Да се оплачем...

  • 7 257 235
  • 65 224
  •   4
Отговори
# 48 405
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
И аз се оплаквам от А1 - от сутринта никой не може да ми се обади и аз не мога да се обадя. Директно изключва с надпис разговорът завършен. Значи от ерата на пейджърите съм им абонат, защото първо имах такъв 99-2000год. Баща ми е още с първия ми номер и никога не съм била на друг оператор, ама май ще приключваме, а зимата преподписах договор. Кретени!
Mr. Green #Cussing out
Не си сама - при мен е така от половин час, а съм в другия край на България. Съпругът ми е в Сф в болница и не мога да се обадя. Синът ми каза, че било някакво претоварване на мрежата им-но интересното е, че е само с абонати на Виваком - той е на А1 - говорих с него, пак в Сф, фризьорката ми е на А1 - и с нея, тук, в града ни...не знам какво става, но съм бясна.
А, ето - с Виваком е. Това и аз го установих. Все тая. Mr. Green

# 48 406
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Бясна е много меко казано, защото имах много важни разговори за днес, които не могат да се осъществят. С мъжа ми също, защото ми движи нещо, заради което е важно да сме във връзка. Съвсем отделен въпрос, че си изкарах акъла защото от 12 е невъзможно да му позвъня, а е по пътищата. Преди час успях за 2мин колкото да ми каже, че няма идея какво се случва и е добре.

# 48 407
  • Мнения: 47 988
Съболезнования и от мен

# 48 408
  • Мнения: 1 416
Бясна съм! Отново нямам интернет,и то няма и месец след последния път.Уж техниците бяха оправили проблема,а сега се оказва,че в момента като цяло има проблем с интернета и телевизията за цялата област,както ме уведоми запис,когато звъннах на Виваком. Щели да го оправят до не знам колко часът. Явно пак ще се чака.Супер,направо страхотно.
След час,ако нищо не се е променило,звъня пак.Ако отново чуя същия отговор,ще опитам пак утре.
Ако така ще ми спират веднъж на всеки месец,няма да се разберем.Как мислите,да няма проблем изобщо с тоя техен пакет, интернет и телевизия?Дали не си взех белята с него? Откакто го ползвам,такива чести аварии не помня.

# 48 409
  • ново
  • Мнения: 5 964
Виваком има проблем и в нашия град, казаха скъсан кабел.

# 48 410
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Стига сте бесняли де, явно този път аварията е голяма, щом в цялата страна има проблем. Ще я оправят.

# 48 411
  • Мнения: 18 473
Viber не работи ли?

# 48 412
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Как мислите,да няма проблем изобщо с тоя техен пакет, интернет и телевизия?Дали не си взех белята с него? Откакто го ползвам,такива чести аварии не помня.
Нищо му няма на пакета. И ние сме с такъв, плюс два мобилни номера. От миналия октомври досега това е първата авария, никога не ни е спирал ни нетът, ни телевизията. Просто в момента в цялата страна има проблем с Виваком, все едно на пакет ли си или не.

# 48 413
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Явно на Виваком проблема е навсякъде, във фейса писаха, че имат проблем от Стара Загора, Пловдив....
И А1 не са китка, чат-пат спира нета и кабелната, та си дуднем с тях по телефона. Като им кажа - няма пинг до дефаулт гейтуея и веднага се оказва, че проблема не е при мен и нета идва като с магическа пръчка. Иначе започват - няма проблем, рестартирахте ли?  Joy Joy Joy Даже два пъти сменяха гейтуея без да кажат и тропат по тела, че проблема е с моя комп. Но разберат ли, че с/у тях стои човек, който поназвнайва това-онова, веднага сменят плочата.  Mr. Green

# 48 414
  • Мнения: 227
Искам да се наспя и почивка искам, ама няма. Smiley

# 48 415
  • София
  • Мнения: 14 688
Има съобщение от преди половин час - мобилните услуги са възстановени, работи се по другите услуги. Авария имат хората, случва се. 

# 48 416
  • Мнения: X
И баща ми имаше проблем и го обвиних, че е натиснал самолетен режим и затова не може да звъни и да приема обаждания. Добре, че прочетох тук за аварията, та го успокоих, че този път вината не е негова!

# 48 417
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Явно на Виваком проблема е навсякъде, във фейса писаха, че имат проблем от Стара Загора, Пловдив....
Да, за цялата страна, без София.

# 48 418
  • Мнения: 68 654
Теленор си бачка.

# 48 419
  • Мнения: 5 340
И майка ми на Виваком нямаше обхват,както и домашния телефон не работеше. Оправи се преди около час.

Аз се оплаквам от времето. Вчера беше някакъв ужас. Градушка колкото яйце,на съседите колите съсипани.
Приятеля ми е в чужбина и си оплака колата преди да я е видял. Оказа се,че и няма нищо. Добре,че е старо куче. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт