Да се оплачем...

  • 7 258 060
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 6 480
  • Мнения: X
Оплаквам се от себе си. Оставила съм се по течението, не мога да се стегна, инертна съм. Confused
Незнам с какво да продължа да се занимавам, като ми свърши майчинството. Нямам идеи ...

# 6 481
  • Мнения: 1 176
И аз съм в инертен период.
Оплаквам се, че поради ред причини, тормозещи ме вече години наред,  стигнах дотам да не мога да се понасям. Не се харесвам вече нито като личност, нито като жена, нито като съпруга и майка. Много, много е лошо, човек да намрази сам себе си . Никога не ми се е случвало.
А по-лошото е, че не полагам достатъчно усилия да се измъкна от това състояние.

# 6 482
  • Мнения: X
Започнах неангажираща връзка с младеж, който е 11 години по-малък от мен, а усещам ,че нещата излизат извън контрол, т.е. хлътвам  ooooh!

# 6 483
  • софия
  • Мнения: 25 486

тези на гишето не са държавни служители  Laughing

иначе си права - често се държат безобразно.  Peace цинични, надути (на какво отгоре не знам) и кухи като лейки  Hug
лично на мен ми е идвало да направя запис в едно кметство и да го пусна в мрежата.

Тези в кметството са общински, а пък на някои гишета са си баш държавни служители. Точно в МВР - не.
Goldengirl, имаш право да се оплачеш, разбира се. Далеч съм от мисълта, че всички държавните служители са цветя за мирисане, все пак познавам доста.  Laughing
Общинските администрации са териториални администрации на изпълнителната власт и общинските служители също са държавни служители. Peace
А КАТ не са точно държавни. Те са служители по Закона за МВР и на бюджетна издръжка, но не са държавни служители.
Дребни детайли, който редовият гражданин не е длъжен да знае. Peace
И за да съм в темата, оплаквам се, когато слагат всички под знаменател "държавен служител". Голяма част са съвестни и зарити от работа, но тетките по гишетата създават лошо име. Социалните работници са държавни служители, напр. Е, не пожелавам работата за заплатата, която взимат на никой.

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 23:23 от zvanche

# 6 484
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Егоисти, парвенюта и сноби. Не мога да повярвам, че хора, които съм мислила за други, се оказват точно такива! Хора, които са уж широко скроени, пък от висотата( относителна) на сегашното си положение само гледат да те унижат. А са толкова смешни отстрани!

# 6 485
  • Мнения: 1 765
Един човек много ми липсва. Sad

# 6 486
  • Мнения: 838
Оплаквам се, че обърках сметките и таксувах едни неща на половина. Сега ще платя от себе си другата половина. Никой не ми е виновен, но ми е кофти.

# 6 487
  • Мнения: 5 721
Оплаквам се от скапаните таблици за размери и обслужването на Спорт Депо. Поръчах на детето маратонки /намалени, които в последствие ми излезнаха златни #Cussing out/ по тяхната таблица, на която пише че стелката е 15см. , а те като дойдоха се оказа че са огромни. Върнах ги, платих доставка в обратната посока, смених ги с други, и на тях платих доставка и сега колкото му стават пък #2gunfire

# 6 488
  • Мнения: 609
Оплаквам се от Български пощи.Служителите им правят всичко възможно да НЕ ти помогнат,при наличието на тяхна грешка.

# 6 489
  • София
  • Мнения: 7 673
Оплаквам се от скапаните таблици за размери и обслужването на Спорт Депо. Поръчах на детето маратонки /намалени, които в последствие ми излезнаха златни #Cussing out/ по тяхната таблица, на която пише че стелката е 15см. , а те като дойдоха се оказа че са огромни. Върнах ги, платих доставка в обратната посока, смених ги с други, и на тях платих доставка и сега колкото му стават пък #2gunfire
Можеше да ги накараш те да платят грешните доставки, защото са те подвели.
Аз така съм връщала обувки, обявени от естествена кожа, които се оказаха от изкуствена.
Взеха си ги за тяхна сметка, без никакъв протест.
Извинявай, сега видях пак. Аз мислех,че говориш за спортс дайрект, но би трябвало да е същото. Вината е тяхна.

# 6 490
  • Мнения: 64
Искам да се оплача от невъзпитани хора - днес бях на кино с 4-ри годишното си дете. Влизаме и си намираме местата. Мястото, на което трябваше да седна беше заето с някаква храна, притежание на млад мъж. Той си взе нещата от седалката, но видях някакво мокро петно. Попитах го "Извинете това мокрото от вода ли е или от нещо друго?". Потресох се от злобния коментар "Не! Изпиках се!"

Вчера пазарих от един магазин и бях прередена от жена на около 50-60 години. Просто си пробута стоката пред мен без да обели и дума. Писна ми от тарикати на дребно.

Писна ми и от хора избиващи комплекси за малоценност. Миналата седмица бях в магазин за втора употреба и разглеждах рокли, когато от съседен щанд дойде жена около 30те и започна да разглежда роклите близо до мен. Започна да бута дрехите и в един момент ми беше трудно да разглеждам. В следващия реши да се заяжда и за почна грубо и демонстративно да разделя дрехите. Попитах дали има някакъв проблем, при което тя избухна и започна да нарежда как съм я била ударила по кокалчето и не съм се извинила. После ме нарече клошар?! Казах - "то си личи кой е клошаря" и ми беше отвърнато, че такъв език бил само за стадиона и явно от там идвам?! После си направи извод, че съм тъпа и не мога да пиша, как това си личало по физиономията ми ?! и как щяла да ми даде урок с няколко шамара?! Отвърнах едвам сдържайки гнева си да не избухна и да я напердаша "Хайде ела и да видим кой кого!". След това вече престанах да слушам какво точно нарежда и с възможно най-спокоен глас казах "можеше просто да кажете, че съм ви ударила и че ви е заболяло, за което се извинявам и вместо да приключи цялата тази драма, вие продължавате да нареждате." Залепих си тъпа усмивка на лицето и продължих да разглеждам без да й обръщам повече внимание.

Писна ми от безкрайната човешка простотия.

Благодаря за изслушването. Олекна ми малко след като го споделих Simple Smile

П.С. - и аз съм на 30+ но изглеждам малко по-млада и това създава визуална погрешна представа в хората, че съм пикла?!

# 6 491
  • Мнения: 765
Ужас!Как може да има такива отвратителни хора?!? #Cussing out #2gunfire  Sick

# 6 492
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато в един момент приемете, че има всякакви хора и нищо от вашето държание или отношение към тях няма да ги промени, може би ще си живеете по-леко и няма да се товарите с очаквания, че другите следва да бъдат точно определен типаж. Има груби, има смахнати, има прости, има мрачни и сърдити и изобщо много рядко някой се съобразява с другия.
На скандалджиите много париращо им действа мил и учтив, но твърд тон.

# 6 493
  • Мнения: 765
Много си права,Лиляна!

# 6 494
  • София
  • Мнения: 38 587
От три седмици навивам ММ да си вземе отпуск, накрая си взе и все едно, че имам 3 деца вкъщи!

Общи условия

Активация на акаунт