Да се оплачем...

  • 7 257 571
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 54 555
  • София
  • Мнения: 5 198
Явно аз споменах нещо за дюнери , но пък бива ли така да се изпопачават думите и да се мисли , че щом съм казала дюнери , само дюнери и банички се ядат.

Много добре знаем , че се ядат и филии , и кой каквото намери в хладилника . Или на масата.
Мисля , че всички правим така в един момент от живота си 😁

Бяхме на extreme fest , днес в Борисовата .
Малкият е много добър в триковете с колело, и няма страх от почти никакви рампи, пречки, прави каскади и всичко останало.
И така до днес , реши да скача от една рампа , но в последния момент се качи на другата , която имаше 1метър височина , и точно като във fail клипчетата си падна много яко на главата.
Много се изплаших , помислих , че врата му е наранен .
Хайде в Пирогов . 3 часа в Пирогов .
За щастие всичко е наред ....
Дядо му по бащина линия , го видял после , и АУ , КАКВА ГОЛЯМА ЦИЦИНА, АУ КАК БИЛ ПАДНАЛ, КОЙ ГО БИЛ ГЛЕДАЛ , АУ ...


И онзи ден участвах като модел на коафьрско събитие , да , направиха ми косата уникална , но трети ден не мога да сваля фиксатора.

# 54 556
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Искам отпуска.
Ходих да гледам тая вечер "Чамкория"...много хвалби, мн положителни отзиви...и едвам дочаках антракта.

# 54 557
  • Мнения: X
Козирогче, много стрес ти се събра в последно време. Почини, имаш нужда.
Във вторник, на работа ще съм ей така
Скрит текст:
Утре ще събирам сили.

# 54 558
  • Мнения: 11 364
Тайната на вкусната храна в ресторантите казват, че е натриев глутамат. Дали е така - не знам.

Така е, слагат го на всичко, а е супер вреден.


От този форум научих нещо много интересно. Има полезен аналог на мононатриевия глутамат - бирена мая на люспи, която освен, че засилва вкусовите усещания е и полезна добавка.

Заместител е на вкуса на пармезана и сирената при веганите, богат на витамини от групата Б и др..

Оплаквам се, че още не съм си поръчала още.

# 54 559
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не е ли имал каска, че е бил с цицина?

# 54 560
  • Мнения: 13 770
Оплаквам се, че изядох хладилника. Менингит ще хвана, главата ми е все вътре Simple Smile Ама то след всичките днешни приказки за готвене и ядене, така ще е.
Скрит текст:

# 54 561
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Птица, същата работа. Тъпча, тъпча, Алф пасти да яде.

# 54 562
  • ново
  • Мнения: 5 969
Пържени картофки, бухти, мекици, хладилници....а аз си ям тиквено пюре и кисело мляко за пореден ден. Освен обръщане на хладилника  и болящ зъб добавям, но първото е за предпочитане.

# 54 563
  • Мнения: 30 802
Птица, същата работа. Тъпча, тъпча, Алф пасти да яде.

Да перифразираме Марлон Брандо, седя си в тъмното и положението е:

"The Cheddar, the cheddar!"

# 54 564
  • София
  • Мнения: 10 337
Който дъвче, зло не мисли. Четох в една тема, колко хора си занемарявали зъбите. Мъжът ми все при зъболекари кисне и все нещо изскача. Ето, пак има проблем с един зъб. Пак ще виси.

# 54 565
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И аз тъпча днес. След трите филии с печени чушки и сирене, хапнах уж лека вечеря - половин шопска салата. Ама после две сухи пасти мухнах....

# 54 566
  • Мнения: 12 092
Оплаквам се, че ако не ви чета всеки ден се натрупват по 200-300 поста и му загубвам края.

# 54 567
  • Мнения: 10 993
за пържени картофки мога да похваля фритюрника с горещ въздух на тефал . Много е лесно и стават като в макдоналдс.

# 54 568
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък точно тези от Макдоналдс не ги харесвам.

# 54 569
  • Мнения: 5 435
И аз прекалих с яденето днес, каквото имаше това изядох..😂😂😂 Почнах с леща, после ориз,  ро-късно любимата ми вафла, знам си аз да не ги купувам... Оплаквам се от утре.започвам разделно хранене. Иначе и малкото останали ми дрехи няма да ми станат.

Общи условия

Активация на акаунт