Да се оплачем...

  • 7 257 501
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 60 300
  • София
  • Мнения: 24 839
Имам предвид маршируването в огромен хамбар, въртейки се в кръг като хамстер.
Което го няма ако опънеш тегела по някоя улица и влизаш от магазин в магазин.
Някак по- човешко ми се струва.

# 60 301
  • Мнения: 13 082
Ами аз лично не ходя в мола да зяпам. Винаги си купувам нещо. Зимата ще трябва да обиколя две три улици, за да вляза в трите магазина, в които предимно пазарувам, а някои от тях ги няма по улиците на София.

# 60 302
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Сефте посещаваме Музейко. Нещо не ме впечетли и се изнесох на барчето да пия кафе. Но пък моите хора са като отвързани. Поне следващия път ще знам да ги пращам без мен.

# 60 303
  • Мнения: 18 490
Ариа,
Скрит текст:
дълга, с мек и тънък косъм, защото е светла, но за сметка на това е  гъста. Сега гледам пак клипчета, всички са с по-малко коса от мен. Grinning

Оплаквам се предварително, че трябва да се натъпча и аз в мол, барбар с дребното. Ама трябва да ѝ купя ботуши, а кракът ѝ е още пухкав и не мога да купя без да мери.

# 60 304
  • Варна
  • Мнения: 36 619
Нещо става и тук. По неведоми за мен причини тази вечер и във Варна се точеше огромна опашка от коли към единия мол. Не съм чула намаленията се започват още. Отсега ме облива студена пот как ще се добера до вкъщи след работа другия петък. Ненавиждам ги тия места, а куп народ само дето не спи там. Като облъчени са.

# 60 305
  • Мнения: 18 490
Някакви предчернопетъчни простотии има според мен в моловете.

# 60 306
  • Мнения: 11 569
И ние вчера с малкия бяхме моладжии. Нашият е малък поне- Хиполенд имаха минус 25 процента и отидохме да разгледаме. Търсих шапка, шал и ръкавици за него. Нищо не ни хвана окото.
Днес купихме от малко магазинче до нас всичко, и накрая баща му като го видя каза, че шапката била женска. А тя е дебела, вълнена, тъмно червена, с черни напръскани окраски, тъмно- синя синя пухена топка на върха, тъмно- сини ръкавици взехме и черно- бял шал. Якето му е червено, обувките- бели. Ама нали все той много разбира от мода...

# 60 307
  • София
  • Мнения: 2 233
Оплаквам се, че ме хвана вирус (от детето) и съм яко болна, а трябва да чакам до понеделник за унг. Боли ме гърло, ушите ми пукат и кашлям яко. Отврат.

# 60 308
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 063
Ариа,
Скрит текст:
дълга, с мек и тънък косъм, защото е светла, но за сметка на това е  гъста. Сега гледам пак клипчета, всички са с по-малко коса от мен. Grinning

Оплаквам се предварително, че трябва да се натъпча и аз в мол, барбар с дребното. Ама трябва да ѝ купя ботуши, а кракът ѝ е още пухкав и не мога да купя без да мери.

не знам колко дребно е дребното, но обувки за пухкави и широки крака сме взимали само от Матстар и ССС Sad
навсякъде другаде са за тясно стъпало.
и от това се оплаквам. веднъж на високосна мога да си харесам нещо и то да ми стане. Sad

# 60 309
  • Мнения: 35 116
Оплаквам се, че във вторник имам рожден ден и мислех да го празнувам семейсно, но мъжът ми се е рабрал с брат си да правят стаята на малкия.
Ясно ми е,че вече съм на заден план, но исках поне един ден..

# 60 310
  • София
  • Мнения: 24 839
Оплаквам се, че във вторник имам рожден ден и мислех да го празнувам семейсно, но мъжът ми се е рабрал с брат си да правят стаята на малкия.
Ясно ми е,че вече съм на заден план, но исках поне един ден..


Ако съм на теб, организирам 2- 3 приятелки и излизаме, а той да прави стая и да гледа дете.
Една вечер ти се полага и това ще го накара да не забравя датата, и да му е винаги свободна.

# 60 311
  • Мнения: 35 116
Къде ги 2-3 приятелки? След детето стигнах до 0 такива

# 60 312
  • Мнения: 1 985
Пийкок, изисквай от него, бе момиче. Hug
Като е бил толкова глупав да поеме ангажимент на празника ти, кажи му, че не си ок и искаш да го отмени и да празнувате. Ако не е съгласен - плана на Абсурт.
В допълнение - купуваш си скъп подарък от него и се кефиш. Wink

# 60 313
  • София
  • Мнения: 24 839
Къде ги 2-3 приятелки? След детето стигнах до 0 такива

Е, тук вече си за дърпане на уши!
Спешно вади тефтера и намери поне една- кажи ѝ че си поела ангажимент да ѝ предадеш нещо лично и повече подробности не можеш да ѝ дадеш, чукнете си среща, накипри се и излез.
И час да те няма, като се върнеш ухилена и с подаръче, дето си си го направила сама, ще се изкефиш на реакцията.

# 60 314
  • Бургас
  • Мнения: 6 591
Дари,видях го твоя хубавец с новите шапка и яке,ама страхотни са! Grinning
Кажи на твоя бившия много му здраве от Бургас!Със здраве да си ги носи детето.

Аз да се оплача,че в мола похарчих куп пари и толкова ми е съвестно. Embarassed
Отивам там,когато трябва да взема много,но различни неща-за мъжа,дъщерята,домакинството и накрая завършвам в Лидъла за храна.Изпълних всичко по списъка и кой дявол ме накара да вляза в Масимо...абе няма да казвам повече.Приемете ми оплакването,че нямам контрол като си харесам силно нещо. Embarassed

Пийкок,човек има поне един личен празник в годината и това е РД!Излез и се почерпи!Не може поне една приятелка да нямаш!Обади им се,ще се окаже,че това са чакали.Най-добре остави детето,но там вече ти си знаеш.Отпусни я тази душа!

Общи условия

Активация на акаунт