Да се оплачем...

  • 7 257 559
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 57 285
  • Мнения: 13 082
Аз днес свърших хиляда неща, супер изморена съм.  Най-накрая подвих крак и от лакомия изядох две купички супа. Направо ще се пръсна, ще чакам малко да ми поразмине и си лягам. Бебето го приспах рано рано, но това на съседите много плаче тази вечер. Първо дете им е и са малко шашнати, жената все ме разпитва разни неща като се засечем. Сега осъзнавам какви късметлии сме били, голямата беше бебе-еднорог 😆 Но има резон де, синковеца си показа рогцата веднага. 

# 57 286
  • Мнения: 35 116
Пак ме сецна „гъзният нерв”. Казах у дома, че искам на Павел Баня, ама никой не ме отрази. Ша пия хапче...
Какво хапче пиеш?

# 57 287
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
И мен ме боли кръста, с дископатия съм. Днес бях на козметик, после на кавитация и като станах-не мога да мръдна. Но пих един Дексофен и се ядва сега. Вие какво пиете, като се обостри?

# 57 288
  • София
  • Мнения: 2 233
И аз да се оплача!

Отново ме боли глава много. Confused Сигурно е 10ти пореден ден. Излизах следобед, взех си един Аулин и спах до преди малко.

И не минава... Disappointed

И аз съм така 1:1, ден шести. Пия хапче (действа ми Нурофен експрес форте обикновено) отпуска ме за малко и после след няколко часа пак започва. Това скоро не е било.

# 57 289
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 033
Паракофдал на мен ми действа, също се вижте за мигрена.
От миграните има ефект.

# 57 290
  • Мнения: 1 786
Ядосвам се като чета неграмотни писаници във форума. Мине - не мине и попадна на нов бисер.

# 57 291
  • Мнения: 35 116
Ядосвам се като чета неграмотни писаници във форума. Мине - не мине и попадна на нов бисер.
сУпол е новата ми любима дума.. а имам приятелки, които също така го пишат...

# 57 292
  • Мнения: 1 786
Аз приятелки такива немам 😀 Ама и аз бая си редуцирах приятелките последните години...
Иначе аз имам две любими думи -
"по-вече" и "най-лон"...🤪

# 57 293
  • До морето
  • Мнения: 7 081
На мен "здравей те" ми е фаворит 😂

# 57 294
  • Мнения: 5 355
От къде дойде тая мода така да сричкуват?
По-вече ми е абсолютен фаворит:).

# 57 295
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На "здравей те" все ми идва да отговоря със "здравей тя/той". Grinning

# 57 296
  • Мнения: 47 996
Здравей те е от някои автокоректори

# 57 297
  • София
  • Мнения: 8 348
Баща ми живее в Русе. Понякога му звъня в работата, а там има една секретарка, която всеки път вдига телефона със "ЗдравейтИ, ......"
Всеки път ми идва да и отговоря "Здравей и ти."

# 57 298
  • София
  • Мнения: 1 369
"СъжЕлявам" ми е фаворит.

Според последния доктор в "Център по главоболието" било тензионно. Само то държало по толкова много време. Даде ми успокоителни Joy Joy Joy Не ги пия обаче, че уж пречели на шофирането, а аз не слизам от колата.

# 57 299
  • Мнения: 39 338
Малчоган.

Общи условия

Активация на акаунт