На море или на планина ?

  • 3 755
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 047
  Предпочитам 100 пъти морето. Планината я свързвам със студ, тишина и чист въздух. И от трите ме заболява главата.  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз обичам шума и навалицата и като отида в планината имам чувството, че ще оглушея от тишина. Но няма как - налага се да правя компромиси (дори и с ушите си)  Mr. Green

 Joy Joy Joy Много ми хареса Simple Smile
Аз обичам много и планината, но понеже 8 години съм ходила на екскурзионни летувания - яко катерене - за 15 дни 9 хижи независимо в коя планина сме и вече ми идва леееееко нанагорно, а и годинките си казват думата Sad Иначе за ски съм първа писта - лошото е, че все по - рядко си го позволяваме  Cry

# 18
  • Мнения: 1 107
На море  Peace
И двамата с мъжа ми мразим планината.

# 19
  • Мнения: 4 358
Планина  Grinning
Не мога да плувам и ми се губи част от усещането на морската почивка.

# 20
  • Мнения: 2 550
Планина  Grinning
Не мога да плувам и ми се губи част от усещането на морската почивка.

Купи си пояс и нещата ще се оправят  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 358
.....Купи си пояс и нещата ще се оправят  Mr. Green
Пояс  Shocked doh
Марче, не е в твоя стил  Wink Да беше предложила загорял спасител на плочки... откога се чудя как да пробутам на мъж ми идеята, че ми трябва такъв придружител докато се пляцикам Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 128
Обожавам планината!Всяко лято сме на почивка на планина.Хич не обичам морето.

# 23
  • Мнения: 2 550
.....Купи си пояс и нещата ще се оправят  Mr. Green
Пояс  Shocked doh
Марче, не е в твоя стил  Wink Да беше предложила загорял спасител на плочки... откога се чудя как да пробутам на мъж ми идеята, че ми трябва такъв придружител докато се пляцикам Crossing Arms

Абе, аз щях да предложа, ама не знам мъж ти дали не чете във форума...да ме бие после  Naughty

# 24
  • Мнения: 4 473
Аз май е излишно да отговарям Wink Повечето от вас знаят, че съм морско чедо и умирам за любимия град Heart Eyes А морето? Морето е моята вечна страст Heart Eyes Обожавам го от както се помня и страшно много ми липсва и през най-суровата зима Cry
Планината я уважавам, но не я обичам.

# 25
  • Мнения: 4 371
Гласувах за морето и планината, НО и двете през лятото Peace

# 26
на море през лятото,а на планина е супер по всяко време на годината,но аз гласувах и за двете

# 27
  • Мнения: 1 277
Морето си е до мен целогодишно. Обичам лятна почивка в планината Mr. Green.

# 28
....лятото на морето   :grinning039  cheers:,зимата на планина много оби4ам сновборда аз newsm10

# 29
  • Мнения: 3 932
  Animal Tropical Fish..Ах морето...  Animal Tropical Fish...раздразних се, все пак навън е -12 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт