Да се оплачем...

  • 7 257 332
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 38 505
  • София
  • Мнения: 11 492
Вчера приятелят ми ми подари лалета. Аз не държа на този празник, но обичам да ми подарява цветя. След това ми прави палачинки за ввчеря. И се изгори на тигана. Знаете ли как прекарахме вечерта? Той лежеше и охкаше, аз го полях веднъж с оцет, питах го дали така планира да изкараме вечерта, каза, че не разнирам колко го боляло. Затова си легнах и заспах. Безумно крива съм, но поне БОДРА! Та понеже никой никога не се е изгарял на тиган -  боляло. Пазете се.

Rolling EyesThinking

# 38 506
  • Мнения: 14 082
Правилно го е попитала. Питала е дали така планира да изкарат вечерта, а не празника. Че то мъж да ти мрънка, защото му пръснали две капки олио на ръката, не ще си безумно крива, а ще ти иде да се гръмнеш.

# 38 507
  • София
  • Мнения: 11 492
За мъжкото мрънкане съм съгласна. Ама хем празника не бил важен, хем пък ѝ е криво, че не го изкарали по-специално.

Сутринта бях на кръвни изследвания. Казах на лаборантката, че ме е страх. А тя отвърна:

- Е, как ще те е страх, да не си мъж?

Последна редакция: чт, 15 фев 2018, 15:14 от miamim

# 38 508
  • Варна
  • Мнения: 25 242
- Е, как ще те е страх, да не си мъж?
Joy Joy Joy
По тоя повод се сетих как моята зъболекарка веднъж ми каза, че съм минала и мъжете по пъзливост Crazy

# 38 509
  • Мнения: 47 991
Аз съм родила бебета 4, 680 и 4, 150, ама като тръшкането на моя мъж не съм виждала. Наистина са много зле.

# 38 510
  • Мнения: 986
Криво ми беше, че мрънка, защото няма да се видим сега няколко дена и не си обелихме вдна дума, а имаше неща от деня, които исках да разкажа. Не заради празника, а за вечерта. Но сигурно много е боляло.

# 38 511
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Колко точно беше голямо това изгорено, едва ли си е залепил цялата длан на тигана?

# 38 512
  • Мнения: 13 082
Някои сме се горили и със сода каустик.  Айде стига, не е болка за умиране. Не го съжалявай толкова тоя мъж. Ще оживее колкото и да драматизира.

# 38 513
  • Мнения: 68
Флегматичните хора и с карта да плащат, пак се туткат и бавят. И мен ме дразнят отявлено спъващи опашката хора (под пенсионерска възраст), но такива се срещат много рядко, та не е болка за умиране. Проблема не е в стотинките, а в темперамента и бих казала ввлипсата липсата на такт и досетливост.
Абсолютно съм съгласна!

# 38 514
  • Мнения: 68 659
Дано поне спасят ръката, че.....Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

Ама и на езика ли му е пръснало вряло олио.....тц,тц...много неприятно Rolling Eyes

# 38 515
  • Мнения: 986
Пипна нагорещената дръжка на тихава, беше изгорена само половината вътрешна част от пръста. Даже мехур не стана.

# 38 516
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пипна нагорещената дръжка на тихава, беше изгорена само половината вътрешна част от пръста. Даже мехур не стана.

Горканчо! Laughing

# 38 517
  • София
  • Мнения: 11 492
Криво ми беше, че мрънка, защото няма да се видим сега няколко дена и не си обелихме вдна дума, а имаше неща от деня, които исках да разкажа. Не заради празника, а за вечерта. Но сигурно много е боляло.

Давай го по-ведро. Моят пък снощи след работа отиде да занесе скарата на негови приятелчета - ергенчета, и само да ги видел за по бира, и се прибра след като бях легнала. Т.е. към 11 - 11 и нещо ще да е било. Ама хич няма да си троша нервите по него, честно.

# 38 518
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Дано поне спасят ръката, че.....Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
Ама и на езика ли му е пръснало вряло олио.....тц,тц...много неприятно Rolling Eyes

Ох, не Joy Joy Joy Joy

# 38 519
  • Мнения: 14 082
Криво ми беше, че мрънка, защото няма да се видим сега няколко дена и не си обелихме вдна дума, а имаше неща от деня, които исках да разкажа. Не заради празника, а за вечерта. Но сигурно много е боляло.

Давай го по-ведро. Моят пък снощи след работа отиде да занесе скарата на негови приятелчета - ергенчета, и само да ги видел за по бира, и се прибра след като бях легнала. Т.е. към 11 - 11 и нещо ще да е било. Ама хич няма да си троша нервите по него, честно.

Да не си я е изпуснал на пръстите на краката и докато му размине болката, то станало никое време.
Оплаквам се, че трябва да готвя довечера, а идея нямам какво. Обичам да готвя, ама нещо ми писнА.

Общи условия

Активация на акаунт