Да се оплачем...

  • 7 257 868
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 33 375
  • Мнения: 2 702
Мама Ру, следя какво пишеш и ти се възхищавам. Даваш всичко от себе си и правиш невъзможното за дъщеря си. Много родители на твое място биха се предали и изпаднали в самосъжаление. Желая ти успех.

# 33 376
  • Мнения: 12 153
Благодаря, Монца. Проблемът е, че тя е схрахотен инат, ама и аз не падам по-долу, когато нещо ми е важно. И така - мерим си инатите. Винаги съм си харесвала зодията (близнаци) за момиче, а и силните лъв и овен за момче. И като че ли съм ги избирала - предложиха ми точно близнаци и овен. А, сега де? Та почнах да разбирам защо с баща ми не винаги мелехме брашно (и той е близнаци), докато все съм си мислела, че точно заради сходството на характерите и еднаките вкусове и разбирания трябва да сме си много близки. Но май не е съвсем така. Така, че внимавайте какво си пожелавате, че може и да се сбъдне.

Благодаря и на Gl, за идеята. Определено ще се възползвам, да видим какво ще стане. Най-вероятно ще са с нагласата да ме мъмрят и да ми обясняват, че така не може и, че не е за това училище и ще очакват да се оправдавам. Е аз пък ще ги питам те какво предлагат за справяне със ситуацията, защото местенето нито ще реши проблемите (тях ще ги отърве, за сметка на някой друг), нито ми е вариант на този етап. Е, дано ме изненадат приятно и вместо оплакване ми предложат план за справяне. Ще видим. Ей, го де е понеделник.

# 33 377
  • Мнения: 2 002
Месечинке, как мина нощта? Поуспокои ли се малко?
 Прави са майките - измисли игри и занимавки за престоя в болницата, че като му стане скучно, а ти си притеснена ще ти стане трудно. Хубаво е да имаш скрити играчки, дребни - стават и такива от шок. яйце - да ги вадиш една по една, да се заиграва. Ти му измисляй игри ...
 На колко е детето? Аз на моя, когато беше 5 г. в болница, му бях пакетирала като подаръче такава играчка, в кутийка с панделка. Беше много впечатлен.
  Много прегръдки и от мен, пък следващия рожден ден -  много здрави и голямо парти! Party

# 33 378
  • Мнения: 11 370
Месечинка виторога, в болница сте заради обезводняването. След първата система е решено, а и в това хладно време надали е било сериозно това обезводняване. Нищо сериозно и заплашващо детето до тук няма.
Плюшен зайо се крие в колата сигурно Simple Smile


# 33 379
  • Варна
  • Мнения: 36 628
Месечинке, стиснати палци от мен. Дано бързо се вдигнете и да излезете. Пиши как сте днес.

Елизабет, нямам думи за твоя мъж. Единствено ще си позволя да изкажа мнение, че колкото и да му е напечено в работата няма право да си го изкарва на теб. А думите му подхождат не на мъж, а на... ще си го спестя.

# 33 380
  • Мнения: 13 082
Дано детето се оправи бързо. Знам, че е трудно, но все пак мисли позитивно, всичко ще се оправи. 🤗 Най големия ми страх е това, да не попадна в болница с детето.

# 33 381
  • Мнения: 10 993
записах я на народни танци - това я влече и въпреки, че не се е занимавала до сега, само от тържествата в детската градина и каквото е видяла от децата се научи сама. Одобриха я и в състава и започна репетиции наред с деца, които от тригодишни танцуват. Ще видим как ще се държи като стигне до сцена. Планирам да я запиша и на лека атлетика, добра е в бягането, също като кенийците, родена е за това. А и гимнастиката ще й приляга, че и алпинизма или поне изкуствените стени. Изчаквам да се поуспокоят нещата в училище и на пролет - към стадиона. Нека се поокопити малко и да преодолеем първоначалните затруднения в обучението.

Мама Ру това е правилният начин. Не разчитай много много на училищни педагогически съветници и психолози. В нашият клас имаше още три проблемни деца освен моят и тримата намериха начин да ги изгонят, нищо не можаха да променят. Едният ходеше на всички възможни психолози, логопеди, ресурсни учители - майката съдействаше и пак родителите направиха подписка и го изгониха. Психоложката също искаше да работи с моя син, но той отказваше, защото твърдеше, че проблем няма и не е луд. Аз не настоявах да посещава психоложката, защото освен подигравки на децата в училището, друго нямаше да постигне и при нас поне щеше да има регрес. При моето дете е много важно одобрението на другите деца и правеше всичко, само и само да им прилича вниманието. Единственото позитивно в цялата история беше, че не е агресивен, само лигав и неадекватен за годините си. Сега се кефи, като го изпитват, защото така получава нужното му внимание. но пак все иска той да каже и дразни госпожата, все пак не е само той. Но поне разбра, че неадекватното поведение води до местене в друго училище. На мен ми беше много трудно и бях изпаднала в самосъжаление. Възхищавам ти се, колко си силна.

# 33 382
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Blagodarq vi! Dnes e dobre, a kakyv parcal be6e v4era. Otdyhnah si.

# 33 383
  • Мнения: 47 996
На моята пък пак й се надул лимфен възел под мишницата. 2 пъти вече, два пъти пие антибиотик и от 1 първото хапче спада, и после след седмица-две пак. Ще се побъркам. Утре пак на лекар. Хирурга, който я гледа, е добър и му имам доверие, но...ми е притеснено.

# 33 384
  • Мнения: 4 872
Месечинка виторога , бързо оздравяване на детето и от мен Hug
 Моят син се влошава. От вчера поддържа леко завишена температура между 37.5 и 38.7. Утре отново на лекар и дано личната най-накрая се вземе в ръце и му пусне пълни изследвания , защото вече сериозно се притеснявам Angry

# 33 385
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Месечинке,бързо оздравяване!
Гушкай детенцето и всичко ще е наред!

# 33 386
  • Мнения: 2 195
Хепи, драскана ли е от котка? На малкият ми син се беше подул доста, хирурга като му видя драскотините по ръцете каза, че е от това.Пи антибиотик, само помня, че започваше с    Б...После внимаваше със селските котета.

# 33 387
  • Мнения: 47 996
Ние от години имаме котка, проблема е от скоро. Улични не пипа. Но ще направим и такова изследване, защото явно няма да мине.

# 33 388
  • Мнения: 2 195
Нас ни пратиха на ендокринолог, наплаши ни с киста и операция...Добре, че хирурга забеляза драскотините.Нещо за бактерии в слюнката на котките каза, завравила съм вече.Дано при вас се открие бързо от какво се получава.

# 33 389
  • Мнения: 2 002
Марсия, защо направо не си ги поискаш? А чакаш тя да ги пусне?
 Прави ми впечатление, че ЛЛ чакат да си поискаш каквото и да било - направление, изследване ... да се приеме за оплакване - ЛЛ миналата година ми каза, че вече всяка година трябва профилактично да ходя на мамолог. Тази година отивам на профилактичен преглед при ЛЛ и тя ме пита какво да пусне?! newsm78 Та нали тя знае какво влиза в проф. прегледи? И аз съответно забравих точно мамолога. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт