Щом декември наближи, ЮНСКОТО коремче почва да личи - тема 4

  • 34 678
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 067
Диди и моята  шийка е под наблюдение.Не е къса ,не разбрах точно какво и е .Визуално нещо не и хареса формата на докторицата,чак внимателно провери дали е добре затворена.Иначе от първото раждане и аз имам наистина много шевове  и според мен това оказва влияние .Надявам се всичко да е ок  Praynig
 Mimka_to на твое място бих се насочила към друг център ,едно заради притесненията , които ти създадоха и второ заради липсата на доверие .Има достатъчно добри специалисти в София . Peace
Едно питане , ако някой знае ,излезна ми изследването за антитела за варицела ,но не съм сигурна,че правилно разбирам:
VZoster IgG   32.9     U/ml   < 9.0  Според мен резултата показва ,че имам антитела и съм карала шарка  Thinking

# 706
  • Мнения: 2 485
Мамчета, мен там ме боли опашната област повече от месец вече. Разбрах, че това не е от растежа на таза, а от там минавали нерви и при растежа на всичко те болят. Аз много се изненадах понеже съм във широк таз и си викам "брех от сега ли?!?". Иначе да, болката е остра и ужасна, при лежане се получава, при стоене приведена и от дълго ходене. Това, което на мен ми помага е движението и масажа. 2-3 мин масаж просто са неотразими, наистина опитайте!
Всички ми се смеят, че ми било рано за такива болки, но аз най-добре си знам какво ми е на главата!
Аз вече влязох във втория триместър. След като оздравея НЯКОЙ ДЕН, си мисля да започна упражнения в къщи. В интернет има много програми за пилатес за бременни например. Смятам, че това доста ще ми подобри общото състояние.
Интересувам се и за йога за бременни, но във Варна са по такова време, че трябва да съм вече в майчински, за да ги посещавам, а веднъж седмично мисля, че е крайно недостатъчно. Също имам и отзиви от познати, че не навсякъде са добри инструкторите.
Вие мислили ли сте за подобно домашно "спортуване"?

Привет!

Аз и по-рано бях писала за тези болки около "опашката". Знам колко е ужасно. За щастие се запознах и започнах да правя едни упражнения с дишане - нужно е да се диша коремно и дълбоко. Много е важно също така да стоим изправени с "вдигната опашка".

Успах на всички!

# 707
  • Мнения: 11 552
The same myself, да не си счетоводител?  Laughing  Теминът го изчисляват на 3 юни, т.е. може и да се измести за май, но - Божа работа.
Момичета, аз не бих яла сурови яйца, независимо дали домашни или купешки.

# 708
  • Мнения: 0

pipi georgieva  добре дошла Hug  хубаво си се престрашила. В края на май и аз имах мисед Tired Да не сме били заедно в януарската тема newsm78  Леле... вече щяхме да сме в 9-ти месец...
[/quote]

vesel4ynka, тогава бях за края на декември, сещаш се какво ми е сега.
Благодаря на всички за топлото посрещане. За сега наистина всичко е ОК, в петък на 6.12 бях на БХС. Всичко си беше наред, видях и бебо да мърда, сега си гледам и резултатите от кръвта и всичко е норма  Praynig . До сега доста се поизмъчих, това гадене направо ме умори. Няколко дни не бях връщала и си казах свърши се, но днес уви пак... Не се оплаквам хич даже  Grinning.

За проследяването: и на мен ми се налага на две места да ходя. Така и не намерих специалист, който да работи със здравната каса и да ме устройва. Записах се в 11 ДКЦ, там гинеколожката е много добра, но няма никаква техника. Иначе си ходя при доктор Чалманов в Шейново, но той със ЗК не работи.

# 709
  • Мнения: 105
Здравейте дами!
Отдавна не съм писала,но съм в един филм с болести,че направо ми се реве.Първо гърло,после силна дънеща кашлица и от там болки в корема,после конюктивид и след като минаха да ми е по-интересно всичко се повтори,вече месец ConfusedСега и малкия е болничък със стомашен вирус,но само с болки иде ми да #2gunfire #2gunfire #2gunfire по някого:(Оплаках се,сори.
Иначе бебо е добре,този понеделник вече официално се записах за женска.Отказах се от БХС,но и като ви чета не съжалявам.Бог да е с нас!Ние казахме на Митето,че ще става батко и той е много щастлив и все ме пита :"Какво прави бебето Ти"хихихи много е сладко.
Хубава вечер от мен.

# 710
  • Мнения: 2 598

pipi georgieva  добре дошла Hug  хубаво си се престрашила. В края на май и аз имах мисед Tired Да не сме били заедно в януарската тема newsm78  Леле... вече щяхме да сме в 9-ти месец...

vesel4ynka, тогава бях за края на декември, сещаш се какво ми е сега.
Благодаря на всички за топлото посрещане. За сега наистина всичко е ОК, в петък на 6.12 бях на БХС. Всичко си беше наред, видях и бебо да мърда, сега си гледам и резултатите от кръвта и всичко е норма  Praynig . До сега доста се поизмъчих, това гадене направо ме умори. Няколко дни не бях връщала и си казах свърши се, но днес уви пак... Не се оплаквам хич даже  Grinning.

