"Дядо Коледа, кажи – носиш ли ни две черти?" - Бъдещи мами над 35

  • 37 773
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 906
Честито Рождество! Бъдете здрави и нека всичко, за което мечтаете, се сбъдне!  Hug
Честит рожден ден на Жана и момченцето на Лени на патерица. Да сте живи и здрави.  Hug
Джи-джи, много хубав шал.  Hug

Хубави, весели и уютни празници на всички!  Hug

# 691
  • Мнения: 3 535
Добро утро!Тук вали дъжд вече втори ден!Аз ще сложа едно снежно кафе обаче

# 692
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Честито Рождество  !Нека тази Коледа да ни изпълни с нови надежди,с късмета да вървим ръка за ръка и през Новата Година да ни се случват само хубави неща!

# 693
  • Мнения: 1 433
Честита Коледа и от мен, момичета! Да сме здрави, усмихнати и обичащи! Много прегръдки на всички и добре дошли на новите.
Ели, Жанче, честит рожден ден на патерици!   bouquet

# 694
  • Мнения: 2 168
Ехо, здравейте  Hug как сте днес, на работа или почивате? Я, разкажете как изкарахте Коледата Simple Smile

При нас е топло, 7-8 градуса, днес и слънце май се показва и сме на разходка със сигурност.

Хубав ден на всички и честит имен ден на именниците  bouquet

# 695
  • Мнения: 8 532
Добрутро
и в София е топличко Simple Smile

обаче, след като два дена лекувах ММ от някакъв гаден вирус, снощи се тършнах и аз .... и понеже не съм на работа, мисля цял ден да се търкалям пред ТВ ....

Мимче, ти за празниците писа преди време. Аз уважавам Бъдни вечер. И това е празника, на който държа да се събере семейството. Коледа и Нова година не са ми толкова специални. Мога успешно да ги пропусна. Макар и аз в детството си да чаках като теб подаръците си на първи януари Simple Smile

# 696
  • Мнения: 15
 Честита Коледа,
Бъдете здрави и щастливи.И нека на всяка една от нас се сбъднат  най-съкровените желания!
  За мен също празника е Бъдни вечер.Докато беше жива мама всички се събирахме при нея.Миришеше на топла питка и ...на мама.Сега ни е по-трудно събирането и вече е у нас,че е най-широко.Но ни е хубаво.
  Аз съм почивка до 06.01. и вече полудявам от готвене и миене.Но поне ще си доплета покривката за масата най-сетне.

# 697
  • Мнения: 6 906
Привет!  Hug
И при нас е хубаво времето - няма мъгла, че тези дни беше все мъгливо.
Когато бях малка не празнувахме нито Бъдни вечер, нито Коледа - такива бяха времената. Според голямата ми дъщеря Бъдни вечер трябва да се празнува със семейството, а Нова година с приятели. Аз споделям мнението и`. Тя се прибира за Бъдни вечер, аз приготвям постни ястия, питка, тиквеник. И тази година беше така.  Grinning
А ММ и приятелите му имат традиция да ходят на пикник на първи януари по обед. Ходим семейно, палим огън, печем месо, пием вино, много е приятно. Миналата година пропуснахме, тази година може би ще спазим традицията малко по-късно, в края на януари (единият му приятел живее в чужбина и се прибира тогава).

Хубав ден!   bouquet

# 698
  • Мнения: 15
  Фортуна, ние тази традиция я имаме на 31.12 .И често пропускаме идването на новата година Embarassed .Вече и малката е член на групата.Излизаме с джипове в планината и там правим купона.

# 699
  • Мнения: 6 906
Ние ходим пеша.  Laughing А Катрин беше още точица, когато я заведохме (около 14.02.12г).  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 15
Ние ходим с джипове ,защото се качваме на един връх Ръжана.А той е доста високо.А и някои от групата ходим и на състезания по офроуд.Така,че ходенето пеша е изключено.Но по-важното е ,по един или друг начин намираме начин да празнуваме сред природата.Ако някой има желание винаги е добре дошъл.

# 701
  • Мнения: 8 532
Скрит текст:
Момичета, споделям си с вас почти всичко от живота. И понеже бяхте така мили покрай проблемите с леля ми, да ви кажа, че тя тази вечер почина. Може би малко време ще ми трябва преди да се върна сред вас да си дрънкаме. Не ми се пише особено.

# 702
  • Мнения: 398
Даре, много много съжалявам! Изпращам ти една голяма прегръдка!

# 703
  • Мнения: 2 603
Даре, моите съболезнования! Съжалявам много...Казват, че по такива големи празници си отиват добрите хора...Прегръщам те...

# 704
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Даре, съжалявам, знам какво ти е  Hug

момичета, нямах сили и аз да пиша, точно на Рождество, през нощта, майка ми получи много гадна сърдечна криза. Чак днес ходи в болница, слава Богу, не е инфаркт. Но не е добре, моля се за нея, това мога да правя. Колко крехък и нежен става изведнъж човек, а колко силен е бил.

Общи условия

Активация на акаунт