Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 89

  • 36 998
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 723
Тотииии, ЧЕСТИТО!!! ЗДРАВЕ и РАДОСТ за ВСИЧКИ !!!

...да пийнем по нашенски ....


.....а аааа  после  ......

# 736
  • Мнения: 4 725














Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 22:38 от arpha

# 737
  • Мнения: 4 725






 



























Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 22:01 от arpha

# 738
  • Мнения: 170
ТОТИ !  Hug Сега "влязох" в темата  / добре , че още  е ТОДОРОВДЕН ! / , видях и честитя празника във вашето семейство - на момчето ти с хубавото име  БОЖИДАР !   love001  newsm51
   Здраве и радост на всички !  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover   cheers
 
Скрит текст:
Чудесни и полезни са обясненията ти от гр. на български ...
[/b][/color][/size]

# 739
  • Мнения: 170

[/ООООО , АРФИ  lovekiss , щях специално по-късно да отбележа ТЕМАТИЧНАТА ти поредица с РЪЗА бей и ДИЛА х. с конете  smile3501 , но като видях ТЕЗИ  двамата от SON BAHAR , които никой не може да измести в/от сърцето ми , не издържах ... lovekiss  lovekiss  lovekiss size]

# 740
  • Мнения: 4 725
Eх, Бетси, хвана ме! В момента казвам довиждане на темата, само довиждане, по-нататък, ако се появи нещо ново ще му мисля......Сега и от Гелинчика .....







Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 22:47 от arpha

# 741
  • Мнения: 170
С ОБИЧ ВИ ЧЕСТИТЯ ОСМОМАРТЕНСКИЯ ПРАЗНИК !!!     newsm51

# 742
  • Мнения: 170
АРФИ ???  newsm78 newsm78 newsm78
Скрит текст:
Ама какво значи  #Crazy това "довиждане" , миличка ? Вече няма ли да  "ни има"  Praynig  newsm78
[/color][/size]

# 743
  • Мнения: 4 725
Бетси Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug,
Скрит текст:
миличка, темата свършва, а не ми е удобно да карам Белчето и Слънчето да пускат нова, почти цяла година ни ходят по гайдата..... Дила ханъм замира, напоследък вървим доста мудно, мисля, че е редно да предоставим инициативата на други, по- малко ангажирани дружки, бих се включила с удоволствие..... Съжалявам, ако съм те изненадала неприятно..... А на лични винаги можем да си хортуваме, както напоследък правим с Маги и Роси, изобщо не смятам да приключвам с Еркан, просто ще чакам търпеливо..... Надявам се и на руснаците с превода на мафиотския му филм..... Ако имаш някаква по-добра идея, пиши.....

С любимата ми снимка от Дила пожелавам на всички до скоро......

Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 22:19 от arpha

# 744
  • Мнения: 10 829
Ехооооооооооо  wavey....какво става тук ,бре убавици #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Арфиччччччч...ще се оправим с гемата ...споко...аз ще разпитам и ще пуснем поредната тема....
Аз напоследък малко се поизгубих...но това ,че не гледаме нищо в момента с  Ерко ,не значи ,че трябва да не се виждаме.... Naughty Naughty Naughty

ОООООООО...и все още е празник....
newsm68 newsm44 newsm68



Да сте живи и здрави и много обичани майки и съпруги ,мили мои дружки !!!

Тотич...сестричок Hug ...Да ти е живо и здраво момчето...Голям...много голям юнак да стане !

# 745
  • Мнения: 170
    Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

  
Скрит текст:
АРФИ , скъпа , основанията ти са абсолютни ! Темата ТЕМАТИЧНО е изчерпана , с рехава посещаемост... Не и емоционално - поне за мен , но аз бях повече един консуматор ! Имах предчувствието за край , но това усещане се разсейваше , щом видех заглавието :" Еркан П.  ...."  Joy  Joy  Joy
За мене темата и нейният "свят" , свързан с вас и лично с тебе , АРФИ , беше като едно очаквано завръщане у дома  Hug .
Затова сега този "свят" ще ми липсва ... Praynig  ooooh!  Stop
[/size]

# 746
  • Мнения: 10 829
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=769929.new#new - 90 Тема

Момичетаааааа Hug...набързо пуснах 90 тема....моля за извинение...не е много добре оформена ,даже хич ,ама ми е за пръв път...Обещавам следващата да е по готина... Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт