Да се оплачем...

  • 7 259 640
  • 65 224
  •   4
Отговори
# 30 465
  • Мнения: 6 689
Заболя ме много като ме ужили.Сега само ме сърби.Тета, ти като си ходела те е боляло, мене отгоре на стъпалото ме ухапа- м/у глезена и пръстите.Кожата ми е адски опъната.Миналата година малката настъпа една оса на един басейн-те идваха да пият вода.Направо опищя басейна.....😥

# 30 466
  • Мнения: 18 020
Цял ден пекох чушки Confused

# 30 467
  • Мнения: 7 690
А, ти свода имаш предвид! Докато разбера как хем по стъпалото, пък хем отгоре...  Mr. Green

# 30 468
  • Мнения: 22 036
А, ти свода имаш предвид! Докато разбера как хем по стъпалото, пък хем отгоре...  Mr. Green

Мислех, че само аз съм се объркала, ама като те боли не се сещаш Simple Smile.

Пий нещо противоалергично и намажи с чесън.

# 30 469
  • Мнения: 48 052
Оплаквам се от мъжът ми
Абсолютен задник
Уж аз съм с ПМС, а той се държи като идиот и вдига скандали като примадона.

# 30 470
  • Мнения: X
И аз от моят.Разлигавила съм се,мързелува ми се и ми се почива днеска,а той иска да излизаме и да свършим сто неща в тая жега Sad Защо не може човек да си наеме някой да му наблюдава ремонта от разстояние,а не да пътувам като малоумна през два дена.Писна ми искам почивка ама баш като преди-яко мързел Sunglasses

# 30 471
  • Бургас
  • Мнения: 16 424
Аз преди седмица си изтървах едно огромно,тежко зарядно за не помня вече какво,на крака си,на кокала над пръстите. Още ме боли и е много натъртено, но странно как не посиня.

# 30 472
  • София
  • Мнения: 5 197
Ох, днес мъжът ми цял ден ще е сърдит,кисел , ще си говорим на въпреки , защото вчера се скарахме и го обидих ,той ме обиди , заяжда се все едно сме в 1 клас.

Странен е, вечер не сядам за секунда , от "шетане" вкъщи, но как пък той вижда , само когато застана пред телефона ?
Нова ми тактика ще е такава , цяла вечер ще стоя пред телефона (всъщност както прави той) нито ще има сготвено, нито ще бъде подредено ,  и там каквото би се очаквало от мен.
Да си живее той в собствената прасешка мизерия .
Ядосана съм му .

Реално вчера се скарахме , защото го играе добрия пред детето (когато аз му правя забележки) , той не разбрира явно , за толкова години вече , че играта добър -лош пред детето , няма ползи .

# 30 473
  • Мнения: 9 802
За него има, нали е добрият Simple Smile.
Моят не знам дали не е по-скоро за муните, но ми изкара акъла и се оплаквам от това. Измерил си случайно кръвното- 174. Аз, в паниката, го наблъсках с канела с кисело мляко. Като се поосъзнах реших да му премеря кръвното и какво да видя, апаратът на грешна ръка, по грешен начин.. измерих го по инструкция и що да видя, 100 на 65. Сега се налива с кафе.

# 30 474
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Wind_, точно влизам да се оплача от същото. Бясна съм. Побърква ме и детето ме побърква, заради него.
И преди малко се скарахме. Проблемът е, че наистина мисля, че го прави нарочно. Дребни, но вредни за хлапето и за нервите ми неща. Изкара я в 9 и се прибраха преди малко след сто подканяния и аз на ръба, защото виждам, че нито вода е взел, нито нищо. Детето в истеря, а той не знаел защо. Навън е 100 градуса, но той не знаел. Изпи света.
Вчера ще я приспива и приспал себе си, детето на нашето легло. Мигар малко ли пъти пада, по същия повод. Идва ми да му откъсна  дървената глава. И само ми се обяснява все едно аз де виждам и не разбирам.

# 30 475
  • София
  • Мнения: 28 834
И аз идвам с оплакване и разочарование от мъжа ми.
Без да сме разведени, от известно време се е превърнал в съботно-неделен родител. Виждам как връзката между него и сина ни се губи, а когато я има, е под формата на упреци. Не става така. В момента бабата прекарва повече и по-качествено време със сина ни, отколкото собствения му родител. Няма да го приема това. Пак говорих с него, ако положението не се промени, ще се наложи да реагирам по-крайно.

# 30 476
  • Мнения: 2 051
И аз се оплаквам от същото - даже моят е само неделен баща , защото и събота работи. Даже съм му казвала , че ако се разведем реално ще има повече време с тях , защото ще му се налага поне два пъти в месеца да им отделя цели два дни. А те са момчета , едното на прага на пубертета  и все повече имат нужда от него. Говоря постоянно от много време насам , но ефект нулев. Не виждам как мога да променя това за съжаление.

# 30 477
  • София
  • Мнения: 1 907
Оплаквам се,че незнам си колко време най- сетне се престраших да пусна малката на детска. Направих всички изследвания, бележки,подковах я яко,а тя стана със сополи. Голям късмет. Освен всичко голямата днес е рожденничка, тичах за тортата, а тя на нищо не прилича.  На всичко отгоре е по-малка от поръчаното.  Сега се притеснявам дали ще стигне. Оффф, помрънках, има у още ама....

# 30 478
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Аз пък се оплаквам, че и тримата в къщи са сополиви...не знам от някой прихванаха или от променливото време. Дано закрепя каката, че ще пропусне училище...

# 30 479
  • Бургас
  • Мнения: 16 424
Моя дребосък и той от вчера е със сополакита ....

Общи условия

Активация на акаунт