Да се оплачем...

  • 7 257 299
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 27 375
  • Мнения: X
Чакаме да се разпишеш след операцията, Reina! Да минава, всичко ще е наред!

# 27 376
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Рейна,очакването е най-тягостно!
Желая ти бързо да минава,без усложнения!



# 27 377
  • Мнения: 68 658
И от мен положителна енергия...пращам ти много,Рейна!

# 27 378
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Рейна, успех!

Аз пак съм леко притеснена. Скоро спрях лекарствата за пневмонията ми, но кашлицата ми не спира. Кашлицата ми е влажна, с отделяне на секрет. Край няма това нещо.
От напъните да кашлям ли, от друго ли, днес ме болят ребрата чак. Не мога да определя мускулна треска ли е, от дроба ли ме боли, направо вече се отчаях. Като си поемам въздух не ме боли, боли ме при движение. Да съм настинала и да съм се схванала...
Писна ми! Колко време вече, повече от месец пия лекарства, 4 АБ, сиропи, кортикостероиди и бухам ли, бухам Sad 

# 27 379
  • София
  • Мнения: 20 084
Благодаря ви от сърце, момичета!  Hug   newsm51 Наистина е тягостно и изнервящо очакването, а и ММ го няма тези дни и открих, че като си сам е още по-гадно.  Laughing

kama4e, защо не отидеш на преглед, ако ще ти стане по-спокойно? Ах бях така миналия месец - 3 седмици влажна кашлица след спирането на всички лекарства и сиропи. Страшно бавно отшумя.

П.П.: Току-що прочетох, че пребитото от цигани момче от Бяла е починало.  Sad Да е светло на душата му и много сили на близките му.  Flowers Rose

# 27 380
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ще отида, ама нещо ме е страх. Какви ли не мисли ми минават през главата 😱

# 27 381
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Утре ще ме оперират и въпреки че се опитвам да не го мисля, ми е ужасно притеснено.
Успех, всичко ще бъде наред. Hug

ММ и децата днес излетяха за Щатите, много ми е тъжно, надявам се до края на месеца да свърша всичко тук и да се прибирам, няма ги от няколко часа, а имам чувството, че са минали дни, добре че ми оставиха котката, тъкмо да не съм сама. Confused

# 27 382
  • Мнения: X
Ще отида, ама нещо ме е страх. Какви ли не мисли ми минават през главата 😱
По-добре отиди за всеки случай, но мисля, че нямаш големи основания за притеснение. След пневмонията, която изкарах преди 5-6 години и до ден днешен като хвана някой вирус с кашлица, задължително ми се възпалява и плексита и при кашляне ме болят ребрата. Много е вероятно и ти да си получила подобно възпаление.

# 27 383
  • Мнения: 6 669
Рейна-успех и от мен!
Камъче-много бавно минава кашлицата наистина.Отиди пак да те чуят.Дъщеря ми много лошо кашляше след като изпи АБ.Казаха, че е спазъм и след 2-3 дни и мина от Вентолин сироп.
Оплаквам се от лицемери.Уж си имам едно на ум...., а после пак съм разочарована.Вредно е да се общува с отровни хора, но работата го налага.

# 27 384
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
Рейна стискам ти палци,всичко да мине бързо и безпроблемно!

# 27 385
  • Мнения: 7 848
Рейна, напълно те разбирам какво ти е на душата. Стискам палци и се моля всичко да е наред. Praynig fingerscrossed

kama4e, отиди на доктор, пък дано е както описваш само мускулна треска след спазмите от кашлицата.

Аз пък от рязката промяната в температурите и налягането цял ден ден съм като пияна. Дано до утре премине, че понеделнишки ще бъда като пребито куче. Twisted Evil



# 27 386
  • Мнения: 68 658
То и детето е като пияно днес. Преди час заспа на дивана в хола Rolling Eyes
...ама като не легна с маминка на обяд Laughing

# 27 387
  • Мнения: 2 701
Здравейте!
Днес беше погребението на Кристиан Таков. Познавах го само от медийните му изяви. Рядко интелигентен и стойностен човек. От няколко дена се чудя, защо точно той. България е пълна с потомци на бивщи соц. величия. Банда лекета, които показват личния си живот и интимни части по телевизията за някой лев или малко реклама. Не е честно.

# 27 388
  • Мнения: X
Cry Бях мама. Сега вече не съм. Cry

# 27 389
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Barbi_Viktoriq, няма по-голям ужас от подобна загуба. Не знам какво да ти кажа. Cry

Общи условия

Активация на акаунт