Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 342
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 939
deiza честито ти второ слънчице - да сте живи и здрави цялото семейство   bouquet
Едно време така говорех и аз, само че за д-р Скочев  Wink
Само внимавай какво си пожелаваш за третото, че при мен станаха трето и четвърто едновременно и се родиха при д-р Славчев  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 531
deiza честито ти второ слънчице - да сте живи и здрави цялото семейство   bouquet
Едно време така говорех и аз, само че за д-р Скочев  Wink
Само внимавай какво си пожелаваш за третото, че при мен станаха трето и четвърто едновременно и се родиха при д-р Славчев  Mr. Green
е от това по-хубаво няма! Да са ти живи и здрави😊

# 677
  • Мнения: 264
Deiza - честито бебче - живо и здраво - кога се роди? а първото пак при д-ра ли ражда ? Кога? Имам спомен, че с теб бременеехме заедно...но може и да греша.
Didnik, а теб докторът кога ти каза, че са 2 - заедно ли се доловиха двете пулсации и в коя седмица? Секцио ли ражда близнаците?

# 678
  • Мнения: 531
Deiza - честито бебче - живо и здраво - кога се роди? а първото пак при д-ра ли ражда ? Кога? Имам спомен, че с теб бременеехме заедно...но може и да греша.
Didnik, а теб докторът кога ти каза, че са 2 - заедно ли се доловиха двете пулсации и в коя седмица? Секцио ли ражда близнаците?
и аз имам такъв спомен. Първото родих ноември 2012 а второто на 29 май 2015. И двете са при Славчев😊

# 679
  • Мнения: 264
Deiza, февруари 2013 бях аз Simple Smile

# 680
  • Мнения: 5
Здравейте другия месец ми предстой раждане при др Славчев със  секцио искам да попитам дали някой скоро е раждал с секцио и караха ли ви да си купувате конците понеже преди четири години когато раждах сина ми ме караха в последния момент да си купя конците ще съм ви много благодарна за отговорите и ако някой е бил с избора на екип на др Славчев дали може да ми каже колко парички е платил благодаря предварително Simple Smile

# 681
  • Мнения: 264
Здравейте другия месец ми предстой раждане при др Славчев със  секцио искам да попитам дали някой скоро е раждал с секцио и караха ли ви да си купувате конците понеже преди четири години когато раждах сина ми ме караха в последния момент да си купя конците ще съм ви много благодарна за отговорите и ако някой е бил с избора на екип на др Славчев дали може да ми каже колко парички е платил благодаря предварително Simple Smile
Здравей!
Секцио не съм раждала-тук не мога да кажа, но за избор на екип -можеш да провериш на касата в сградата, където е родилното отделение - преди 2 години беше 500-550 лв. От главния вход влизаш по един коридор в дясно и първата /втората врата отново в дясно .

# 682
  • Варна
  • Мнения: 931
Родих секцио при Славчев преди 20дни. В болницата искат конци, но той ми каза, че не иска нищо от неговите пациенти. Иначе избора на екип е стандартно 550лв и никой не ми е поискал и стотинка повече.

# 683
  • Мнения: 105
Здравейте ! Искам да попитам някой дали случайно знае в ОБ Света Ана - Град Варна , израждат ли бебета в 36 г.с?? Или с една дума от коя г.с израждат там?

# 684
  • Мнения: 5
Благодаря за отговора значи не си си купувала конци?

# 685
  • Мнения: 78
Аз родих в Окръжна в 36 седмица , същия ден имаше момиче в 35 .И двете бебета бяха в кувъоз. Бях при др Славчев . Моето бебе беше с тегло 3350 , но беше с по- недоразвити бели дробове и инфекция. Стояхме 7 дни , през които беше  на 2 АБ.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Искам да попитам колко струва прегледа при Д-р Славчев? И как се плаща всъщност - като пакет за проследяване или всеки преглед поотделно + изследванията?

# 687
  • Мнения: 226
Искам да попитам колко струва прегледа при Д-р Славчев? И как се плаща всъщност - като пакет за проследяване или всеки преглед поотделно + изследванията?

Вземаш си направление от личния лекар за женска консултация и всичко ти е безплатно като прегледи при него. Феталната морфология е 50 лв, но тя не е по здравна каса. Когато ти пускат изследвания си плащаш само потребителска такса

# 688
  • Варна
  • Мнения: 931
Благодаря за отговора значи не си си купувала конци?
Не съм. Simple Smile

# 689
  • Мнения: 90
Ако отидеш без направление прегледът е 30 лв.

Общи условия

Активация на акаунт