Да се оплачем...

  • 7 290 906
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 64 020
  • Countryside
  • Мнения: 11 659
Казва се планирано износване, един ден като навърти еди си колко цикъла от нещо и спира да работи. Бях гледала филмче по темата, как всички производители планират и дори саботират стоките си да работят ен на брой часове и толкоз. После нов, но има и хитряги, като колегите на мъжа ти, дано оправят часовника.

Аз се оплаквам, че нямам подарък за ММ, детето има тонове играчки, складирани в гардероба за Коледа, аз си самоподарих мазилца за крупна сума, хубава вълнена жилетка и сладурска грейка, само той горкия няма, жив да го ожалиш. Ама аз не съм виновна, че и РД имаше преди две седмици, така накуп подаръци за мъж са ми сложни, а и той има едни завъртяни хобита...смарт уоч има, алкохол не ми се иска пак да подарявам, че за РД му купих коняк XO и две сака. Сега се чудя защо не оставих поне едното сако за Коледа Joy

# 64 021
  • София
  • Мнения: 39 936
Казва се планирано износване, един ден като навърти еди си колко цикъла от нещо и спира да работи. Бях гледала филмче по темата, как всички производители планират и дори саботират стоките си да работят ен на брой часове и толкоз. После нов, но има и хитряги, като колегите на мъжа ти, дано оправят часовника.
Възможно и да е амортизиран вече Simple Smile Колегите на ММ се занимават със смарт часовници... дано му вдъхнат малко животец.

ММ може и да остане без единият си подарък. Снощи в 19:45 ми звънна куриер на Озон, че бил на адреса. Предварително съобщение нямам. Звъня ми човека, а аз не чувам... нали на концерт бях. Та ми писа смс. Дадох телефонът на ММ, но не са му звъннали.

# 64 022
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ние събираме пари за всички госпожи/лели.
На малкия в градината са 4 - по една аранжировка на коледна тематика - по 20лв./бр. Отделно лакомства за децата, та събирахме по 10лв. на дете.
За каката - ще има ваучер за класната. Без цвете, което за мен е...тъпо, ама така решиха. Пари не сме събирали специално, имаме в касата на класа. Събирахме по 10лв. за “парти”. Ще си разменят подаръци.
Аз съм купила коледна аранжировка със свещник. Заслужава класната и то много.
За баткото - ваучер за козметична процедура - маникюр/масаж/прическа. Пак не сме събирали пари, имаме събрани. “Парти” ще си правят в класната стая, всеки ще донесе по нещо за почерпка. Ще си разменят подаръци.
И за неговата класна съм купила аранжировка, както на сестра му. Класната е нова от тази година, не я познавам, все още, но мисля, че ще се зарадва. Ушила съм ѝ специално и една коледна звезда.

# 64 023
  • Мнения: 48 225
За първа година събират по 4 лв за кошница Линд, досега никога не е имало организация. Жената много заслужава, страхотна е и не се влияе от такива неща

# 64 024
  • Мнения: 8 005
Слушам за тая... как да я нарека не знам... изрод, дето е удавила бебето си и излизам извън кожата си. Искам връщане на смъртното наказание за такива.

# 64 025
  • София
  • Мнения: 9 850
Майка ми не могла вчера да събуди баба ми... Викали бърза помощ, много й била паднала кръвната захар. Система с глюкоза включили, казали на майка ми да сложи мед под езика... ЛЛ на баба ми казала, че изгледите не са никак добри...
Абсолютно безсилна се чувствам...
Не знам защо не са я взели в болница, казали са, че ще я вземат само да я стабилизират и после ние да се оправяме... А нашите няма нито как да я свалят от 4ти етаж без асансьор, нито да я качат... Нито да я докарат до вкъщи даже...

# 64 026
  • София
  • Мнения: 29 078
А защо не са я взели за стабилизиране? Или искат вие да я закарате?

# 64 027
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...

Аз съм фен на часовниците... сега се чудя кой да нося Simple Smile

Ох, и аз съм луда на тема часовници ... Механични ... Имам 80-годишна Олма, 20-годишен Континентал, 40-годишен Грахам ... От миналата година Тисот ... Все механични и прекрасни, и все се чудя кой да нося Simple Smile Имам и всякакви бокулучки за по 20-тина лв. Simple Smile
Сега ме пита мъжото какво да ми купи ... и аз пак ... часовник ... Луда работа ...
Оплаквам се, че се разболявам ... яко ... Дано да стопирам нещата, че на всичките лошотии, които ми се случиха, само това ми липсва ...

# 64 028
  • София
  • Мнения: 9 850
"Стабилизирането" е в болницата да тече системата с глюкоза, не вкъщи. Поне това са обяснили на майка ми. А тя е решила да не я взимат там, защото после не могат да я върнат с баща ми. Ние сме в друг град, невъзможно ни е да отидем преди неделя...

# 64 029
  • София
  • Мнения: 29 078
За връщането има вариант за частна линейка, но не знам цените им какви са.

# 64 030
  • София
  • Мнения: 39 135
О, още един луд на часовници!
Аз се опитвам да подкарам едно механично Картие. И чакам един Ориент от мм. Аз нося Тисот. Междувременно си поръчах боклуци от Али - един смарт и един розов.

Идвам да изрева пак от малкия. Не иска да ходи на училище и вече прави почти война. Баща му се намеси, даже го плесна. Въобще побърква ни всички, а най-вече мен. 4 години продължава тоя сеир! Страшна мъка ми е! Един ден ходи, един - не. После обещава, че всичко ще е ок, изкарва два дни и пак, и пак.

# 64 031
  • Мнения: 8 005
Коте, съжалявам... Понеже знам какво е, вариантът за сваляне от апартамента е в инвалидна количка и жената да е привързана с колан, докато я носят, за да не падне. С носилка е по-трудно по стълбите. Дано се стабилизира жената, ще стискам палци!

# 64 032
  • Мнения: 48 225
Дано се стабилизира
Обсъдете как да контролирате кръвната захар.
Аз повисях за изследвания и други неща сутринта, но поне всичко е наред.  Болницата е модерна и хубава. Но болни ...

# 64 033
  • Мнения: 991
Тотално изтрещях. Събуждам се от шум и си мисля, че някой е нахлул вкъщи, събувам кошмари, правя някакви неща и не си спомням, че съм ги правила. Или някой ми е хакнал мобилния телефон и ми прави номера, или включвам войс контрол, или стм чисто луда. Или преуморена. Бааси.

# 64 034
  • Мнения: 8 005
Не си сама, сестро Joy
Аз бълнувам напоследък всяка нощ.
А денем взех да си говоря сама, като изобщо не съм убедена, че общувам с ЕнтелЕгентен събеседник...

Допълвам се - комшийчето ми пак откачи и се развилня, днес не е сръбско, а модерно гръцко - "адиридииии, адиридииии".
А на мен така ми се спиииии, адиридииии Joy

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 15:00 от Eva+

Общи условия

Активация на акаунт