Членката, честито  bouquet  bouquet  bouquet
Джено, Hug днес грам не моам те рАзбера ко говориш...коя членката и кво е онова последното? newsm78 newsm78 newsm78

опсссссссс....загрех за членката Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Бегай спиш.че нещо не ти върви мисълта ,аз съм от триото Смехурани,ама само аз се смених  Joy Joy

# 61
  • Мнения: 21 201
Ирке, като ти гледам подписа и ми става едно приповдигнато, едно задушевно, обвзема ме едно готино Коледно настроение, Heart Eyes въпреки, че е далечко.

# 62
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha hahaha

# 63
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирке, като ти гледам подписа и ми става едно приповдигнато, едно задушевно, едно готино Коледно настроение, Heart Eyes въпреки, че е далечко.
Именно за това ги сложих,че и аз се чувствам така,ееее първата ми Коледа с Диспансера  Heart Eyes Hug Hug

# 64
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ко? На кой му върви бавно мисълта ма... hahaha hahaha hahaha
Чей да не нагазим в дълбокото, че не мой съ зАпра... Joy Joy Joy

Лелче, Hug тая кат е заразвявала тия коледни гащи, по армаганче да ни донесе...ко е тва? Whistling Whistling Whistling

# 65
  • Мнения: 16 079
Ай сега да съ тупна малкУ при вас
Ренка  Hug Heart Eyes Зизунке  Hug Heart Eyes Джейни Hug Heart Eyes Лелчето ми  Hug Heart Eyes Ирка  Hug Heart Eyes ЕлитУ  Hug Heart Eyes Дани  Hug Heart Eyes Романтиче  Hug Heart Eyes   newsm78 май пропуснаф някого  


Зизунке ,тЪз мИтла ЛейдитУ ,ма мноУ хойка  ooooh! добре чИ я фанаф на вратата чИ да я завърна .Издебнала Съра га сЪ банЯ и рекла шЪ оди на шопинг
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 21 201
Ирке, като ти гледам подписа и ми става едно приповдигнато, едно задушевно, едно готино Коледно настроение, Heart Eyes въпреки, че е далечко.
Именно за това ги сложих,че и аз се чувствам така,ееее първата ми Коледа с Диспансера Heart Eyes Hug Hug
Знаеш ли колко е готино във форума по време на празниците?
Дори и да празнувахме, досега, все влизахме и се поздравявахме, а като течаха и епизодите на АФК по шоуто и беше още по-голям гот.
Ми нека ни донесе бе Зизунче леля, Hug че сме нетърпеливи вече. Grinning
Дианче леля. Hug

# 67
  • Мнения: 0
Ирка честити зимни гащи Laughing

Кеффффф кафето за мен остава Party

Зиз аз я разбирам Джена Laughing

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай сега да съ тупна малкУ при вас
Ренка  Hug Heart Eyes Зизунке  Hug Heart Eyes Джейни Hug Heart Eyes Лелчето ми  Hug Heart Eyes Ирка  Hug Heart Eyes ЕлитУ  Hug Heart Eyes Дани  Hug Heart Eyes Романтиче  Hug Heart Eyes   newsm78 май пропуснаф някого  


Зизунке ,тЪз мИтла ЛейдитУ ,ма мноУ хойка  ooooh! добре чИ я фанаф на вратата чИ да я завърна .Издебнала Съра га сЪ банЯ и рекла шЪ оди на шопинг
Скрит текст:
Ох мааааааааааааааа.... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

чей че има и ощи... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Дидок Hug Heart Eyes ЕлитУлия Heart Eyes Hug

# 69
  • Мнения: 2 788
Ирке, като ти гледам подписа и ми става едно приповдигнато, едно задушевно, едно готино Коледно настроение, Heart Eyes въпреки, че е далечко.
Именно за това ги сложих,че и аз се чувствам така,ееее първата ми Коледа с Диспансера  Heart Eyes Hug Hug
Ша има ли подаръци за послушните и папкали диспансерчета newsm78

Рени  smile3521

Диди Hug

# 70
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И ся кво, понежи не съм разбрала нема ме осветлиш...така  ли? newsm78
Мнооу важно! Mr. Green

Рену, ко да прайм...ти си умна, аз съм простачка и не разбрах веднага. Whistling

# 71
  • Мнения: 16 079
чекайти да ви дам чичеци и да ви честитя новите примени
Зизке ,Ирче да са ви здрави кюлотите  newsm51 newsm51 newsm51 чекай и аз да съ чечна за новия ми портрет newsm51 newsm51     и за всичкотУ Нарциси  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51   и за неНарцисите  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51



Ирче ,значи 2 бидона с пърцуца ти давам чи да напрайш за Джейни  и за мене разбира се клипарче за нащУ олтарче Киво   friendship

# 72
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Вие какви армагани искате,че да знам какво да търся ,елха ще сложим още малко и украсена да стои на първа страница Heart Eyes Heart Eyes
Ренку,мерси  Hug Hug

# 73
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И ся кво, понежи не съм разбрала нема ме осветлиш...така  ли? newsm78
Мнооу важно! Mr. Green

Рену, ко да прайм...ти си умна, аз съм простачка и не разбрах веднага. Whistling

Нали та усветих бе,член съм на трио Смехурани,виж ми името  Joy Joy

# 74
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записче в новата тема и чичек newsm51 newsm51 newsm51
Хубава седмица ви пожелавам и се връщам в старата тема има нема 10 стр. от снощи да изчета.Това не го бях виждала,хи-хи-хи Joy
И аз се редя за подаръци. Gift

Общи условия

Активация на акаунт