Да се оплачем...

  • 7 257 045
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 38 490
  • София
  • Мнения: 8 932
Дайте идея как ефективно да преборя Е.коли.
Червена боровинка ще взема.
Изследване на стерилна урина и антибиограма. Ако са над определено количество, задължително АБ.

# 38 491
  • Мнения: 294
Аз не съм оплакване, ами направо за бой. Събудих се супер разтроена (от какво обаче е пълна мистерия). Вчера си изкарахме супер празника с МП. А днес ставам и едни сълзи ме напират и не можах да се сдържа и си му ударих един рев. На всичкото отгоре си го изкарах на него по Вайбър и наприказвах куп глупости. Трябва да ми идва, обяснявам си го с хормоните или съм тотално за лудница. Какво ме прихвана и откъде дойде и аз не знам. Оплаквам се от себе си!

# 38 492
  • Мнения: X
И аз бях така снощи, а днес ми дойде, та с това си го обяснявам. Ще почвам работа скоро, след пет години вкъщи, детето ще почва градина и съм се напрегната допълнително.

# 38 493
  • Мнения: 1 541
Аз не съм оплакване, ами направо за бой. Събудих се супер разтроена (от какво обаче е пълна мистерия). Вчера си изкарахме супер празника с МП. А днес ставам и едни сълзи ме напират и не можах да се сдържа и си му ударих един рев. На всичкото отгоре си го изкарах на него по Вайбър и наприказвах куп глупости. Трябва да ми идва, обяснявам си го с хормоните или съм тотално за лудница. Какво ме прихвана и откъде дойде и аз не знам. Оплаквам се от себе си!

Споко, аз преди цикъл съм такава ревла, даже по това се познавам, кога ще е. Извини се на момчето Simple Smile

# 38 494
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Дайте идея как ефективно да преборя Е.коли.
Червена боровинка ще взема.
Изследване на стерилна урина и антибиограма. Ако са над определено количество, задължително АБ.
АБ ми изписаха...

# 38 495
  • София
  • Мнения: 39 762
Прибрах синът ми от у-ще с главоболие. Натиснала съм го в спалнята да лежи, без телефони и таблети.

# 38 496
  • София
  • Мнения: 10 328
При цистит пия мнго течности, редувам червена боровинка, мечо грозде, царевична коса. Краката на топло и леки храни, че допълнително подутия корем ме убива. Сладко не ям в такива моменти, максимум по едно кафе на ден, че без него не мога. Топла бира пия, много добре източва. На стайна температура, де, не като чай чак. За мен това не е проблем, аз не обичам да пия студени неща и без това.

# 38 497
  • Варна
  • Мнения: 854
Оплаквам се , че утре ще провеждам разговор с клиентка, която днес се е оплакала на шефа , че вчера сутринта съм и върнала ресто до 10лв., а тя ми е дала 20лв. Как да и докажа , че вечерта касата ми не е излязла в плюс.... Няма камери .... Много ми е тъпо Frowning1

# 38 498
  • Мнения: 986
Вчера приятелят ми ми подари лалета. Аз не държа на този празник, но обичам да ми подарява цветя. След това ми прави палачинки за ввчеря. И се изгори на тигана. Знаете ли как прекарахме вечерта? Той лежеше и охкаше, аз го полях веднъж с оцет, питах го дали така планира да изкараме вечерта, каза, че не разнирам колко го боляло. Затова си легнах и заспах. Безумно крива съм, но поне БОДРА! Та понеже никой никога не се е изгарял на тиган -  боляло. Пазете се.

# 38 499
  • Мнения: 3 786
Това не беше за оплакване-всички мъже драматизират за най-малката болест,но малко правят палачинки и подаряват лалета  Laughing.

# 38 500
  • Мнения: 68 649
JoyJoy

Мдааамммм...болката им е страшна, от друга планета направо иде...затуй я не разбираме ние, жените...

# 38 501
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
само жена, раждала 5 килограмово бебе, по естествен начин, без упойка, може да разбере болката на мъж, одрал се на треска.

за изгорено горното не важи.
няма човек на света, който да знае точно какво му е.

# 38 502
  • Мнения: 13 082
Това ми напомни на лафа, че само раждала жена може да разбре мъката на мъж с 37 градуса температура. 😆 Такива са си.

# 38 503
  • Мнения: X
Оплаквам се , че утре ще провеждам разговор с клиентка, която днес се е оплакала на шефа , че вчера сутринта съм и върнала ресто до 10лв., а тя ми е дала 20лв. Как да и докажа , че вечерта касата ми не е излязла в плюс.... Няма камери .... Много ми е тъпо Frowning1


Че то всеки може да иде да каже че.му дължиш още 20лв. В случая е нейната дума срещу твоята, дано шефа е пич. Такива неща се гледат навреме на касата.


Благодаря за включването по въпроса с моята ръка от която мислех че умирам Joy 


Лафовете за мъжката болка с трепач. Развеселих се, но е самата истина.

# 38 504
  • Мнения: 11 568
Оплаквам се , че утре ще провеждам разговор с клиентка, която днес се е оплакала на шефа , че вчера сутринта съм и върнала ресто до 10лв., а тя ми е дала 20лв. Как да и докажа , че вечерта касата ми не е излязла в плюс.... Няма камери .... Много ми е тъпо Frowning1

Че тя вместо 20 може да каже че до 50 не си й върнала. Да си е отваряла вчера очите и веднага да е искала да засечеш касата. В случая нямаш вина, шефът ти ще те защити, поне би трябвало.

Общи условия

Активация на акаунт