Да се оплачем...

  • 7 259 067
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 38 520
  • София
  • Мнения: 39 820
Ние пък с щерката получихме цветя от мъж ми Simple Smile В 8 вечерта реши да идем до пицарията до нас. Беше фул и всичко беше резервирано. Та кротко си стояхме на бейлис у дома.

# 38 521
  • Мнения: X
Добре, че не е решил да прави палачинки мъжа ти...

# 38 522
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз пък вчера подарък и на сина ми направих, ама подаръка литна.  Joy Joy Joy
Бях взела един от онези балони сърчица с хелий и с целият си акъл му дадох да го държи в двора на градината. По едно време гледам - балона хвърчи по дърветата, детето реве. Беше много страшна ситуация, едвам се успокои.  Crazy
Накрая купихме обикновен балон сърце, та нещата се наредиха.

# 38 523
  • Мнения: 69 049
Ей ги, от малки реват още...Joy

# 38 524
  • София
  • Мнения: 11 505
Да не си я е изпуснал на пръстите на краката и докато му размине болката, то станало никое време.
Оплаквам се, че трябва да готвя довечера, а идея нямам какво. Обичам да готвя, ама нещо ми писнА.

JoyJoy

Аз няма да готвя, че утре заминаваме на ски за уикенда. НО!!!!! Да не помислите, че се хваля. Мислех, че ще сме две семейства, а организаторът поканил към трийсетина човека, повечето с деца. Лошо ми стана като разбрах, че ще сме цял катун. А и в това грипно време. Бясна съм ви казвам.

# 38 525
  • Мнения: 1 985
Споко,
На чистия въздух ще се опазите. Simple Smile
Оплаквам се, че и на мен ми се ходи някъде, но с Тайфун просто няма смисъл. Само ще търчим след нея. След 10- 15 години ще тръгнем пак.

# 38 526
  • Мнения: 13 082
Dara, ако измислиш какво да готвиш, да споделиш. И аз съм в тотален застой. Нищо не ми се яде, освен домати и краставици, а те не стават за нищо. Готвя за ММ и детето колкото да не са гладни. Другите бременни се тъпчат като за последно, пък аз гладувам, защото нищо не ми е вкусно. 😒

# 38 527
  • Мнения: X
И на мен ми писна готвенето, а предвид това, че детето яде пет продукта пък съвсем ми се изчерпиха идеите и желанието Confused .

# 38 528
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И на мен ми писна готвенето, а предвид това, че детето яде пет продукта пък съвсем ми се изчерпиха идеите и желанието Confused .
Ние я караме на поръчана храна отвън през седмицата, а уикенда готвя за детето и за нас, че ни се различават драстично вкусовете.  Joy Joy Joy Въобще не мога да бъркам 2-3 манджи през ден заради малкият злоядец.  Crossing Arms

# 38 529
  • София
  • Мнения: 580
Вчера приятелят ми ми подари лалета. Аз не държа на този празник, но обичам да ми подарява цветя. След това ми прави палачинки за ввчеря. И се изгори на тигана. Знаете ли как прекарахме вечерта? Той лежеше и охкаше, аз го полях веднъж с оцет, питах го дали така планира да изкараме вечерта, каза, че не разнирам колко го боляло. Затова си легнах и заспах. Безумно крива съм, но поне БОДРА! Та понеже никой никога не се е изгарял на тиган -  боляло. Пазете се.

Ами като го е боляло от изгореното как да изкара човека вечерта ? Пак поне ти е подарил цветя. И палачинки ти правил, ех,  де тоя късмет.....

# 38 530
  • Мнения: 48 023
Моят клопа от 5.30 сутринта и ми поднесе палачинки в 7 , да....благодарих с усмивка, какво да правя...вечерта ходил за лалета, бучнал ги в една ваза и захърка....романтика, романтика...то и аз бях на пилатес де Joy, какво, да седя да го гледам как хърка ли Joy Изобщо тоя празник е...добре, че мина...уви, предстои ми годишнина от сватбата скоро. Аз често я забавям, добре че е на националния празник и почиваме, а някоя роднина звънка да ни поздрави....

# 38 531
  • Мнения: 1 756
Изобщо тоя празник е...добре, че мина...уви, предстои ми годишнина от сватбата скоро. Аз често я забавям, добре че е на националния празник и почиваме, а някоя роднина звънка да ни поздрави....

Свекървата ли? Joy
Искам топлинка, че ми се носят рокли вече Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 фев 2018, 21:57 от icey

# 38 532
  • Мнения: 4 518
И аз искам топлинка Sad
За готвенето- мога да готвя около 10 неща, но ми се получават много добре. Готвя в големи количества, ако не му се яде същото да стане да си сготви. Не приемам такива претенции когато има нещо вкусно. За жастие той не се оплаква, предпочита да правим нещо заедно, отколкото да съм строена до печката.
И моя вчера се постара, въпреки че казах, че не искам нищо. Аз онзи ден му купих люта торта и той явно е решил, че е заради 14... Та подари ми цветя, 2 големи шоколада (още вчера ТОЙ изяде половината от единия) и още неща за хапване, които обичам.
Аз бях кисела, учих до 3, а той захърка на дивана до мен. Романтиката е пълна!
Оплаквам се, че спах само 4 часа и много ми се спи, а сме на рожден ден. Освен това имам и още един изпит...

# 38 533
  • Мнения: 561
До колкото виждам всички се оплакват кой какво им е подарил за 14ти. Аз какво да кажа като моят нищо не ми подари? Аз запазих масата за ресторанта и аз купих подарък за двамата Sad

# 38 534
  • Бургас
  • Мнения: 824
Аз днес напуснах работа.Харесваше ми много,но държанието на шефката...нямам думи.И се махнах.Омръзна ми да ме унижават.Омръзна ми да правя 100 неща, които са нейна работа, а да получавам най-малко...

Общи условия

Активация на акаунт