Да се оплачем...

  • 7 291 015
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 21 240
  • Мнения: 14 171
Моят мъж пътува до Италия (Милано) в края на януари, билетът му струваше 5 евро. На връщане беше 10 евро.
Оплаквам се от простотията на някои хора, а в службата ни тя е в изобилие.

# 21 241
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 118
Аз ще пътувам до Германия другия месец за 5 евро, връщане -10.

# 21 242
  • Мнения: 3 743
Оплаквам се от себе си, явно искам прекалено много от себе си и от хората около мен ooooh!

# 21 243
  • Мнения: 933
Утре сутрин заминаваме на кратка почивка,  а аз още не съм започнала да оправям багажа. Егати и тутката съм. Незнам защо ми е такова едно никакво.....

# 21 244
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Аз ще пътувам до Германия другия месец за 5 евро, връщане -10.
Наистина ли има такива цени #Crazy Сигурни ли са? Къде да търся?

# 21 245
  • Мнения: 933
Има ли мами живеещи в Девин. Пътувам натам и ще се радвам да се видим.  Пиша тук щото само в тази тема съм активна

# 21 246
  • Мнения: 6 434
Оплаквам се от себе си, явно искам прекалено много от себе си и от хората около мен ooooh!

И аз съм така, вечно изискваща (всъщност основно от себе си  Mr. Green). Понякога се обвинявам, понякога - не. Ама е по-хубаво да не си такъв.  Mr. Green

# 21 247
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз се оплаквам отново от болни деца. Какво е това е чудо незнам . Трета седмица, какво ли не беше вече. Голямата снощи такъв асматичен пристъп спретна ,че свят ми се изви. От години не беше правила чак толкова силен. Ако не се редуват се застъпват. Миг спокойствие няма. Чувствам се безсилна, на ръба на всички нерви и сили съм .

# 21 248
  • Сф
  • Мнения: 10 790
И ние за 3 път последните два месеца сме болни.Снощи беше кошмар с високи температури.Какви са тия вируси, ужас!

# 21 249
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В мръсна София е така.

# 21 250
  • Мнения: X
И не само в София...

# 21 251
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Дребната е лепна някакъв вирус не беше боледувала поне от 2 години освен едно повръщане. Само висока температура която едва е свалях, личната каза, че е зачервено и гърлото. Няма кашлица. Приятелка ми каза за компрес с мед. Помогна и вечерта легна с 38.8 сутринта стана 37.5 и повече не е дигала температура.

# 21 252
  • Сф
  • Мнения: 10 790
Дребната е лепна някакъв вирус не беше боледувала поне от 2 години освен едно повръщане. Само висока температура която едва е свалях, личната каза, че е зачервено и гърлото. Няма кашлица. Приятелка ми каза за компрес с мед. Помогна и вечерта легна с 38.8 сутринта стана 37.5 и повече не е дигала температура.
Точно със същото сме.За втори път! Но температурата я поддържаме по три дни.Аз взех тантум верде за гърлото, не може да преглъща от болка.

# 21 253
  • София
  • Мнения: 1 907
При нас малката да сряда беше с температурата, сега е голямата от вчера. В момента двете кашлят в синхрон. Утре ако продължат така давам антибиотик. Малкото вече три седмици се влачи, а на голямата ще и е втори за тази година. Аман вече.

# 21 254
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 118
Събудих се преди половин час  Close

Общи условия

Активация на акаунт