Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 311
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 683
За мен е абсолютен некадърник! И въобще не смейте да ме критикувате! Когато вие си изгубите детето заради неговото безхаберие , незаинтересованост и липса на адекватни реакции,  тогава искам да Ви чуя колко е "Велик"!?!?
+1 за съжаление Sad. Абсолютно вярно! Съсипа ни живота с некомпетентността и безхаберието си! Бъдете силни!

Аз се включвам с две загубени бременности при него .Незаинтересован и липса на адекватни реакции!Мислех че си е взел поука от такива като мен но явно ставаме повече.
Категорично НЕ СТАВА за рискова бременност.

# 1 081
  • Варна
  • Мнения: 927
Брех, че и заплахи, какво да смеем и да не смеем  Joy

# 1 082
  • Варна
  • Мнения: 27
Брех, че и заплахи, какво да смеем и да не смеем  Joy


Госпожо, всички разбрахме, че постоянно коментирате в темата му, колко е "ВЕЛИК", но не смейте да се подигравате на момичетата, които са пострадали от некомпетентността и безхаберието му.

# 1 083
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Вижте сега, далеч съм от мисълта да защитавам който и да е лекар и да споря с майка, претърпяла загуба. Но пък и да се пускат такива мнения, неподплатени с факти и то в повече от една тема е най-малкото ненужно. КАкъв извод да си направят жените, които си търсят лекар? От какво точно да се пазят? Ами то за абсолютно всеки лекар има мнения в двата полюса. Върнах се и прочетох мненията на една от потребителките, искрено съжалявам за сполетялото я и не намирам оправдание за действията на лекаря. Но какво значи "не смейте"? Какво се очаква да се отговори на с нищо не подплатено обвинение?

# 1 084
  • Варна
  • Мнения: 27
Вижте сега, далеч съм от мисълта да защитавам който и да е лекар и да споря с майка, претърпяла загуба. Но пък и да се пускат такива мнения, неподплатени с факти и то в повече от една тема е най-малкото ненужно. КАкъв извод да си направят жените, които си търсят лекар? От какво точно да се пазят? Ами то за абсолютно всеки лекар има мнения в двата полюса. Върнах се и прочетох мненията на една от потребителките, искрено съжалявам за сполетялото я и не намирам оправдание за действията на лекаря. Но какво значи "не смейте"? Какво се очаква да се отговори на с нищо не подплатено обвинение?

В тази тема трябва да се пише или хубаво или нищо. Ако някой реши да напише нещо лошо и веднага едни и същи хора му се нахвърлят. Все едно човек не може да има лошо мнение. Една от потребителките ясно е написала "Незаинтересован и липса на адекватни реакции!". За мен това си е нормално мнение.

А какви доказателства искате? Сканирани документи ли? Както споменах детето ми се роди 1800г 42см 9 дена преди термин като четири дена преди това др. Славчев ми каза, че нищо й няма на плацентата.

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 14:43 от SilviaJordanova

# 1 085
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Извинявай, но на никого не съм се нахвърляла. Също така не съм казала, че трябва да се пише или хубаво или нищо. След като ме обвиняваш толкова нагло цитирай къде точно съм се нахвърлила, къде съм излязла от добрия тон и къде съм писала "или хубаво, или нищо". Но аз лично на потребител, регистрирал се само за да напише "некадърник" за един лекар без грам обяснение не бих повярвала. Както написах, но ти очевидно не четеш разгледах мнения на потребителка, регистрирана по-отдавна и споделям чувствата и! Къде и на кого съм се нахвърляла???? Толкова от мен, нямам намерение да изпадам в махленски свади с очевидно афектиран човек.
Айде, със здраве.

# 1 086
  • Варна
  • Мнения: 27
Извинявай, но на никого не съм се нахвърляла. Също така не съм казала, че трябва да се пише или хубаво или нищо. След като ме обвиняваш толкова нагло цитирай къде точно съм се нахвърлила, къде съм излязла от добрия тон и къде съм писала "или хубаво, или нищо". Но аз лично на потребител, регистрирал се само за да напише "некадърник" за един лекар без грам обяснение не бих повярвала. Както написах, но ти очевидно не четеш разгледах мнения на потребителка, регистрирана по-отдавна и споделям чувствата и! Къде и на кого съм се нахвърляла???? Толкова от мен, нямам намерение да изпадам в махленски свади с очевидно афектиран човек.
Айде, със здраве.

Брех, че и заплахи, какво да смеем и да не смеем  Joy


" Брех, че и заплахи, какво да смеем и да не смеем  Joy " Ей това си е чиста подигравка. И обикновено след всяко негативно мнение се намира някой, който да обвини, че човека си измисля. Твоето твърдение, че това са неподплатени обвинения, си е чисто нахвърляне. Аз като почти не пиша в бг мама да не значи, че не съм истински човек, чийто мнение не може да се вземе впредвид. Какво като едната потребителка сега се е регистрирала. Някой попита ли я какво се е случило? Аз също се регистрирах като родих и не смеех да пиша в тази свещена тема именно заради подобно ОБВИНЕНИЕ.

