Да се оплачем...

  • 7 258 902
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 27 675
  • Мнения: X
Уж се опитах да ги "поопитомя" малко, походих с тях поне седмица из къщи, но днес от жегата или от тях ли, така ми отекоха краката, че не е истина просто. Ще издържа до края на работния ден, то не остана вече много. Прибирам се и ги прибирам до следващия опит.

# 27 676
  • Бургас
  • Мнения: 16 324
Аз не се съобразявам вече с абсолютно никакви роднини! Вдигнала съм ръце от всички!
Който ви обича и държи на вас ще дойде! Не си разваляйте празненството заради нечии идиотизми!
Весела сватба ви пожелавам и много семейно щастие!

Оплаквам се,че ми се спи,изморена съм,отпаднало ми е пак. Но на пук на себе си ще отида на танци довечера. Каквото такова!

# 27 677
  • Благоевград
  • Мнения: 2 869
Оплаквам се, че у нас е кошмарно топло, направо не издържам вече. На последен етаж сме в блок, няма въздух, отворила съм прозорците и на двете стаи уж да става течение, въздух няма. Не можем сега да си купим климатик, вентилаторът не върши никаква работа. Къпя се по 4 пъти минимум на ден, а съм си вкъщи и нямам кой знае какво движение, само като си седя и си гледам тв и вода тече от мен. Не ми се готви, че температурата се вдига още повече, в момента е 31, а тепърва фурната още нагрява  ooooh!

# 27 678
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Скрит текст:
И бащата да е, пак е безочливо. Да не сме в детската градина? Аман от чалъми и номера. За нищо на света не бих се съобразила с прищевките на някого по повод моята сватба, абсурд. Angry
Оплаквам се, че съм уморена, а е още вторник.
Скрит текст:
Почивах три дни и сега едва се влача. Вчера с големи усилия избутах работния ден при все, че работата ми изобщо не е физически натоварваща, днес уж спах повече, но пак се усещам скапана. Бленувам да е петък. Rolling Eyes

оплаквам се, че до преди да прочета този пост нях 100000% сигурна, че днес е сряда и до петъка остава малко:( Sad

# 27 679
  • Мнения: 4 872
Благодаря ви Hug
Четох форума, четох книга, лежах няколко часа , разхождах се , но си е тегаво в болница. Манипулацията ми е за утре и този един ден си е загуба на време, но влиза в сумата явно. И едно смехотворно оплакване, но си купих вестник с цел да решавам кръстословица , а се оказа че нямам химикал Laughing

# 27 680
  • Мнения: 48 022
Ми нагъни го този вестник на оригами http://logopedico.com/zanimania/origami/ JoyJoyJoy

# 27 681
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Поне ще ти мине бързо остатъка от деня. Joy

Оплаквам се, че мъжът ми кашля, боли го глава и само се моля да не се тръшне болен. Praynig

# 27 682
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Такъв вятър се изви, че разпра платнището на шатрата ни. Чак ми се дорева. Новичка ни беше, на месец. Много ми е криво, трябва да се свържа с производителя, да питам дали продават само платнището. Моят мъж отказва да купувам ново, до следващия вятър щяло да издържи.... само платнища ли сме щели да купуваме Sad

# 27 683
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Такъв вятър се изви, че разпра платнището на шатрата ни. Чак ми се дорева. Новичка ни беше, на месец. Много ми е криво, трябва да се свържа с производителя, да питам дали продават само платнището. Моят мъж отказва да купувам ново, до следващия вятър щяло да издържи.... само платнища ли сме щели да купуваме Sad

гаранция няма ли?
обикновено има отвори за да излиза вятъра и да не се скъсат.
тук се вижда




# 27 684
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Имаше отвори, ама така гадно я подхвана от едната страна... Разпра я наполовина.

# 27 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
и тук мина този силен вятър Sad
стори ми се, че и град удряше по саксиите Sad

# 27 686
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Снощи малкият ми син падна от колелото и си удари главата лошо. Нищо не помни от падането - явно е бил за кратко в безсъзнание. Вече е добре, но мен така ми тежи и ме цепи главата, а вътре ми е свито и притеснено.

# 27 687
  • Мнения: 48 022
Наваля ме
Мъжът ми е задник
Lady Brinne, разбирам те. Много неприятно, но ще мине. Така са децата.

# 27 688
  • Мнения: X
Бабата взе само голямото дете, много се дразня. Друг път ми се обаждат "ъъ може ли да вземем Д",  казвам че имам две деца, малкия не е само за мачкане,  ама той това, той онова. Сега не ми се разправяше, че имахме празник. Той вика "искам с вас", нямал памперс, нямал пижама, четка за зъби.... Бла бла бла....бяхме пред нас, щях да се кача за секунди. 


Лейди, води ли го на лекар?

# 27 689
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Лейди, води ли го на лекар?

Тази нощ изкарахме в хирургия с него под наблюдение, направиха му скенер на главата. Слава Богу отокът е повърхностен и няма нищо счупено. Като видях от къде е летял, ми стана още по-лошо ...

Общи условия

Активация на акаунт