Хазал Кая в сериала A.Ş.K. по Kanal D - *Тема 12*

  • 56 737
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 787
Петрова Hug  bouquet, благодаря!

Имам чувството, че сериала няма да има щастлив финал, но пък Азра е прекрасна, аза хазал да не говоря, много красива!

Мери Hug, може и само с Джейн да се обръщаш към мен Grinning, точно фарук казва, че тази сцена е била причината за спирането ва сериала, тия закостенели съседи, незнам Mr. Green #Cussing out

А иначе, това което разбрах, е точно както Снежи казва, че Фарук Торгут изобщо не е защитил проекта, който е тръгнал с много добър рейтинг около 6, като за начало супер, но после явно е имало някои неща, които са променени и така, неяснотите в остарялата система за рейтинг, в страната, в която корупцията се вижда тези дни на какво равнище е, и какви суми ще се налеят за борбата срещу нея - милиарди, нещата не са само на основа на добра игра и хубав сценарии.

Въпреки всичко и всички нападки, нашето момиче е НОМЕР 1 newsm44

От фейса

Show club Turkish news agency stated the news of the star Hazal Kaya dominated the media this year as the most successful and the most beautiful actress in Turkey ...1588 reports about her Peace

# 676
  • Мнения: 2 449
   love001 smile3534  Благодаря
  много хубави снимки...Брех Шебнем ще умре ли...по този начин ooooh! ooooh!то ..какво да мисли човек..винаги има и надежда за хората болни от рак...мани, мани... ooooh! ooooh!минало ми е през главата #Cussing out
  Джейн..сцената в банята ли ги е взривила Mr. Green Mr. Green Mr. Greenей големи щтрауси..ами то корана ги учи,че на съпрузите../е ай не са съпрузи Mr. Green Mr. Green/ не се отказва..никоганяма бани,нама тън-мън..кат му се прииска Mr. Green Mr. GreenЕ..пак не съм права...тук и на Азрата й се иска Joy Joy Joy Joy Joy
  Отдавна имам съмнения,че й рейтинговата система е корумпирана...обслужва интересите на отпределени компании.
   Много интересно явление за Турция  newsm78 newsm78 newsm78защо всички сериали предназначени за тийн публика са с висок рейтинг newsm78 newsm78като в нормалните държави точно каналите, за такава публика са пред фалит и ги спират /става дума за американски канали/ newsm78 newsm78Заявявам го най-отговорно..там младите хора просто не гледат телевизия..имат други занимания и интереси NaughtyСал в ТР нещата процъвтяват newsm78 newsm78но явно ям доматите с колците newsm78 newsm78
   Не зная, но на мен Хазал с Каан  страшно ми харесват..ужасно елегантна и изискана двойка... Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 2 449


 не зная..но за мен в тази снимка има много зареден сексапил...и двамата го докарват на макс...не е като детинска игра..цуни-муни,че не си и уцелват устните Joy Joy Joy

# 678
  • Мнения: 2 449

  Хазал
  и

  Каан на кестерме ooooh!

# 679
  • Мнения: 2 449
  Явно са свършили със снимките..Каан се разписа в туитъра ooooh! ooooh! ooooh!
че и клип пусна ooooh! ooooh!
ето го:


 Wink Wink Wink Wink

# 680
  • Мнения: 8 532
МариолкаHug изправих го.  Hug Ама тея не са ли чували, че не се снима срещу слънцето? ooooh!




...кестерме... Joy Joy Joy


  Явно са свършили със снимките..Каан се разписа в туитъра ooooh! ooooh! ooooh!
че и клип пусна ooooh! ooooh!
ето го:

http://www.youtube.com/watch?v=2Hf-B9Tqkss&feature=youtu.be Wink Wink Wink Wink

Гневен е ми се струва.  Shocked Удари им майните. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 681
  • Мнения: 2 449
  Май Каан е гневен на аферата,която тресе Тр за корупция...подкрепя протестите.. Hug Hug Hug
  А с/у слънцето се пука..ама и светкавица требе Wink Wink Wink

# 682
  • Мнения: 2 449
  Уф..Снежи smile3534 smile3534..факю-то му е готино... Joy Joy Joy Joy Joy

# 683
  • Мнения: 8 532
 Май Каан е гневен на аферата,която тресе Тр за корупция...подкрепя протестите.. Hug Hug Hug
  А с/у слънцето се пука..ама и светкавица требе Wink Wink Wink

А, може да е за това, пък аз веднага със спирането на сериала го свързах.  Peace

Мхм, готино ги напсува. Joy Joy Joy

# 684
  • Мнения: 2 449
  Снежи...кво ме кестермишш..я бъРже да си кривиш главата  love001то и против шипове е добре Joy Joy Joy

# 685
  • Мнения: 8 532
 Снежи...кво ме кестермишш..я бъРже да си кривиш главата  love001то и против шипове е добре Joy Joy Joy

Смешно ми стана с това кестерме. Joy Joy Joy


Да ви питам нещо - не знам дали ще изпишем темата преди понеделник, но ако стане така, мисля новата да се казва - Хазал Кая - преди и след A.Ş.K. - *Тема 13*! Ако имате нещо против, пишете. Hug

# 686
  • Мнения: 2 449
  Аз съм за... newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501
 и като я знам Хазал колко има мераци да се афишира...има да си чоплим...
  То и Киво вече се е разснимал..а и как пъм можаха и серияла на Нурка пак по канал Д да пуснат ooooh! ooooh!че и Енгин в пакет с нея Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 141
Снежи, Hug Heart Eyes  bouquet
Аз лично предпочитам след АШК. За преди има много теми.
Има да се превеждат и обсъждат още серии.

# 688
  • Мнения: 2 449

  ай за Снежи и Петрова..една прекразна булка.. Hug

# 689
  • Мнения: 8 532
Петрова, Hug

Друг вариант - След A.Ş.K. в очакване на новите проекти на Хазал КаяWink Това са двете предложения - избирайте, а ако имате трето, четвърто - пишете. Hug
Мариолка,   bouquet  страхотно красива е. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт