Да се оплачем...

  • 7 257 338
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 45 585
  • Мнения: 2 617
Разкажете повече за тези чорапки, стана ми любопитно. Къде се продават?
Кожата колко време така се лющи?

# 45 586
  • Мнения: 13 082
С тия цигари... И аз понякога сънувам, че пуша. Не съм от заклетите пушачи, лесно ги спирам, но ми е кеф бе да му се не види. Обичам да пуша една две цигарки с кафето, вечер една две с виното, ако излизам вечер и повече.

# 45 587
  • Мнения: 442
Герганче, с дъщеря ти сме родени в един ден, ама тя е няколко години и няколко часа след мен 😂

За да не е спам - оплаквам се, че имам много важен изпит в понеделник, а е труден материалът и това много ме демотивира да се подготвям. А и ме мързи вече много. И май пак прекалих с фастъченото масло.

# 45 588
  • Мнения: X
Разкажете повече за тези чорапки, стана ми любопитно. Къде се продават?
Кожата колко време така се лющи?
В повечето аптеки ги има. 2-3 дена се лющи кожата, но с описания от мен метод значително съкращавам процеса. Ходилата стават мекички като бебешко дупе.

# 45 589
  • Мнения: 2 628
Разкажете повече за тези чорапки, стана ми любопитно. Къде се продават?
Кожата колко време така се лющи?
В повечето аптеки ги има. 2-3 дена се лющи кожата, но с описания от мен метод значително съкращавам процеса. Ходилата стават мекички като бебешко дупе.

Може да се намерят и в ДМ и Лили.

# 45 590
  • Мнения: X
Да, и там ги има. Между 12 и 16 лева е цената им. Ползват се не по-често от веднъж месечно през лятото и веднъж на три месеца през зимата.

# 45 591
  • Мнения: X
Анабел,  решила съм проблема с външен хард диск и веднъж месечно правя копие на всичко важно. Един пишман системен администратор ми форматира Д-то на компа с всичко важно и се наложи да започна от нула.
Парен каша духа. Само не съм решила още проблема с архивиране на пощата.

# 45 592
  • София
  • Мнения: 10 331
Ако утре вечер си сложа, до сряда ще се излющя ли?

# 45 593
  • Мнения: X
Не, лющенето започва седмица по-късно.

# 45 594
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
в ДМ в скай сити не знаеха какво е това. намерих си в Медея.
много гадно се белеха краката, измъквах се като змия от кожата си.

нямам сили за нищо, а детето си иска вниманието, имам купчина за гладене и трябва да поизчистя и измия подовете...

Sad

# 45 595
  • София
  • Мнения: 10 331
Мерси, значи отлагам. Добре, че сте вие.

# 45 596
  • Мнения: 2 617
Благодаря ви и аз! Ще отложа Simple Smile

# 45 597
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
С наченки на главоболие съм. Този път не чаках, взех си хапчето. Само то ми помага, но пък от него съм кукуряк през нощта.
Искам и нещо за изчистване на организма от задържаната вода. Но не знам какво да търся.

# 45 598
  • Мнения: 47 991
В нашия ДМ бяха свършили
Неизвестно кога ще има
Иначе са хубави

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 20:53 от ♥ HAPPY ♥

# 45 599
  • Мнения: 1 756
Може ли снимка на тези чорапи и дали са безвредни и при бременност?
Майсторите са отвратително племе. Зазидали отворите за парно в кухнята, зазидали отвора за маркуча за мръсната вода в мокрото помещение, позазидали и някои от изкараните кабели пак в кукнята и оставили един квадрат нешпаклован, така им бил казал мъжът ми Scream И аз да не ги притеснявам не влизам. Ама то като пъдар трябва да им висиш на главата. Деееба и смотаняците едноклетъчни. Бясна съм!

Общи условия

Активация на акаунт