За проследяването: и на мен ми се налага на две места Laughing да ходя. Така и не намерих специалист, който да работи със здравната каса и да ме устройва. Записах се в 11 ДКЦ, там гинеколожката е много добра, но няма никаква техника. Иначе си ходя при доктор Чалманов в Шейново, но той със ЗК не работи.
[/quote]

Ти си била на БХС на същата дата като мен, а ето че вече имаш резултати. Дано и моито скоро излезнат, на прегледа всичко беше наред, но ме притесняват кръвните резултати. Всички пишете, че утрогестана, който взимах тогава влияе на резултатите, питах лекарите и те ми казаха, че нямало значение... Дано поне, ако влиаят да са в норми, защото не искам да влизам в излишни филми. Доскоро бяхв други такива, като се почне дали бебето е в матката, дали не е кухо яйце, дали се развива... Знаете как е

# 711
  • Мнения: 26
Добре дошли на новите попълнения, пожелавам ви лека и безпроблемна бременост Simple Smile
Аз днес бях на ''специалист коснултант'', с който да обсъдим резултатите и да решим какво ще правим..Зададе ми въпрос с каква тромбофилия съм и аз показах резултатите от изследването ми от Майчин дом, PAI 4G/4G -  при което ''консултант-специалиста'' ме помоли да изчакам малко, за да отиде в другия кабинет и да провери в Гуугъл какво аджъба означава това (един път ми се случи Джипито ми да проверява в Уикипедия, но не очаквах, че ''специалистите'' са на ниво средно статистически пациент). Бях изумена-поне ми определиха час с друг специалист, както и за допълнителен ехограф на 24.12. Тогава се надявам, че ще може да се види вече дали всичко се развива нормално.
Иначе днес ми дойдоха и резултатите от БХС-водя се с нисък риск 1;33000
По отношение на тортите - аз също не бих рискувала със кремчета, които имат яйца и не са минали термична обработка, въпреки че много ги обичам. За неделя и ние ще имаме гости и съм замислила Френска селска торта, вместо обичайните , които си правя...

# 712
  • Мнения: 84
Браво бе мами много сте активни  Hug
Аз не се включвам но ви чета и следя..при мен ново има само където си направих изследванията кръв и урина и БХС резултатите са при мен вече на 20 съм на преглед.. Дано всичко е наред уж гледам стойностите и всичко е в норма но има неща които не разбирам  Thinking .. На 16 се чудя дали да ходя на зъболекар? Двоумя се не че ме боли зъбче но имам кариесчета които изискват само чистене но мен мн ме е страх  #2gunfire  Rolling Eyes знам че сега има вероятност да се рушат повече ама незнам тоя пуст страх какво да го правя ..лекарката каза че другия път може да видим пола само че се съмнявам не е ли много рано та аз тогава ще съм в 15 седмица  newsm78 .. Е това е от мен   bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутрууууу
pipi_georgieva Добре дошла - лека, безпроблемна и вълшебна до термин Praynig Peace Hug
Didi_happy Дай Боже всичко да е наред Praynig Praynig Praynig
Mimka_to побеснявам като чуя как си играят с нервите, особено на бременни жени Close и всичко за пари .... а това какво ти причиняват ... на никого не му пука ooooh! вярвам, че всичко ще е наред Peace
за тортите с купешки яйца и аз не бих рискувала, но и домашни най - добре е с термична обработка Peace Rolling Eyes Crazy
желая Ви усмихнат и спокоен ден, изпълнен само с хубави новини Peace Praynig Hug

# 714
  • Мнения: 2 598
Някоя мама дето има хубави резултати от БХС може ли да каже - взимала ли е по време на изследването утрогестан? Thinking

# 715
  • Мнения: 22
Добро утро   bouquet
 Elsi86 бях на утрогестан още съвсем в началото към 3 4 г.с. после в 6г.с. пак имах кървене и ми назначиха дуфастон,които пия и сега,а резултатите от БХС докторката каза че са отлични 1:20000.Не се притенявай тези лекарства не оказват влияние според мен.

# 716
  • Мнения: 11 552
Да, аз бях с утрогестан по време и след БХС, резултатите ми са чудесни.

# 717
  • Мнения: 2 598
Мноо ме зарадвахте момичета, благодаря! Аз не съм имала кървене, просто в 6-7 седмица имах леки боцкания отстрани и лекаря ми го изписа превантивно. Дори вече го спряхме напълно. Аз се притеснявах от стойностите на хормоните, който се изследват, че на тях влияе утрогестана, поне така четох по форумите. Но щом двама лекари казаха, че няма значение приема му, а вие потвърдихте, съм по-спокойна!  Grinning

# 718
  • Мнения: 22
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=751704.0 момичета намерих темата във форума моля пуснете по един смс да помонем на момченцето  Praynig

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 110
lili_rado_,разказах на колегите в офиса - всички се отзоваха,ще помоля и други приятели,които не са потребители тук!Дано да успее това малко момченце!

Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 10:42 от kety_2006

Общи условия

Активация на акаунт