През о4ите на едно дете.

  • 2 586
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
В тази връзка, добре, че имаме кърпички за нос в къщи и добре, че мъжа ми отива на работа и не може да ме види как плача. На мен ми е неудобно и когато плача на такива работи-стихове, филми, музика, гледам да се скрия  Embarassed

Когато прочета такива хубави стихотворения неминуемо се сещам за моята майка, не ги изживявам още от моята гледна точка на майка, разбирате ли... не знам защо е така.Може би след време ще се поставя на мястото на майката, не на детето.

И четейки тези стихотворения, се радвам, че съм била добро дете, радвала съм майка си и съм  я карала да се гордее с мен!(щеше да е най-добре, ако това го казваше тя за мен, но.... Wink)

Защо ли ми звучи познато Wink. Същата съм и аз. Някои филми, песни или стихотворения веднага ми включат "слъзната инсталация".

# 16
  • Мнения: 6 472
Ееее не вярвах, че ще седя пред компютъра и ще цивря Cry

# 17
  • Мнения: 2 550
Ееее не вярвах, че ще седя пред компютъра и ще цивря Cry

Добре дошла в отбора  Laughing

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ех, момичета, разплакахте и мене сега  newsm45 .
Особено като прочетох едно познато стихотворение... Креми ти си виновна Wink Това стихотворение рецитирах 6годишна на един 8ми март в детската градина. Помня че докато го разучавахме се чудех майка ми защо е със сълзи в очите...

# 19
  • Мнения: 5 622
 Tази тема трябва да се чете на  подходяща музика. Препоръчвам новата песен на Melanie C- First day of my life  Wink

# 20
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Марче, благодаря ти   newsm51 за линка, толкова ме трогна, особено като знам как раста децата... добре че си раждам по едно на всеки десетина години... ама няма вече  newsm45
А голямата ми дъщеричка през април става на 17... на толкова бях като се влюбих в баща й.... добре че имам още двечки...

# 21
  • Мнения: 4 629
За пореден път си дадох сметка каква късметлийка съм, че имам възможност да съм си вкъщи с детето си  :love

# 22
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не мога да ги прочета, почвам ги и на третия ред спирам........................... newsm45
Няма пък да ходя на работа, ще си гледам мишленцето Hug

# 23
  • Мнения: 1 277
Жабче, като спомена тържество в детската градина се сетих  за една история, която разказа майка ми. Тя е детска учителка и преди две години в групата си имаше едно детенце, чиято майка беше починала. Когато майка ми раздавала стихотворения за 8-ми март това момченце и се примолило "Госпожо, моля те, измисли ми стихче за мама, която е звездичка на небето." И майка ми му съчини едно такова.
За съжаление не си спомням думите на стихотворението, но се сещам, че завършваше така: "Мила мамо, ти си ясна звездичка в небето и винаги ще ми светиш в сърцето."
На самото тържество детето става и казва "Отвори прозореца, искам мама да ме чуе от небето."
Майка ми разказва, че много се е притеснила останалите родители да не забележат сълзите в очите и. Но след като детето седнало забелязала, че е нямало майка, която да не плаче.

# 24
  • Мнения: 5 622
Жабче, като спомена тържество в детската градина се сетих  за една история, която разказа майка ми. Тя е детска учителка и преди две години в групата си имаше едно детенце, чиято майка беше починала. Когато майка ми раздавала стихотворения за 8-ми март това момченце и се примолило "Госпожо, моля те, измисли ми стихче за мама, която е звездичка на небето." И майка ми му съчини едно такова.
За съжаление не си спомням думите на стихотворението, но се сещам, че завършваше така: "Мила мамо, ти си ясна звездичка в небето и винаги ще ми светиш в сърцето."
На самото тържество детето става и казва "Отвори прозореца, искам мама да ме чуе от небето."
Майка ми разказва, че много се е притеснила останалите родители да не забележат сълзите в очите и. Но след като детето седнало забелязала, че е нямало майка, която да не плаче.

Господи!  Cry

# 25
  • Мнения: 2 550
 Melpomena...милото детенце  smile3518

# 26
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Боже, колко мъка има на този свят!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Дали е нормално да си седя пред компа и да си рева Cry newsm78

# 28
  • Мнения: 1 113
Жабче, като спомена тържество в детската градина се сетих  за една история, която разказа майка ми. Тя е детска учителка и преди две години в групата си имаше едно детенце, чиято майка беше починала. Когато майка ми раздавала стихотворения за 8-ми март това момченце и се примолило "Госпожо, моля те, измисли ми стихче за мама, която е звездичка на небето." И майка ми му съчини едно такова.
За съжаление не си спомням думите на стихотворението, но се сещам, че завършваше така: "Мила мамо, ти си ясна звездичка в небето и винаги ще ми светиш в сърцето."
На самото тържество детето става и казва "Отвори прозореца, искам мама да ме чуе от небето."
Майка ми разказва, че много се е притеснила останалите родители да не забележат сълзите в очите и. Но след като детето седнало забелязала, че е нямало майка, която да не плаче.
Докато четях стихотворенията се сдържах да не се разплача, но това вече ме разрева. newsm45

# 29
Аз пък плачех на "Мила моя мамо".
После дразнех брат ми с нея, за да реве.
Сега пак плача като я пея на бебка.

Общи условия

Активация на акаунт