Да се оплачем...

  • 7 290 804
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 63 945
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
По това време на годината винаги ходя в Еконт на следващия ден от получаването на пратката, отивам към 9 сутринта. Тогава почти няма хора и бързо си вземам нещата. За пращане също гледам да съм по това време. Sunglasses

# 63 946
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Може и да задържаш вода, заради хормоналните промени. Даже най-вероятно е така. За един ден няма как да е друго покачваме, т.е. мазнини. Лека бременност пожелавам. не се вторачвай толкова в мерките и си вземи някой по-еластичен панталон или свободна рокля.

Оплаквам се, че ми се спи.


# 63 947
  • Мнения: X
В Еконт винаги е добре да идеш преди да почнат да разпращат СМС-и, тогава няма много хора.

И аз чакам 2 последни пратки и приключвам сагата за годината. Едната днес ще ми я донесат на място, но за другата ще ходя до офис на Спиди. А там обслужва една бавна госпожа и ще трябва да си пия хапчетата, преди да ида, че.....

# 63 948
  • София
  • Мнения: 39 935
Аз чакам само една пратка от Еконт до адрес. И аз приключвам сагата с подаръците.
В петък взимам последните.

За Школото... и при мен панелът е различен.
Поне за сега при синът ми се попълва. Нямат хартиени бележници.
При голямата въведоха ел. дневник отдавна, в него не се пише от почти 2г. Имат хартиени бележници.

# 63 949
  • София
  • Мнения: 9 850
Продавачът ми предлага 30% от стойността на обувките, което е много добре. Само да видим как ще разрешим връщането, защото картата, с която са платени, вече не съществува Simple Smile
И може би трябва да питам обущар дали може да ги оправи.
Със Спиди поръчвам само до служебен адрес. Отвратителни са иначе. Не мога да ги трая.

# 63 950
  • София
  • Мнения: 8 947
Успях да взема само едната пратка от спиди, другата от понеделник е в куриер и никой не знае всъщност къде е. Попитах момичето, което ми даде пратката, да не си носят вкъщи нещата. Доста помрънках, защото и двете пратки са платени до адрес и хич не ми се висеше на студа. А те ми викат - ми ние не сме виновни, пишете на рекламации. Аз и двете неща ги знам, иначе нямаше да се разминат само с мрънкане. А лещите, които ги няма, са с първоначална доставка 08.12.

# 63 951
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 151
Не оправдавам Speedy, и аз имам проблеми с тях служебно, но те купиха Rapido, и един от проблемите е, че имат двоен обем работа, хората не смогват и т.н. Но не  наемат повече служители, поне така твърди куриера за нашия район.
 Иначе, по темата - снощи пристъп на мигрена с гадене и ужасно главоболие, днес в офиса е паднала бомба, работа има за до Ивановден, с подаръците за Коледа съм до никъде Sad

# 63 952
  • София
  • Мнения: 9 850
Както обикновено, искат да печелят, но без да харчат.
Ако някой иска показно как да съсипе печеливш бизнес - пример са Спиди и Рапидо.

# 63 953
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Аз винаги поръчвам до служебен адрес и никога не съм имала проблем с който и да е куриер. Но вероятно, ако е на домашен и не си си вкъщи цял ден, би могло да възникне недоразумение. И служебно работим със СПИДИ и също не мога да се оплача. В офис на ЕКОНТ също съм се оправяла бързо. Сега наистина има много пратки и е малка лудница при куриерите. И аз чакам една за големия - да видим кога ще дойде.

# 63 954
  • Мнения: 2 109
А имате ли представа как е положението с пощата?
 Майка ми изпрати колет от чужбина миналата седмица и сега мрънка, че още го нямало. Казах ѝ да го прати по-рано. Ако не дойде до Коледа, ще ми надуе главата, че е с коледни подаръци за родата.

# 63 955
  • Мнения: X
В пощата е лудница, бях там в събота. Хич не са модернизирани и работят много бавно. Като прибавиш и опашките и това, че не са взаимно заменяеми, съвсем нормално имаше скандали и викове. Абсурд да пристигне колет от миналата седмица от чужбина.

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 11:38 от Анонимен

# 63 956
  • Мнения: 12 656
Близките, които ми пращат по Еконт са предупредени да е до офис и нямам проблем. Трета година купувам играчки от Вега Нойс, те работят с Лео Експрес. Давам служебният адрес и около 10-11 часа куриерът ми се обажда да си посрещна пратката. Много са любезни и точни. Със Спиди веднъж получавах и не съм доволна от отношението им.

# 63 957
  • София
  • Мнения: 9 850
От пощите още работят с тетрадки! Компютрите седят като статуи там.
Писмо, пуснато на 12.12. за Полша с проследяващ номер, се губи след "влагане в чувал и изпращане в чужбина". Ще видим дали и кога ще стигне...
Моята пратка за UK пътува около 10 дни преди месец и половина, а тракинг номера така и не проработи.

# 63 958
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
За пощата, понеже ние с нея сме като първи любовници...
Ето един сайт за проверяване на тракинг пратките
https://touch.track-trace.com/post

За UK, оказва се, че БГ Пощи и Роял мейл не работят заедно като пратките са с тракинг. Но без тракинг пристигат на БГ Пощи. И за това сме се разправяли с клона до нас. Crazy
Една седмица е малко за пристигане на пакет от чужбина до тук, по-експедитивни са като се праща от тук за чужбина. Rolling Eyes
Но, ако има тракинг, е убаво да се проследи кога притига, защото по клоновете блеят да пратят известието бързо.

# 63 959
  • София
  • Мнения: 39 935
Дядо Коледа ми донесе смарт часовник, който е много досаден. Пише ми, че не съм активна и не е лошо да правя упражнения, даже ми показва какво и как Joy

Общи условия

Активация на акаунт