Да се оплачем...

  • 7 257 302
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 60 015
  • Мнения: 35 113
Втриса ме. Пазя леглото Sad

# 60 016
  • София
  • Мнения: 11 492
АСТ пуснаха, защото я бяха заболяли коленете докато е била в детската. СУЕ е ок, както и левкоцитите. На гърлен секрет сме утре и АБ май няма как да ни се размине. Дано е само стрептококова инфекция, както предполага ЛЛ, че четох за Юинг и не ми е добре.

Аз пусках аст също заради болка в крака на детето....беше 4 група в ДГ също. Излезе 200..гранично.
Педи каза че в миналото е прекарал стрептококова инфекция. Щях да проверявам по-натам спаднало ли е...но не съм.
Тогава и аз четох за юношески артрити и прочее. Разбрах че детски ревмакардиолог е специалиста, който ще ни трябва.
Но болките отшумяха и не се наложи.

АБ защо...гърлото ли е възпалено? Левкоците в норма - не е бактериално значи. Утайка в норма - значи нама възпалителен процес, дори и вирусен?
Какви са оплакванията освен болките?
Освен еднократните болки в коленете от понеделник, няма нищо ново. Явно заради високото АСТ ще пие АБ. Но май ще се разбере след гърления секрет утре. Благодаря ти. Детето иначе е видимо здраво, абсолютно нищо му няма, дори и минимален сопол или кашлица. Нищичко. АСТ е 520, като трябва да е до 130

# 60 017
  • Мнения: 68 658
Че колко е АСТ?
Аз тогава се молих на педи да му пусне аст...тя настоявяше да давам нурофен 3 дена и ако не мине, тогава др.изследвания.
Но аз исках да знам от кокво са болките, не да ги замазвам...не че разбрах де😆

Ако в града ви има такъв специалист...при нас няма щото, и ако се притесняваш...по-добре при него мисля за консулт.

# 60 018
  • София
  • Мнения: 11 492
АСТ е 520, референтни до 130. Много е.

# 60 019
  • София
  • Мнения: 6 308
че не се оставят бебешките дрешки след залез слънце навън, за да не се намъкнат караконджули в тях?
Бегай, бе. Еваваш се нали? Flushed

# 60 020
  • София
  • Мнения: 1 907
Ходихме ние на пулмолог, абсолютно чиста е. Помен от свиркане няма. Оказва се, че всичко идва от носа. Утре ще звъня на УНГ, но съм доволна, че дроба е ок.

# 60 021
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
че не се оставят бебешките дрешки след залез слънце навън, за да не се намъкнат караконджули в тях?
Бегай, бе. Еваваш се нали? Flushed
Оплаквам се от Онзи😒
Аз съм жертва на това суеверие😂 вярваш или не.
А, още нещо-да се перат на ръка и да се изплакват по 1000 пъти. И това преживях. Пералнята стоеше като паметник😆
Обра ми се лайката, докато изпратя свеки у тях, да не ми помага повече🤔

# 60 022
  • София
  • Мнения: 5 198
Добре , че “свекървата” е луда та нямам контакт с нея , че тя е леко перкулясала и тя е още по-брутална , брутална към шизофрения 🤭
Понякога си мисля за гените и силно се нядявам детето да няма нищо общо с родата от страна на бащата .

Отново се наядох като добро прасенце , без спирачка , и един грам няма отгоре , един Sad пак съм си вейка . Искам 5 кг отгоре

# 60 023
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Wind, ти, лоша жено😒
Аз пълнея даже от разглеждане на снимки на храна😂😆

# 60 024
  • Мнения: 13 082
Признавам си, че караконджулите са моя измислица. Но обяснението беше, че нощем излизали злите сили и за това не се оставяли дрешки отвън.  Сериозно! Хиля се сама в момента, ама тя наистина ми го каза преди 5 години, когато голямата беше бебе.

# 60 025
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Ееее, то това с прането нощем е много разпространено. И аз го знам.
Другото, което ми е любимо - нокти не се режат вечер, но защо не знам. Ако някой знае, да ме осветли.

# 60 026
  • Мнения: 30 802
Нощем летят гнусни тлъсти нощни молци и само чакат прани гащи, да снесат в тях яйца. Затова се прибира прането. И другата причина: селска къща, простор на двор, мрак с нож да го режеш, външен нужник. Някой може да получи инфаркт от прострян чаршаф по нощите. Всичко си има логично обяснение.

Аз пък от тоя форум съм чувала, че ако жена в цикъл е поканена на погача, трябва да го обяви на всеослушание, в смисъл, здравейте, гости, в момента излющвам излишния си ендометриум, пу, да не е уроки и гаргата да го нацвъка и тъй нататък.

Иначе бебето щяло да пъпчаса. То общо взето 99% от бебетата пъпчасват, каквото и да ги правиш.

# 60 027
  • Мнения: 556
Ееее, то това с прането нощем е много разпространено. И аз го знам.
Другото, което ми е любимо - нокти не се режат вечер, но защо не знам. Ако някой знае, да ме осветли.
Защото уж така ще си отрежеш късмета Scream

# 60 028
  • София
  • Мнения: 6 308

Оплаквам се от Онзи😒

Щоооооо? Кво сбърках? Worried

# 60 029
  • София
  • Мнения: 39 770
Ходихме ние на пулмолог, абсолютно чиста е. Помен от свиркане няма. Оказва се, че всичко идва от носа. Утре ще звъня на УНГ, но съм доволна, че дроба е ок.
Супер. И с носът ще се преборите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт