Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 293
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 71
Благодаря за бързия отговор  Hug

# 31
  • Мнения: 11
Д-р Славчев и Соня  благодаря, че бяхте част от най-прекрасната за мен година и Ви желая новата да бъде още по-успешна за вас и семейството Ви. Весело посрещане на Новата година !

# 32
  • Мнения: 35
Присъединявaм се към renaya !

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет на всички!

Прочетох предишната тема, както и тази, вече реших, че ще се запиша на ЖК при д-р Славчев. Peace Някой звънял ли е тези дни - за кога дават часове? Rolling Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 358
chockolina като се обадиш кажи, че става дума за ЖК и ще ти дадат по-скорошен час, отколкото ако си само за преглед. Поне при мен така се получи, като се записвах при него...  Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 11 340
HeBuguMa, благодаря! Запазих си час по телефона. Peace

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте на всички,
Нова съм в този форум и въобще във форумите (имам предвид че само съм чела не съм се включвала никога), но тази тема много ми хареса защото аз мога да се присъединя към одобрението относно   д-р Славчев. Много ви благодаря за мненията за мен е голяма помощ. Искам да ви помоля ако някои от вас знае за дни на отворените врати в окръжна да ми каже. Но въпросът, който май повече ме вълнува, е че и мен ме е срам да питам директно доктора за парите, та да ми кажете цената наистина ли е 400 лв на кого се плаща, кога се плаща, кой и кога казва на доктора че той трябва да ме изроди и ако се наложи секцио трябва ли да плащам допълнително. За секциото питам защото за сега  детенцето ми е седалищно и наистина не знам как точно трябва да процедирам знам че има време сега съм в 8-мия месец и термина ми е за 9-ти март, но ще съм ви много благодарна за повечко информация.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 358
Мисля, че трябва да говориш с Д-р Славчев, че искаш да раждаш с него. Аз го питах предната седмица дали може да говорим за раждане? Той каза, че още е рано. Казах му, че искам да раждам с него и той ми даде телефона си, каза да му се обадя, ако тръгна да раждам и така... Иначе за самото раждане не сме говорили, но смятам на следващата ЖК да го питам отново, понеже след седмица влизам в 9-ти месец. Simple Smile Иначе за плащането и аз знам, че е 400 лв. с избор на лекар и ако не се лъжа 550 с избор на екип. Къде и как се плаща не съм много сигурна, но някъде бях срещнала, че се плаща в болницата при изписване...  Thinking Това и аз трябва да го разуча...  newsm78 Може родили мами да напишат, ако имат желание за нас незапознатите... как стоят нещата...  Embarassed

# 38
  • Мнения: 4
Благодаря ти много Hug
И аз ще гледам да разуча  иначе междувременно не отказвам още съвети   Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 307
Ето я темата за Окръжна болница, там всичко е обяснено подробно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=732484.0

Елена Москова, не каза ти при Славчев ли си на ЖК или не? Аз не бях при него на ЖК, термина ми беше за 22 март. Някъде средата на февруари отидох при него (бях си записала час) и му казах директно, че искам да раждам при него. Т.к. и моята сладурана беше седалищно каза, че ще изчакаме до началотона март, за да видим дали ще се обърне, ако не - секцио. Записа ми телефона и каза да му звъня по всяко време, ако имам нужда.
За парите - казали са ти вече сумите, плащат се по време на престоя ти в болницата,на касата срещу касова бележка   Mr. Green

# 40
  • Мнения: 531
С доктора никога не съм говорила за пари. Споделих му, че трябва да раждам при него. В 9 месец вече малко по малко обсъждахме темата. Просто му звъниш, когато  дойде момента, а като родиш няма да те оставят без да платиш  Laughing Има си каса, документи и всичко, както му е реда.

# 41
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Момичета, ако е планирано секцио задължително е с избор на екип, само ако е нормално е 400 лв. Тъй като при секцио задължително трябва да присъства и анестезиолог  Hug

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 15:15 от Капризче!

# 42
  • Мнения: 767
Здравейте момичета ,след дълго четене за др.Славчев останах с добри впечатления ,че е добър и отзивчив.Искам да ви попитам,запознати ли сте с това дали доктора следи високорискови бременност,и дали има мама която да си е правила серклаж при него.Евентуално мисля да си запиша час при него,много ли се чака за първичен преглед.Предварително благодаря  bouquet

# 43
  • Варна
  • Мнения: 307
Следи рискови бременности, за серклажа не мога да помогна, но не вярвм да не прави  Grinning

# 44
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Момичета,да ви попитам нещо спешно.При регистриране на ж.к при д-р Славчев какви по точно изледвания ви пуснаха?

Общи условия

Активация на акаунт