# 1 087
  • Мнения: 218
Чудех се дали да пиша отново, след като и аз съм дамите с негативно мнение. Моят мъж ме подкрепя в оценката ми, а повярвайте, не е най - емоционалното създание на света... но и той счита, че студеното, бездушно, конвейрно отношение, без грам задълбаване в прегледа при все очевидните тревоги на бременната срещу него и последвала загуба буквално в същия ден след прегледа идва в повече, особено след като е висял пред кабинета от 9:30 до 14:00... ами да, нямам доказателства дали сърцето вече е било спряло в часа на прегледа или 4 часа по - късно, но е факт, че не обели и дума за сърдечен ритъм, който не видях и да търси, защото в 8г.с. сакчето се намира за около 30 секунди, а толкова ми бе и прегледа, заедно със замерването.
Пак потвърждавам, че е блестящ хирург, но според мен попресилената му слава го извела на едно малко по- арогантно равнище, а когато човек за губи чувството за самокритика, естествено е да започне да допуска и грешки.  И пак нека спомена, че най- силни и позитивни коментари има в периода около 2009та година... след това стремглаво вървят в обратния полюс. Няма доктор, за когото да има само еднопосочни мнения, но определено има тенденция, по която всяка жена може да се ориентира.
Дали да се спре на него, нека всяка си прецени, работи по здравна каса. Има достатъчно лекари във Варна, при които имаш сравнително спазен график, мило отношение и внимание ... защото едно бебче реши ли да си отиде, няма доктор, който да може да го спаси... но майката и нейното разбито сърце- може.
Моля да бъда извинена за дългия пост и нека защитниците на доктора не го приемат като атака, аз не го клеветя, както и другите жени, загубили дечицата си. Лесно е да си позитивна, когато твоето дете е живичко и едва ли е имало значение дали док. ти е държал ръката, но за тази, която е загубила... този доктор е първото лице, с което тя посреща болката.

# 1 088
  • Варна
  • Мнения: 927
Ооо, аз нямам претенции, че е велик. Разбираса, че за тези, при които всичко е минало добре ще са позитивни, а другите, претърпели загуби, ще са негативни. И да, едни и същи сме доволните и един и същи са недоволните.
Смях се единствено, на думите "не смейте", някак е глуповато да очакваш, че всички трябва да се съобразяват с мнението ти, че чак и да се опитваш да заплашваш Wink
И не, никога не съм и небих си позволила да се подигравам с нечия загуба.

# 1 089
  • Мнения: 13
Искам да попитам мамите, които се следят при д-р Славчев и вземат болничен от началото, дали се заплаща, защото чувам от други места,  /например в АГ при Георгиев/  се заплащал болничния?!

# 1 090
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Искам да попитам мамите, които се следят при д-р Славчев и вземат болничен от началото, дали се заплаща, защото чувам от други места,  /например в АГ при Георгиев/  се заплащал болничния?!
Бах в болнични през цялото време и не съм дала и стотинка.
Друг е въпросът, че ако наистина си в болнични от самото начало, в един момент няма да ти стигнат и в напреднала бременност ще трябва да се върнеш на работа. Надявах се да ме прати на ТЕЛК, но не ме. Оказа се, че във Варна е доста сложно с ТЕЛК-а, бавят решения, от там бавят пари и т.н. и аз лично  си реших проблема с неплатен отпуск. Ако е разбран шефа ти/коректна  компанията, не би трябвало да имаш пеоблем.
И всъщност, Славчев не се занимава с болничните. Соня отговаря за тези неща. Тя чат-пат се включва тук, може и да пише по въпроса...

# 1 091
  • Мнения: 13
Искам да попитам мамите, които се следят при д-р Славчев и вземат болничен от началото, дали се заплаща, защото чувам от други места,  /например в АГ при Георгиев/  се заплащал болничния?!
Бах в болнични през цялото време и не съм дала и стотинка.
Друг е въпросът, че ако наистина си в болнични от самото начало, в един момент няма да ти стигнат и в напреднала бременност ще трябва да се върнеш на работа. Надявах се да ме прати на ТЕЛК, но не ме. Оказа се, че във Варна е доста сложно с ТЕЛК-а, бавят решения, от там бавят пари и т.н. и аз лично  си реших проблема с неплатен отпуск. Ако е разбран шефа ти/коректна  компанията, не би трябвало да имаш пеоблем.
И всъщност, Славчев не се занимава с болничните. Соня отговаря за тези неща. Тя чат-пат се включва тук, може и да пише по въпроса...

Аз ще съм от 12-та седмица, мисля че ще стигнат, но ще питам все пак. Благодаря!

# 1 092
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аааа, от 12-та трябва да стигнат...

# 1 093
  • Мнения: 513
За д-р Славчев мога да кажа, че е много отвеян, когато бях в болницата вече родила, постъпи едно момиче, което преносваше 10дни и се следи при Славчев. Оставиха я да пренощува и имаше уговорка на сутринта когато дойде в ОкрБ да я "види какво ще става". Водите и изтекоха в 2-3ч сутринта, момичето толкова се панира и беше убедена, че се е напишкала хих, с моя помощ отидохме до манипулационната, защото никой не се отзова на бутончето което натискахме... там дежурната акушерка и казва да не притеснява Славчев бил спял по това време и да си трае :О но тя се панира и му звънна, все пак той си дойде когато му започна смяната Neutral Face и се накара на акушерката, че момичето го събудила...
Друго, което ми остави впечатление е че когато чаках да родя една майка тръгна да ражда на кушетката на ехографа и неможаха да и направят ехо снимка на бебето, извика мен да ми снима коремчето да си направят документите Grinning
А когато минаваше по коридора се спираше и ти казва "майче кърмата слезе ли?" и те хваща за гърдата Grinning

# 1 094
  • Варна
  • Мнения: 7 147
А когато минаваше по коридора се спираше и ти казва "майче кърмата слезе ли?" и те хваща за гърдата Grinning
Т'ва пък въобще не мога да го повярвам...

Общи условия

Активация на акаунт