На море или на планина ?

  • 3 770
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 6 315
И двете! Много обичам морето, нищо че плувам като пирон в кисело мляко  Joy, мога да кисна 25 часа в денонощието в него. Планината си носи съвсем друг чар и обаяние, които са прекрасни. Харесвам и двете, но предпочитам през лятото  Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 2 258
Планината сякаш ме привлича повече от морето....Но пък и на двете места се чувствам прекрасно Grinning

# 63
  • Мнения: 5 577
Море, море, море ...  Flutter

# 64
  • Мнения: 3 569
Благодарен съм, че ги има и двете! Не мога да кажа кое предпочитам.

# 65
# 66
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
И на двете. Всяко лято ходим първо на море във Варна, после на почивка на Рибарица, защото мъжо е от едно село до Тетевен. Много хубаво си прекарваме и на двете места! А зимата пак сме на балкан, защото живеем в Родопите! Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 11 129
Море ! Обожавам го !   Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 416
Обичам и планината, и морето... Обожавам балкана през лятото, зимата - трудно ще ме качиш горе!  Mr. Green А морето го предпочитам през есента или късната пролет. Много му се радвам и през зимата и умирам да се седя с часове на плажа, когато е студено и духа силен вятър...  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 925
И на двете места  Grinning През лятото обичам и двете места, но през зимата предпочитам планината  Hug

# 70
  • Мнения: 3 360
Обичам и двете.Но сега  май за моренце повече бленувам Laughing

# 71
# 72
Интересно какво ще отговорят мамите от Варна, Бургас и морските градове?

# 73
ух ами и на балкан обичам, особено напролет и в ранна есен заради природата и свежия въздух... чудесно си релаксирам, но пък не обичам да се катеря по чукарите, освен мъничко - за горски ягодки.
лятото обаче си е за морето
какъвто съм си мързел - пльосвам се на плажа с надеждата да хвана тен
от време на време си поплациквам у водата..и така (:

# 74
  • София
  • Мнения: 2 019
Страшно обичам и двете, а тук няма нито море, нито планина  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт