Да се оплачем...

  • 7 257 370
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 54 720
  • Мнения: 68 668
Стискам...айде, да провериш чернокоп долу в ресторанта правят ли, че да не те мислА...Simple Smile

# 54 721
  • Мнения: X
Стискам...айде, да провериш чернокоп долу в ресторанта правят ли, че да не те мислА...Simple Smile

И маргаритиии! Зимата - червено вино!

Нови-стари деца - вирусите се въртят на поразия. Ще замълча, че змиите и гущерите напъват да излязат от устата ми....

# 54 722
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ей, Тетеее, не пропускаш значи. 😆
След малко мъжът ми тръгва и ще ходи да го види, ама на снимки е бонбон. Аз ресторанта го знам😆 - италианска кухня и най-добрите пици, язък, че не ям въглехидрати, но готвят едни джоланчета.😂
Всички сополиви да оздравяват бързо.

# 54 723
  • Мнения: 1 985
Вермилиънче, успех, сестро! 😁
И мойто е със сопол, вече трета седмица. А даже не ходи на ясла.
Оплаквам се, че имам да поработя, тя не ме оставя на мира и за една наносекунда.

# 54 724
  • Мнения: 13 082
Уинд, аз май към 88 ще се насоча, имам време де. Ще проучвам още, но е до блока на майка ми и ще ми е удобно, ако се наложи да удря по едно рамо. Между другото “лачената” градина май е такава само отвън. И други майки чувам, че не са доволни. Аз много исках там да я запиша, но не я приеха, а не съм по “даренията” и сега трамбовам всеки ден до Гешов. Не съжалявам де, учителките са страхотни.

# 54 725
  • Мнения: X
Уинд, аз май към 88 ще се насоча, имам време де. Ще проучвам още, но е до блока на майка ми и ще ми е удобно, ако се наложи да удря по едно рамо. Между другото “лачената” градина май е такава само отвън. И други майки чувам, че не са доволни. Аз много исках там да я запиша, но не я приеха, а не съм по “даренията” и сега трамбовам всеки ден до Гешов. Не съжалявам де, учителките са страхотни.

Как се придвижваш до градината? В чуденка съм дали да влача детето да учи до работата ми, водейки го всеки ден с градския транспорт, демек с новото метро..

Последна редакция: вт, 25 сеп 2018, 13:22 от Анонимен

# 54 726
  • Мнения: 13 082
Баби, с автобус. Хубавото е, че от нас до там са три автобуса и почти не чакаме. Сутрин татко ѝ я кара. Обмислям вече да се сдобия с някаква трошка, че с бебето ще ми стане сложно зимата.

# 54 727
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Уинд, аз май към 88 ще се насоча, имам време де. Ще проучвам още, но е до блока на майка ми и ще ми е удобно, ако се наложи да удря по едно рамо. Между другото “лачената” градина май е такава само отвън. И други майки чувам, че не са доволни. Аз много исках там да я запиша, но не я приеха, а не съм по “даренията” и сега трамбовам всеки ден до Гешов. Не съжалявам де, учителките са страхотни.

Как се придвижваш до градината? В чуденка съм дали да влача детето да учи до работата ми, влачейки го всеки ден с градския транспорт, демек с новото метро..
Вас къде ви приеха? Нали се опасяваше от кварталното училище и искаше това до работата ти?

# 54 728
  • Мнения: 13 770
Стискайте палци, май намерихме квартира. Супер място, чистак нов апартаменг и хубав. С ресторант и детски кът на партера. 😆Точно каквото си представях, дано ни е на късмет.
Наистина ли го искаш? През деня врява от детския кът, вечер - от ресторанта. От ресторанта непрекъснато ще ви мирише на манджи, може и буболечки да ви налазят. Аз бих избягала със 200 от такова място.
Но успех, де, щом си го харесваш!

# 54 729
  • Мнения: 7 924
Повръща ми се и ме цепи главата.

# 54 730
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Птица, ти се шегуваш. Представи си на пръв поглед, да живееш на място с летен сезон, ресторанти(такъв има и на нашия партер с по 2 сватби седмично), кръчми, барове, народ, народ и пак народ, а 3-4месеца да чуваш всичко от плажа по цял ден, съсед, който цепи дърва отгоре ти и прави чести купони,, наводнява те, апартаментът му е пансион от кутийки и има цяло лято квартиранти(сменящи се всяка седмица) с всички екстри произлизащи от това, защото аз живея на такова от близо 10 години.
Съвсем отделен въпрос е да си майка на Чудо-то. Trollface
При положение, че ще съм сама с тодлър, ми е необходимо всичко да ми е под ръка.От всичко, което видях този най-ми хареса досега. Е, имаше един в същата локация, но някак 1100лв наем, нали.. Smile
Оплаквам се, че вярно много ми е писнало от тукашните филми.

# 54 731
  • София
  • Мнения: 38 528
Леле, Верми, сега те разбирам. Ние, по принцип, ходим на почивка на мега спокойствие. Тази година като попаднах на описаното от теб място, изпаднах в шок, честно казано.

# 54 732
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не, наистина нямате идея, колко малко ви мрънкам. Точно се замислих, че на мен животът ми във форума е по-реален от реалния извън него. Просто яко кораво го раздавам. Само мъжът ми го отнася(и тук-таме някой наоколо), като ми избие чивията. Trollface Оплакване е.

# 54 733
  • Мнения: 5 998
Vermilion, сигурно няма да е същото място, за което си мисля, но на 200 м. има и ДГ. Аз живея там. Trollface Стискам палци да е вашето място.

Скрит текст:
Лазур?

# 54 734
  • Мнения: X
Скрит текст:
Уинд, аз май към 88 ще се насоча, имам време де. Ще проучвам още, но е до блока на майка ми и ще ми е удобно, ако се наложи да удря по едно рамо. Между другото “лачената” градина май е такава само отвън. И други майки чувам, че не са доволни. Аз много исках там да я запиша, но не я приеха, а не съм по “даренията” и сега трамбовам всеки ден до Гешов. Не съжалявам де, учителките са страхотни.

Как се придвижваш до градината? В чуденка съм дали да влача детето да учи до работата ми, влачейки го всеки ден с градския транспорт, демек с новото метро..
Вас къде ви приеха? Нали се опасяваше от кварталното училище и искаше това до работата ти?

Догодина ще е ученик моят син, тази година опипвах почвата. Детето вероятно ще има възможност да учи до работата ми, тъй като след края на класиранията във всички близки училища имаше свободни места. То дори и нормалните училища в квартала са ни далеч и ще трябва да се пътува (вярно с кола или училищен автобус), ама пък тук ще ми е под носа, ако се наложи и ще мога да си го водя и прибирам лично и да следя нещата изкъсо.

Общи условия

Активация на акаунт