Да се оплачем...

  • 7 272 367
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 57 210
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 910
Моят четец е Покетбук. Стар модел е, обаче пък излезе железен. И батерията държи доста, има си подсветка. На страницата си Покетбук имат секция за поддръжка, там качват актуализациите.
Оплаквам се, че май се разболявам.

# 57 211
  • Мнения: 48 125
В темата не ти ли препоръчаха четец? Вземи си киндъл пейпъруайт от амазон, но след месец, покрай черния петък. Имала съм и други, все едно е, все са сходни и се свиква. Няма голямо значение кой ще вземеш, стига да те устройва цената, само го пази от удар и се вземи калъф.

# 57 212
  • София
  • Мнения: 39 903
Водих децата на очен днес. Лекарката ни прие със закъснение, но пак се вписахме в графика.
И двете чавета наследяват астигматизма на майка си. Малкото обаче за сега няма нужда да носи очила.
За каката се знаеше, тя по принцип носи очила. Но понеже ги носи само у дома при четене (и то от дъжд на вятър) е  качила диоптера. Иска и рамките да си сменя... старите не ѝ отивали. Сама си ги избра миналата година.

И понеже днес е крайният срок за закупуване на учебници по БЕЛ... "ако ги нямам ще ме изгони от час"... минахме през борсата на НДК.
Мятаме се на метрото от Младост към Сердика. Връткаме се за една спирка към НДК. Купихме учебниците и същата хамалогия в метрото.
А за тези учебници не се знае от вчера. Не сме спирали да питаме какво трябва да се купи, отговор "мързи ме" или "не сега". Днес кифлата ми заяви "ами вие нямахте пари за мен".

# 57 213
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Дало е обяснение детето. Явно сте й казвали по някаква причина, че нямате пари, за да й купите нещо.

# 57 214
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593

Оплаквам се, че никой не ми помогна за четеца и още не съм поръчала. И в онази тема не ме отразиха. Искам конкретен модел някой да препоръча, пфууууу.

Препоръчвам ти с две ръце моя- Nolim. Купуван е обаче от Карефур в Испания, не знам как можеш да се сдобиеш с него. Железен е и е най- добрата ми покупка евър! Има подсветка, тъч скрийн плюс копчета, wi-fi, слот за карта и издържлива батерия. Струва 95 евро. Вече втора година го използвам, като дясната ми ръка е, не мога без него.

# 57 215
  • София
  • Мнения: 39 903
Дало е обяснение детето. Явно сте й казвали по някаква причина, че нямате пари, за да й купите нещо.
Това е най-лесното оправдание - майка ѝ и баща ѝ са виновни Simple Smile ММ ще я **** кат му кажа Simple Smile

# 57 216
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Дало е обяснение детето. Явно сте й казвали по някаква причина, че нямате пари, за да й купите нещо.
Дам, само дето причината едва ли е била купуване на учебници😉
Моята така, щото "все сме нямали пари" си направи жестоко възпаление на ухото, бузата и лимфния възел, като го проби сама, за да спести от студио за пробиване на уши.
А повода да кажа: "нямаме пари сега за такива неща" беше желание да си купи китара за 1к, при налични вече две, и то по-скъпи-едната 1,5к, другата 1,3
Та слушат и се аргументират избирателно😂

# 57 217
  • Мнения: 1 356
В тон с мрънканията за зъболекари назад,да се включа и аз. Другата седмица приключвам с поставянето на един мост. Хвърлих 1000 евра, но по- страшното е, че минах с децата през ортодонта. Голямата ще слага брекети за година у половина. Офертата ни е 3 хиляди. Добре поне, че едната част мога да я платя разсрочено. Малката също сигурно ще се наложи да слага нещо, но ще го мислим след 3-4 години.
Приспадат ти се разходи от данъците, не е страшно. Ако беше в БГ, щеше да ти излезе по-скъпо

# 57 218
  • До морето
  • Мнения: 7 156
Happy, и аз Киндъл Пейпъруайт 2 имах и пак Киндъл искам,  ама той моя беше на 4 години и за това време що модели са излезли, не знам какво да търся.

Виж ти, отдавна спрях да пиша в Искам да кажа и не съм влизала. В специалната тема за четците писах и там една потребителка ми писа да си купя от Амазон, но без да ми препоръча модел.
 
Черен петък не ми се чака, то има месец и половина до тогава. Абе отивам да се ровя, видяло се е.

# 57 219
  • София
  • Мнения: 39 903
Моята така, щото "все сме нямали пари" си направи жестоко възпаление на ухото, бузата и лимфния възел, като го проби сама, за да спести от студио за пробиване на уши.
Моята прояви желание за втора дупка на ухото. Ходихме в салон и ѝ пробиха ухото. Сега реве, че иска да махне медицинската, но не можела. Боляло я ухото. И като я знам какъв е мрънкалник ще си кара с медицинска до второ пришествие.

# 57 220
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
В тон с мрънканията за зъболекари назад,да се включа и аз. Другата седмица приключвам с поставянето на един мост. Хвърлих 1000 евра, но по- страшното е, че минах с децата през ортодонта. Голямата ще слага брекети за година у половина. Офертата ни е 3 хиляди. Добре поне, че едната част мога да я платя разсрочено. Малката също сигурно ще се наложи да слага нещо, но ще го мислим след 3-4 години.
Приспадат ти се разходи от данъците, не е страшно. Ако беше в БГ, щеше да ти излезе по-скъпо

Нищо не ми се приспада, ама пак не е страшно, щом съм могла да си го позволя. Ще видим как ще се справим с брекетите.

# 57 221
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Цитат на: AnMary link=topic=752490.msg37547518#msg37547518
Моята прояви желание за втора дупка на ухото. Ходихме в салон и ѝ пробиха ухото. Сега реве, че иска да махне медицинската, но не можела. Боляло я ухото. И като я знам какъв е мрънкалник ще си кара с медицинска до второ пришествие.
Пак си добре, моята и зарастна втората дупка след терапията с АБ, но има пиърсинг на ухото, сега иска индъстриъл😤

# 57 222
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Happy, и аз Киндъл Пейпъруайт 2 имах и пак Киндъл искам,  ама той моя беше на 4 години и за това време що модели са излезли, не знам какво да търся.
Виж ти, отдавна спрях да пиша в Искам да кажа и не съм влизала. В специалната тема за четците писах и там една потребителка ми писа да си купя от Амазон, но без да ми препоръча модел.
В Амазон има(ше) само един модел Paperwhite  - актуалният в момента. Ето този е:
https://www.amazon.de/Amazon-Kindle-Paperwhite-6-Zoll-4GB-eReade … p;keywords=kindle
И аз не мога да им схвана номерата на моделите, защото никъде в Амазон не се споменават, мисля, че е 7-ца по спомен, но не съм сигурна. А, май сега даже са го написали, 7-ца е наистина. Сега на 7 ноември ще излиза новият Paperwhite  - водоустойчив:
https://www.amazon.de/gp/product/B07747FR44/ref=fs_ms

# 57 223
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Аз имах индъстриъл като тийн. Дупката в меката част беше добре, но дупката в хрущяла се възпали и ми се подуха лимфните възли, въпреки че беше правен в изпитано студио. Така че там трябва още повече да се има едно наум, отколкото при обикновеното пробиване. Хрущял зараства по-трудно от меки тъкани и по-лесно може да стане беля.

# 57 224
  • София
  • Мнения: 8 348
Какво е индъстриъл.
Боже, явно съм възрастна вече.

Ще си направя още една татуировка като признак на пенсионерско изтрещяване.

Общи условия

Активация на акаунт