Да се оплачем...

  • 7 272 100
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 38 535
  • София
  • Мнения: 38 985
Аз вчера нищо не съм очаквала, така че няма как да бъда разочарована. Впрочем пийнахме вино, хапнахме и тези три неща.
Днес мм е командировка, голямата я няма и ми е супер пусто.

# 38 536
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Понеже темата се завъртя около вчеращният празник и готвене, аз нали си знам, че моят не го уважава много като  специален ден, и реших само аз да покажа чувства като му наготвя нещо специално, като за празник. Като във онзи виц, но аз вместо леща, шкембе чорба.Simple Smile Много специална, защото го готвя веднъж на 4-5 години и бях сигурна, че ще разбере романтичният намек. Даже и кокали намерих, подариха ми ги хората от магазина, като разбраха че са за Св. Валентин.Simple Smile) И толкова от мен. Той пък да направи остър завой, подготвил се с хубав парфюм и шоколад...
Ама му хареса шкембето де. Сега да замажа, гледам за билети на Еминем, ще ми излезе бая солен тоя празник. Последното си е за оплакване.Simple Smile

# 38 537
  • Мнения: 9 196
Оплаквам се , че утре ще провеждам разговор с клиентка, която днес се е оплакала на шефа , че вчера сутринта съм и върнала ресто до 10лв., а тя ми е дала 20лв. Как да и докажа , че вечерта касата ми не е излязла в плюс.... Няма камери .... Много ми е тъпо Frowning1

Шефа ти да си намери топките и вместо да прави очни ставки да и даде 10 лева, или да отвърне с обичайното - рестото се преглежда на касата, преди да сте напуснали обекта.

# 38 538
  • София
  • Мнения: 39 894
Ходихме в спешното на Окръжна. Лекарката първо ни се накара защо сме отишли там, а после реши че сме били свестни и разбрани.
И за консултация в инфекциозно ни изпрати.
Малкият каза, че вече главата не го боли. Надявам се да изкара спокойно нощта.

# 38 539
  • Мнения: 11 523
Ходихме в спешното на Окръжна. Лекарката първо ни се накара защо сме отишли там, а после реши че сме били свестни и разбрани.
И за консултация в инфекциозно ни изпрати.
Малкият каза, че вече главата не го боли. Надявам се да изкара спокойно нощта.

Има ли нещо по-особено в това главоболие, че те е притеснило до спешно?
Кръвно мерихте ли? Детето как е с килограмите?
Къде боля?
Т?
Удряна ли е главицата?
Очите как са?
Моята щерка често я боли глава от шума в училище. Та то е зверилник!

Оплаквам се - само работя. Сериозно - ставам в 7 и почвам и сега приключих и това е 300 дни в годината. Останалите 60 работя и повече!

# 38 540
  • Варна
  • Мнения: 855
Оплаквам се , че утре ще провеждам разговор с клиентка, която днес се е оплакала на шефа , че вчера сутринта съм и върнала ресто до 10лв., а тя ми е дала 20лв. Как да и докажа , че вечерта касата ми не е излязла в плюс.... Няма камери .... Много ми е тъпо Frowning1

Шефа ти да си намери топките и вместо да прави очни ставки да и даде 10 лева, или да отвърне с обичайното - рестото се преглежда на касата, преди да сте напуснали обекта.
Благодаря за подкрепата. Нямам проблем с шефа / 5г. работя при него/, каза ми да постъпя както реша. Тъпо ми е , че ще се разправям с клиентката, а аз не съм конфликтна личност, но и не обичам да отстъпвам , когато съм права.

# 38 541
  • София
  • Мнения: 39 894
Има ли нещо по-особено в това главоболие, че те е притеснило до спешно?
Кръвно мерихте ли? Детето как е с килограмите?
Къде боля?
Т?
Удряна ли е главицата?
Очите как са?
Моята щерка често я боли глава от шума в училище. Та то е зверилник!
В у-ще е по 8-9 часа.
Слабичък е. Не са му мерили кръвното. Очите са му ок. Температура следобед нямаше. В болницата вечерта беше с 38,2. Болеше го главата в областта на челото.
Сутринта е казал на баща си, че го боли цялото тяло.
Утре следобед ще ходим до педиатърката.

Лекарката ни направи скандал, не че сме завели детето в спешното, а защо сме избрали именно тяхното. Да сме си ходили в болницата по район, която не я знам коя е и нямам намерение да научавам. За последно обслужвала такива като нас дет прекосяват цяла София. Да бях отишла в Токуда. По-далече ми е.

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 02:22 от AnMary

# 38 542
  • Мнения: 48 103
В Токуда детското пак е пълно, а преди две седмици, като бяхме болни, в спешното им имаше по 15на деца преди нас да чакат, а възрастни не знам колко....та не се ядосвай, вирусите вървят с пълна сила и навсякъде е претъпкано. И в Токуда да беше отишла, сигурно щяха да са криви, защото явно са претоварени
А личната днес звъняла да водим детето на ваксина...вярно, че отмениха грипната епидемия, ама все пак...

# 38 543
  • Мнения: 69 235
Оплаквам се, че ме е страх да пусна детето на градина. Говорих с майката на приятелчето на сина ми от групата, те са били с пневмония преди две седмици. Каза, че в болницата детското отделение било  претъпкано с 38 деца...мисли от понеделник да го пуска.
Страх ме е. Не мога да се отръскам от този страх...
Чудя се има ли смисъл още една седмица да го пазя...тоя грип не свърши ли...

# 38 544
  • Мнения: 11 577
Ако не ти трябва ваксината за детските, хич не си го причинявай сега.
Аз трябваше още ноември да водя детето на ваксина, но отложих сега за пролетта, като се постопли- личната нямаше нищо против.

Оплаквам се от мързел. Crossing Arms

# 38 545
  • Мнения: 3 823
АнМари,грипът започна така при мен.Ако е продължил са вдига темп.,най-вероятно е това. 

# 38 546
  • Мнения: 48 103
Не ми трябва, той е на 12 и се слагат 5 на куп, явно си ги е приготвила, но той преди две седмици беше болен, сега имаше манипулация с шевове на крака и не ми се струва подходящо. Никога досега не е звъняла, но сега какво се е разработила.

# 38 547
  • София
  • Мнения: 39 894
За сега е ок. В спешното му дадоха Нурофен. Меих му темп. през нощта и нямаше. И сега няма.

# 38 548
  • Мнения: 18 681
Винги има смисъл посред зима да пропусне детето седмица градина, според мен. Пикът на грипа може да е минал, но циркулират още доста вируси.

Оплаквам се, че утре имам РД и баща ми няма да може да дойде. Стана ми супер мъчно и отложих уговорения обяд за другата седмица. Станах дърта магарица, а още съм на тати детето.

# 38 549
  • Сф
  • Мнения: 10 752
Pepity, нали в края на деня ти е излезла касата? Записва ли се още в касова книга? Какво се притесняваш толкова.Шефа ти да вземе позиция, не да те слага теб на топа на устата,че си и дългогодишен служител. .
И аз не получих нищо за Св.Валентин,ядосана съм още,да не говорим, че почти не се засичаме от ангажименти може.
Не ми се и готви..Джолан с кисело зеле , обаче се чудя с капака на гювеча ли, що ли, искам да се запече накрая, обаче не искам да бъркам при тежкия горещ капак,че редовно се лепя на фурната.Направо ще го метна от вратата това ядене! То освен да се наядат и наспят друго не ги брига мойте хора..А откога ми се е скъсал простора на балкона...що да ми е удобно като мога да ги размяткам из къщата дрехите. .

Общи условия

Активация на акаунт