Да се оплачем...

  • 7 291 038
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 54 465
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цеце, аз съвсем не скромно ще кажа, че съм топ готвачка, ама баста. 😆#айшмусанивиди

# 54 466
  • Мнения: 1 985
БоШкее, кво сте се разготвили насред неделята, бре???
Аз като съм на кеф готвя, ако не - алтернативи бол.
Оплаквам се, че направих грешката да обиколя магазините с дребната. Резултатът е, че ще пукна от умора, а тя е превъзбудена и нервна. Бащатко 'и е най- добре - пи си бирата, докат ни чака и сега е свеж кат репичка. 🤣

# 54 467
  • София
  • Мнения: 5 197
И аз винаги бих предпочела , вкусно сготвена храна от ресторант.
Наистина не знам как го правят.
Всичко да е така вкусно .
Но колко пари ви отиват на ден , или вечеря , за да се храните всели ден от ресторант .
Дори дюнери да са, 3-4 дюнера, сосче , нещо за пийване са си почти 15лв
Ако пък имаш апетит и искаш готвено , я с месце , я лазаня , спагетк...
не съм стисла, но много ми идва една вечеря по 20-30лв всеки ден

# 54 468
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цеце, аз съвсем не скромно ще кажа, че съм топ готвачка, ама баста. 😆#айшмусанивиди
Аз нямам сили и да съм в първата 10ка на готвачките. Но днес изплющяха макароните с доматен сос и 4 вида сирене. Crazy

# 54 469
  • Мнения: X
Тайната на вкусната храна в ресторантите казват, че е натриев глутамат. Дали е така - не знам.

# 54 470
  • Мнения: 13 093
А кой ви кара да готвите като не обичате? Аз не видях такъв пост. За мен е неприемливо да се изхранват деца с дюнери и банички. Кой и дали готви честно казано изобщо не ми дреме. Както вече написах, просто си коментираме.

Лайк, и на мен днес ще ми е МОЛ-ски ден, бащаткото съм го наспала днес, за да има сили да гледа две деца, за да мога аз да намеря подходящи дънки за зимния ми задник 😜

# 54 471
  • Варна
  • Мнения: 25 345
О, неготвене в домашни условия въобще не означава джънк. Joy Това е... майтап някакъв. От какъв зор да се мъча да правя нещо, което ми е силно неприятно, каквото е готвенето, след като съм намерила алтернативен вариант, който ми харесва.
Точно. Ненавиждам готвенето, ама толкова много го мразя, че няма накъде повече. Не, че не готвя, но го правя с огромно неудоволствие. И защо дюнери и банички? Кой тук е писал, че храни децата си с това??? През седмицата купувам на дребния храна от едно заведение до работата, където готвят страхотно. Хич не се чувствам виновна от това. А като чуя за 15-минутни рецепти винаги изпадам в чуденка. Какво е това, дето става за 15 минути, освен салата от пресни зеленчуци или айде, яйца? Крем-супа от картофи за 15 минути? Че аз толкова само ще ги беля! А варенето още минимум 30, после трябва да се пасира, да изстине... Ами поне час! Нямам толкова време през седмицата. Като се върна от работа дребния се прибира малко след мен гладен. После иска да излизаме навън, прибираме се късно, къпем се, лягаме... Няма да готвя по нощите, само за да взема тиквения медал за идеална майка, мерси.

# 54 472
  • София
  • Мнения: 29 107
Кво ви стана, бе, мацки?
Това, че аз готвя и обичам, не означава, че ви анатемосвам. Предполагам, че и на другите "готвачки" им е все тая.
И понеже аз вкарах идеята за джънк, да поясня, че явно е необходимо, че беше в контекста на детето ми, което яде много и се радвам,че поне не яде в такива количества зрънчо, Нутела и 'нам кво си.
Са па да се оправдавам защо обичам да готвя, ай няма нужда.
Би трябвало да е така. Обаче се започна с дежурните "не разбирам...", "не мога да си представя...". Неразбирането на толкова елементарна ситуация като "Пенка не готви", не говори добре за неразбиращия.

Ето от това се оплаквам, и то не за пръв път – тесногръдието. Във и извън форума.

# 54 473
  • Мнения: 10 999
Аз обичам да готвя, но нямам време. Отделно от това ми е много мъчно, когато давам всичко от себе си, а мъжете не я искат и мажат филии. Отделно от това съм и стисната и мързелива и сърцето ме боли да изхвърлям храна, а душата, че след работа се бъхтя, а никой не го оценява.
Харча най-много за храна - защото глезя себе си и децата на макс. Купувам си с килограми кашу и други ядки, както и полодове и зеленчуци от най-скъпите целогодишно.
Проблема на мъжа ми и на големия ми син е, че са разглезени и манджи ядат рядко и по малко. Иначе, ако ядяха готвена храна, щеше да ние много по-евтино.

# 54 474
  • sf
  • Мнения: 10 262
Обичам да готвя, ако не е по принуда 😁
Оплаквам се, че искам да си купя дънки за дебело дупе, но тесни 🤣 и да не трябва да обикалям и меря.
И още се оплаквам, че вече ме мързи за всичко, освен да разхождам кучето. Не ми се работи, не ми се прави секс, не ми се излиза. Ей го довечера имам уговорка, а се чудя какво да измисля, за да си остана в леглото, ужас.

# 54 475
  • Мнения: 10 999
А за работа, особено платена и за секс не ме мързи. Мързи ме само за домакинстване. Нямам куче и не искам да имам, защото ще ме мързи да му чистя и да го разхождам.

# 54 476
  • София
  • Мнения: 10 499
Миленака, даже се върнах на прочета какво съм писала. Няма нищо насочено към "вас". Само АЗ какво не обичам и какво правя. Та съвестта ми е чиста.
Ох, как мразя да си купувам дънкиии. И преди, като бях ептен клечка, и сега, като моделите са масово за късокраки китайки без талия и без дупета. Или аз просто не знам какво и къде да търся.

# 54 477
  • Мнения: 35 200
При мен проблемът е,че не ям вчерашна храна...
Обчам да готвя, но откакто дребен стана много по-подвижен нямам време Sad

# 54 478
  • София
  • Мнения: 29 107
Нито съм писала за теб, нито имах предвид теб.

# 54 479
  • Мнения: 48 238
Тонът в темата напоследък е доста остър
Оплаквам се от това
Да не сте всички с ПМС?

Общи условия

Активация на акаунт