Коледната ни мечта е да видим втората черта! Тема-47

  • 30 600
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
zozolinka ,честити две черти   bouquet .Скачай при августинки 2014





# 766
  • Мнения: 421
Zori, едно голямо ЧЕСТИТО и от мен  smile3501 Лека и безпроблемна бременност! Не мога да си представя как ли се чувстваш в момента, но със сигурност ще нещо невероятно  smile3521  Много ме зарадва тази новина наистина....а и блогът ти изглежда много вкусен-ще кажа на милото да го види, че той е по готвенето  smile3521

# 767
  • Мнения: 21
Благодаря много на всички, които ми драснаха ред  Hug Hug Hug Направихте ме много щастлива!
Временно ще спра да пиша във форума, защото съм си малко суеверна и искам всичко да стане малко по-сигурно и реално. Надявам се да не ми се разсърдите  Heart Eyes Искам да пожелая на всички момичета в този форум да изпитат щастието, което аз почувствах днес! Сигурна съм, че мечтаните рожби ще дойдат, момичета  Hug С вас съм!
Повличам крак и ви посипвам с късметлийски прашец!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 768
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
zozolinka  bouquetчестито, всичко ще е наред.

# 769
  • София
  • Мнения: 1 121
Зори, честито! Стискам палци всичко да се развива добре оттук нататък  Hug

# 770
  • Мнения: 832
Зори, честито!

Момичета, дойде и моето време за отчет  Praynig, няма и следа от лелката, но ще изчакам до утре преди да правя тест, защото ме е страх да не е  EFN, не искам пак да плача и да страдам от напразни надежди. засега, поне малка частица от мен има макар и дребно зрънце надецда, че може да сме успели.

целувки и много  Hug Hug Hug Hug на всички и ще пиша за моите терзания утре Wink

хубав ден на всички бебеправещи и бебечакащи от мен

# 771
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Включи се  в новата тема

# 772
  • Мнения: 821
Ехооо момичета  Hug

Честита Коледа / с малко закъснение / Пожелавам ви от всичко по много - здраве, късмет, успех, любов, но от всичко най-вече ви пожелавам  EFP и през новата година да си гушкаме по едно здраво бебче  Heart Eyes

Само минавам да ви честитя празниците и да попитам имаме ли още хубави новини ?  newsm78

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 773

Общи условия

Активация на акаунт