Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 078
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз пък съм решила този път само да се радвам на Кузей. Какво , защо - вече съм го мъдрила, тоя път подхождам хедонистично, само ще се кефя. Когато дават Ферхат, ще ходя до кухнята или нещо друго да свърша. Няма да си развалям рахата с тоз изрод.

# 106
  • Мнения: 3 371
Госпожата  Heart Eyes колкото и пъти да гледах филма, не можах да си отговоря на въпроса - защо Гюней причиняваше всичко това на собствения си брат ... Едва ли и сега ще разбера ... Peace

 Peace Аз отговор на този въпрос имам ! Споделяла съм го ! Искам сега да видя  кога се преобърна всичко ! Признавам си, че не съм обърнала внимание, изцяло погълната от образа на Кузей, но съм убедена, че има такъв повратен момент.  Peace/ нямам предвид катастрофата/



Светле, мъдър избор !  Peace

# 107
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен!

И аз се записвам сред новите гледащи.
Отдавна се каня да го гледам, даже започнах първа серия във Вики, но липсваха субтитри на много места, даже и английски и се отказах. Ще се пробвам с бтв сега.
Първите ми впечатления - много отслабнал Къванч  Shocked Видях и Зерин Текиндор, която много харесвам и ще гледам с удоволствие. Момичето, което играе Джемре - не ми хареса, не е красива.
Бура Гюлсой си го харесвам от КВФ, но не знам тук каква му е ролята.

Накратко, иска ми се вече да започва!  Peace

# 108
  • Мнения: 186
Светалчо , и на мен ми се иска така, особено сцените с другото "любимо" същество, което не понасям...
Но при положение, че ще строя фамилията да го гледа, дъщерята и мъжът ми със сигурност, майка си, може би няма да успея да убедя. При нея непоносимостта към турските сериали е много силна.

# 109
# 110
  • Мнения: 186
Славенка, благодаря ти !



Кузей (Къванч Татлъту) учи във военна академия, а Гюней (Буура Гюлсой) работи много, за да напусне баща си и да живее свободно. Rolling Eyes


Просто са отчайващи тези журналлисти.
Ами поне да бяха погледнали малко от филма, непрекъснато пишат глупости, а ние им ги четем.

# 111
  • Мнения: 11 984
Ако затвора е военна академия Crossing Arms, съгласна съм  Peace

# 112
  • Мнения: 186
Ако затвора е военна академия Crossing Arms, съгласна съм  Peace

Ха ха  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 18 549
Здравейте и от мен!

И аз се записвам сред новите гледащи.
Отдавна се каня да го гледам, даже започнах първа серия във Вики, но липсваха субтитри на много места, даже и английски и се отказах. Ще се пробвам с бтв сега.
Първите ми впечатления - много отслабнал Къванч  Shocked Видях и Зерин Текиндор, която много харесвам и ще гледам с удоволствие. Момичето, което играе Джемре - не ми хареса, не е красива.
Бура Гюлсой си го харесвам от КВФ, но не знам тук каква му е ролята.

Накратко, иска ми се вече да започва!  Peace

Добре дошла!  newsm51
Алиске, а бе кой ти гледа такива подробности  Joy Joy Joy ама наистина много ме дразнят хора, които се изказват неподготвени!
Славенка, благодаря ти и тук!  bouquet
най-много ми хареса от статията следното :
"В "Север, Юг" участва Къванч Татлъту, най-добрия и скъпоплатен турски актьор. У нас той стана популярен с ролята си на Мехмет Шадоулу в "Перла", както и на Бехлюл Хазнедар в "Забраненият плод".
Точно и ясно! Няма какво да добавим ...

# 114
  • Мнения: 1 012
Привет, мацки! Добре дошли на новите попълнения и на всички завърнали се!  Hug

Славенка, благодаря ти !

Кузей (Къванч Татлъту) учи във военна академия, а Гюней (Буура Гюлсой) работи много, за да напусне баща си и да живее свободно. Rolling Eyes

Просто са отчайващи тези журналлисти.
Ами поне да бяха погледнали малко от филма, непрекъснато пишат глупости, а ние им ги четем.

Ноу комент, така да се каже  Crossing Arms

# 115
# 116
  • Мнения: 18 549





много готин ....

# 117
  • БГ
  • Мнения: 78
Момичета  Hug- тенкс за гостоприемството!  Peace
С доста от вас се "познаваме" виртуално от други теми и съм доволна,че ще сме заедно и тук!
Славенче - много ти благодаря!Аз се страхувах да не изпусна началото,защото май казваха от ноември,сега съм спокойна!
Гледала съм всичко с Къванч  Peace и съм затаила дъх за новият му проект Laughing
Буура го гледах от Незабравима,през Фатмагюл та до К+Г - много различен
Сладура Ръза / Али/ си ми е "запазена марка" Joyсега му се кефя в Хулиганът
Прави ми впечатление,че почти всички от сериала имат нови проекти
А мадам Текиндор с тази си роля е глътка свеж въздух за сериала,но и тя е човек - грешките не са й чужди
А бе с две думи за доста от персонажите има какво да се каже,а на някой от тях така съм им насъбрала ooooh! Mr. Green

За сетен път от тази публикация съм възмутена от вопиющата некомпетентност и безхаберие на журналистите /е-е-е поне на някои от тях /. Само първата страница на нашата тема да си бяха направили труда да прочетат...ама къде ти....добре,че поне иманата са верни,че какви съм ги срещала ooooh!

# 118
# 119
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Багодаря ви за всичко, което сте публикували днес.  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт