Кюретаж и забременяване след това - 49

  • 26 892
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 141
alaskan summer, Как имаш търпение да чакаш? При положение, че утре ти е деня за предполагаема М съвсем спокойно можеш да си направиш тест утре сутринта. На мен ми отчете преди закъснение и то хубава втора чертичка. Успех и дано е станало!
А относно болката в гърдите и аз нямах такава този път и си направих теста просто, защото ме е страх да не изпусна момента на биенето на Фраксипарина. Болката в гърдите се появи чак сега към 5 - 6 г.с., но е доста зле щом над сутиена съм с потник за спорт Sad . И аз четох, че ако спрат да те болят гърдите значи нещо се случва, затова нека си болят, колкото искат  Wink  !!!

# 31
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
slanchogledy ,калявам си нервите и проверявам докъде ще стигна с търпението:)В интерес на истината,едната ми колежка преди малко се върна от масаж и още пот вратата подуших лосиона,с който я мажат всеки път.Сругата ми колежка ходи да купи смялно кафе и като влезе.... Sick SickОх,дано не си внушавам,но точно така бях и по време на бремеността с момченцето ни!Нито гърди ме боляха в началото,нито нищо,а усещах миризми всякакви....И аз трябва да си бия фраксипарин от + тест,както и да пия и да поставям вагинално утрогестан,но не бързам.Пия си протекта и фолиевата.и ще почакам 1-2 дни още! Hug Hug

# 32
  • NE
  • Мнения: 10 999
И при двете ми забременявания съм имала болки в гърдите. Първия път си имах даже до установяване на миседа, който беше 3 седмици пи-късно. При сегашната ми бременност започнаха да ме болят преди МЦ и заедно с ароматните усещания ми подсказаха за случващото се чудо. Доколкото съм запозната болките в гърдите са резултат от високи нива на прогестерон, в който няма нищо лошо.
Така че не мислете най-лошото, че действа най-страшно това. Praynig

Алясче Тези миризми водят до нещо много хубаво. Praynig А е трудно да си ги измисли човек. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 820
Благодаря за новата темичка,Flower Fairy!  bouquet
Пожелавам много положителни тестчета този месец,на Коледа стават чудеса  Hug
Наръсвам ви и аз,нека да е на късмет
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 34
  • Мнения: 150
Здравейте,

при последната ми бременност си направих 1 тест който беше негативен около датата на цикъла, после се успокоих, понеже правихме ремонт и се местехме, ама когато започнаха да ме дразнят миризми и да не ми идва след още седмица - направих 2 тест и беше положителен. В 6 сед се видя сака който пулсираше и някъде в този период гърдите ме боляха при допир, но не съм сигурна дали беше и малко преди това. При мен май липса на прогестерон е била проблем, но веднага започнах да вземам -в 6 сед и сега човечето рита и се върти   Simple Smile
Интересното е че се чувствах съвсем различно този път в първите седмици от предишните пъти, но всяка бременност явно си е различна --

# 35
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
За жалост и този месец нещата не са се получили.Лелката е тук..Sad

# 36
  • Мнения: 173
За жалост и този месец нещата не са се получили.Лелката е тук..Sad

 Hug Съжалявам, миличка. Дано следващият е твоят месец Hug

# 37
  • Мнения: 141
alaskan summerHug следващия месец ще е твоя! Нали знаеш по Коледа се случват чудеса!  Hug

# 38
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
slanchogledy ,дано! Факт е обаче,че и днес ми е лошо и ми се гади!Не знам от какво е това newsm78 newsm78

# 39
  • Мнения: 2 603
slanchogledy ,дано! Факт е обаче,че и днес ми е лошо и ми се гади!Не знам от какво е това newsm78 newsm78
А как е самия цикъл, нормален ли е? Дано да е просто от бушуващи хормони, а да не се разболяваш. По Коледа се случват чудеса!  Hug

# 40
  • Мнения: 1 820
alaskan summer другия месец ще е твоя,щом веднъж е станало пак ще стане!А и е Коледа  Hug

# 41
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
*Звездичката*,самият цикъл ми е нормален.Поне засега....
червенокоса вещица щастлива Simple Smile,благодаря за пожеланията:)Всички в къщи си пожелаваме това,Новата година да ни донесе братче или сестриче.В къщи имаме една икона на Св.Мина и дечко стоеше пред нея и се молеше.Каза,че искал всички САМО да сме здрави и да имаме бебнце Rolling Eyes Hug
Успех на всички бебеправещи!Дано има дъжд от положителни тестчета Hug Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 871
alaskan summer, стискам палци декември да не ти дойде и да те държи така поне 10 месеца  Wink

# 43
  • Мнения: 2 965
Алексън, съжалявам за лелката! Дано и е за последно!  Peace
Перу, ти до къде си с Ц? Правите ли опити вече? Съжалявам за резултата от тромбофията, поне знаеш как да действаш и на какво да обръщаш внимание! Hug

# 44
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Даниелка, мерси, че питаш. 3 Ц минаха вече. То опити правим, ама мисля да стартираме инвитрото януари.

Общи условия

Активация на акаунт