Да се оплачем...

  • 7 259 490
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 64 005
  • Мнения: X
Ева, пийни някакъв антихистамин. Ериус, Лорано, Кларитин - каквото имаш. Съчувствам ти. Казвам го като човек, преборил се с алергии към какво ли не, само към пчелна отрова не съм успяла.

# 64 006
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз си поръчвам чай оттук
http://www.teateam-bulgaria.com/

Ама и съм каприз де.

Страшно ми е нервно напоследък в работата. И не се оправят нещата.

# 64 007
  • Мнения: 13 083
ММ лежи и пъшка на умирачка вече четвърти ден. С 300 зора го завлякох на лекар следобяд, гърлото му цялото в налепи. Взимай сега тоя антибиотик 10 дни. Сега не дава и компрес да му сложа. Аман.

# 64 008
  • Мнения: 35 153
Значи, откакто имам дете разбирам моя мъж колко е бетер бебе откъм разболяване. Постоянно е с къс ръкав и шорти. И хич не се пази . Ама малкия като е болен е на моята глава, не на неговата...

# 64 009
  • Мнения: 603
Моя като се разболее даже малко всички го гледаме като малко дете, а той - "Няма да умирам, бе хора, нищо ми няма". Толкова му е забавно като е болен даже.

# 64 010
  • Мнения: 1 260
И аз да се оплача, че все изскачат непредвидени разходи и то винаги преди празници.

# 64 011
  • Мнения: 11 557
Дядо Коледа ми донесе смарт часовник, който е много досаден. Пише ми, че не съм активна и не е лошо да правя упражнения, даже ми показва какво и как Joy
Какъв е часовникът и какъв е телефонът ти и лесно ли се свързаха?  Hug

# 64 012
  • София
  • Мнения: 39 842
AnMary, благодаря за линка към чайовете. Това са ми любимите.
Аз се бях влюбила в "Ябълка и канела", но изведнъж изчезна от кварталният ни магазин. Мисля че даже имаха рекламна тема тук във форума и бях питала за този чай. От него си поръчвам по две кутии.

Крайната цена на поръчката беше малко под 40лв и можех да използвам безплатна доставка. Още на другият ден ми донесоха пратката.

За концерта... в крайна сметка наритах щерката и отидохме. Хареса ѝ.
Сега я бъзикам да каже "мерси, че ме нарита" Simple Smile
Видях и много познати.

И понеже съм добра душа ще ви пусна клипче



Дядо Коледа ми донесе смарт часовник, който е много досаден. Пише ми, че не съм активна и не е лошо да правя упражнения, даже ми показва какво и как Joy
Какъв е часовникът и какъв е телефонът ти и лесно ли се свързаха?  Hug
Самсунг, Samsung galaxy s3 frontier и Samsung J7. Няма проблеми със свързването.
И с Алкатела нямах проблем, но реши, че е загубил блутут-а си и ще ходи на ремонт. Дано колегите на ММ успеят да го оправят.

# 64 013
  • Мнения: X
Малко късно видях комплектите Чаша/Вълшебник/Горски кът. Иначе щях да накупя за Коледа на приятели, фенове на чая, като мен. Това ми бяха най-любимите, преди да пуснат новите серии с конец. Там още не съм открила най-любим вкус.

# 64 014
  • София
  • Мнения: 39 842
Плодовите са без конец.
Серията "Екзотични чайове" са с конци. Взела съм си Ройбос с канела и карамел. Харесват ми.
ММ хареса Белият чай. Не съм го опитвала.
На мен любим ми остава Ябълка и канела Simple Smile Една приятелка на дъщеря ми беше купила такъв чай (но на друга фирма) от Пловдив и ѝ го изпрати - "Специално за майка ти" Simple Smile

# 64 015
  • София
  • Мнения: 5 197
Да ви запитам , събирате ли пари за коледен подарък на класните на децата ви ?
Имам нещо предвид с въпроса , и Лиляна , ако чете или някоя друга учителка , ще помоля за мнение . Как реагирате като учители на подаръците ?

Оплаквам се , че тези дни работя за една бивша колежка и работата с нея е прекрасна , но я чувствам като приятелка и ми става доста неудобно като стане време за плащане.

# 64 016
  • София
  • Мнения: 14 772
До четвърти клас включително купувахме от парите на класа кошница с глезотии - кафе, шоколад,  бутилка вино. Сега, от пети, нищо - ни тържества, ни подаръци.

# 64 017
  • София
  • Мнения: 7 673
Малкият /4 клас/ от тази година е в ново училище. Казаха, че събират пари. Дадох. За Госпожата от занималнята не са събирали, но аз ѝ купих днес красива химикалка. Утре детето ще ѝ я даде. С кеф. Защото заслужава. Класната също заслужава. За тези същите от предишното училище не бих дала и стотинка.
При по-големия не събират. Иначе също бих дала с огромно удоволствие. Не знам за класна, която да заслужва повече от неговата!

# 64 018
  • Мнения: 11 557
Дядо Коледа ми донесе смарт часовник, който е много досаден. Пише ми, че не съм активна и не е лошо да правя упражнения, даже ми показва какво и как Joy
Какъв е часовникът и какъв е телефонът ти и лесно ли се свързаха?  Hug
Самсунг, Samsung galaxy s3 frontier и Samsung J7. Няма проблеми със свързването.
И с Алкатела нямах проблем, но реши, че е загубил блутут-а си и ще ходи на ремонт. Дано колегите на ММ успеят да го оправят.

[/quote]Мерси!  bouquet   Hug Те били другарчета, затова са се свързали без проблеми. Имам 2 фитнес гривни, които не мога да свържа с два телефона, но и двете се свързват без проблем с телефона на мъжа ми.  Twisted Evil  

# 64 019
  • София
  • Мнения: 39 842
Мерси!  bouquet   Hug Те били другарчета, затова са се свързали без проблеми. Имам 2 фитнес гривни, които не мога да свържа с два телефона, но и двете се свързват без проблем с телефона на мъжа ми.  Twisted Evil  
Не съм имала фитнес гривна до сега. Разменете си телефоните с половинката Simple Smile
Само с Алкатела имам проблем, но той е със самият часовник. Работеше си чудесно (със същият телефон) докато след един рестарт каза "нямам блутут". И не може да бъде намерен от никакво устройство.

Общи условия

Активация на акаунт