Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 247
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Яни, аз успявам по-лесно да се свържа със Сончето на стационарния телефон

# 16
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
  bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте,

във връзка с въпроса за отпуската на доктора и аз имам инфо от него, че ще излиза в отпуск след 16-ти ( някъде надолу прочетох 12-ти, може и аз да не съм разбрала), но изрично ми каза, че ще бъде в
кабинета си през цялото време. Просто няма да бъде дежурен в ОКРБ. Аз също имам час за 21-ви.

Наскоро ходих на Ден на отворени врати в ОКРБ - Родилното отделение. Но на списъка с лекари отпред, който бешеш изнесен, д-р Славчев не присъстваше... някой да има идея защо?

# 18
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Защото д-р Славчев не работи в родилното, а в гинекологията.
В родилното ходи само, когато родилката го е избрала за израждащ лекар.

# 19
  • Мнения: 0
Защото д-р Славчев не работи в родилното, а в гинекологията.
В родилното ходи само, когато родилката го е избрала за израждащ лекар.


Благодаря за отговора. Има логика  Hug

# 20
  • Мнения: 35
Да ни е жив и здрав доки с имения си ден! да съхрани тази човечност и професионализъм, с които е известен сред жените от варна и околността! и все напред и нагоре Simple Smile 

# 21
  • Мнения: 0
Момичета, знаете ли към кого трябва да се обръщаме ако недай си Боже  нещо ни се случи, имаме болки или каквото и да било и д-ра и Соня не вдигат телефон?
Трябва да ходим към Спешното или към АГ ? нямам идея ... дано на никой не му се случва, но да имам инфо.

# 22
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз на доктора съм звъняла. В краен случай, ако не успееш да се свържеш с него сигурно ще е най-удачно да идеш в родилното или в спешен кабинет.

# 23
  • Мнения: 75
Момичета, знаете ли към кого трябва да се обръщаме ако недай си Боже  нещо ни се случи, имаме болки или каквото и да било и д-ра и Соня не вдигат телефон?
Трябва да ходим към Спешното или към АГ ? нямам идея ... дано на никой не му се случва, но да имам инфо.
Здравей,Miss Antonina,зависи в коя гестациона седмица се намираш.На мен доки ми е казвал,че ако до 34 седмица получа болки да ходя в АГ,ако е след това в Окръжна,надявам се че бях полезна и дано не се налага Simple Smile

# 24
  • Мнения: 35
Всъщност не видях , че има нова тема - така че ще напиша и тук- д-р Славчев, ще бъде в отпуск от 16.12-30.12.2013 г включително, но само към болницата, в медицинския център ще си преглежда.Това е лошо за тези, които ще раждат в този период, защото няма да може да го изберат. Но ще им съдейства...Simple Smile Ако не вдигам мобилния телефон , звъннете на стационарния - 052 821 697, все на някой ще вдигна Simple Smile

# 25
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Всъщност не видях , че има нова тема - така че ще напиша и тук- д-р Славчев, ще бъде в отпуск от 16.12-30.12.2013 г включително, но само към болницата, в медицинския център ще си преглежда.Това е лошо за тези, които ще раждат в този период, защото няма да може да го изберат. Но ще им съдейства...Simple Smile Ако не вдигам мобилния телефон , звъннете на стационарния - 052 821 697, все на някой ще вдигна Simple Smile

Да го сложим с по големи буквички  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 35
Ехеее много големи буквички, няма как да не се види Simple Smile

# 27
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Ехеее много големи буквички, няма как да не се види Simple Smile


 smile3521 Да се вижда отдалече  Hug  love001

# 28
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравейте Мами,

Термина ми наближава и се спрях на д-р Славчев, но ме притеснява въпроса с плащането. Кога е редно да платя сумата (в родилното отделение на ОБ имаше информация за избор на лекар - 400 лв) преди или след раждането, на кого трябва да платя, издава ли се някакъв документ. Срам ме е да питам директно д-р Славчев. Благодаря за предварително за отговорите ви. Весели Празници Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 307
След раждането се плаща на касата в болницата, издават документ  Grinning Леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт